Subota, 15.03.2025 | 09:56
IZVOR: ona.telegraf.rs

Retrogradni Merkur MIJENJA SVE za ova tri horoskopska znaka

Prvi retrogradni Merkur u 2025. godini donosi buru emocija, nesporazume i priliku za suočavanje sa prošlošću. Kretaće se kroz znakove Ovna i Riba sve do 7. aprila, donoseći sa sobom intenzivne unutrašnje promjene. Posebno će pogoditi tri znaka Zodijaka, ostavljajući ih zbunjene, iscrpljene, ali i spremne za rast i promjene.




Foto: Ilustracija, Pixabay

Djevica: Suočavanje sa starim duhovima

Djevice će u martu biti primorane da zavire duboko u svoje emocije. Sve ono što su godinama potiskivale, sada će izaći na površinu. Ljubavne rane koje su smatrale zacijeljenim ponovo će peckati, a neki odnosi koji su djelovali kao prošlost iznenada će se vratiti na scenu.

Osim emocionalnog previranja, Djevice će se suočiti i s izazovima na polju finansija. Merkur u Ovnu udariće na njihovu osmu kuću novca i zajedničkih investicija, donoseći nejasnoće, dugovanja i preispitivanja. Ključ za preživljavanje ovog perioda leži u strpljenju i racionalnim odlukama - nije vrijeme za impulsivne poteze.

Strijelac: Povratak prošlosti i profesionalna prekretnica

Strijelčevi su poznati po svom optimizmu i želji za avanturom, ali ovaj retrogradni Merkur stavlja ih pred izazov emotivne introspekcije. Osoba iz prošlosti - možda stari prijatelj, bivša ljubav ili poslovni saradnik - ponovo će se pojaviti u njihovom životu, donoseći dileme i neodgovorena pitanja.

Pored toga, pomračenje Mjeseca u Djevici uzdrmaće Strijelčevu desetu kuću karijere i ugleda. Profesionalne odluke koje su ranije donosili sada će se preispitivati, a mnogi Strijelčevi će se zapitati da li su na pravom putu. Iako će im biti teško da donesu konačne odluke, ovaj period je prilika za razmatranje dugoročnih ciljeva.

Ribe: Ogledalo unutrašnjih dilema

Za Ribe, mart 2025. donosi jedno od najtežih suočavanja - ono sa sopstvenim strahovima i nesigurnostima. Početak godine bio je turbulentan, ali sada će morati da preispitaju svoj sistem vrijednosti, finansijske odluke i odnose sa drugima.

Potpuno pomračenje Mjeseca osvijetliće njihovu kuću odnosa, otkrivajući neravnoteže i neizgovorene istine. Mnogi će se osjećati kao da su na prekretnici - da li nastaviti starim putem ili napraviti drastičnu promjenu? Nakon što Merkur ponovo uđe u njihov znak, Ribe će se suočiti sa sopstvenom unutrašnjom snagom i odlučiti kako žele da ih svijet vidi.

Retrogradni Merkur u martu 2025. nije samo period haosa, već i prilika za unutrašnje čišćenje. Iako Djevice, Strijelčevi i Ribe mogu očekivati izazove, upravo kroz njih će pronaći nove perspektive i unutrašnju snagu. Neka ovaj period bude prilika za rast, a ne samo prepreka na putu.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Plate u Vladi: Spajić tek peti, ispred njega Đuković, Burić, Ibrahimović i Aleksić

Utorak, 13.01.2026 | 08:06

Neto zarade članova Vlade Crne Gore za decembar 2025.godine kretale su se od 926 do 3.512 eura, a najveću platu primio je zastupnik Crne Gore pred Evropskim sudom za ljudska prava Mirko Đuković, koji je prošlog mjeseca zaradio 3.512,35 eura.

Dajković: Kažnjen sam jer sam stao uz Srbe u Zeti i svog saborca Kneževića

Utorak, 13.01.2026 | 08:43

Gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo je disciplinski postupak i rešenje o suspenziji protiv Vladislava Dajkovića, rukovodioca Službe za građane.U pitanju je jasno proterivanje iz vlasti u Crnoj Gori svakog Srbina koji se ne plaši da kaže da je Srbin i da je prvo Srbin, pa onda sve ostalo.

Huter: U doba Petrovića Mandićevi Moračani nijesu išli u Beograd po instrukcije već na Cetinje

Utorak, 13.01.2026 | 09:25

U doba Petrovića, Mandićevi Moračani nijesu išli u Beograd po instrukcije već na Cetinje, napisao je na mreži Fejsbuk poslanik Demokratske partije socijalista (DPS) Oskar Huter.

Tivat: Radnica u kladionici osumnjičena da je prokockala novac koji joj je povjeren na raspolaganje

Utorak, 13.01.2026 | 09:57

Policijskim službenicima Regionalnog centra bezbjednosti „Jug“, Odjeljenja bezbjednosti Tivat juče je od strane menadžera jedne sportske kladionice čija se poslovnica nalazi u tom gradu, prijavljeno da je tamo zaposlena neodgovorno raspolagala novčanim sredstvima koja su joj povjerena na raspolaganje i prokockala novac u iznosu od preko 3.600 eura, te su policijski službenici preduzeli mjere i radnje iz svoje nadležnosti.

Botunjani najavili da danas blokiraju kružni tok na pola sata

Utorak, 13.01.2026 | 12:21

Mještani Botuna najavili su da će danas u 14 časova na pola sata blokirati kružni tok u Zeti kod Vodovoda, HDL i Našeg diskonta zbog radova na postrojenju za prečišćavanje otpadnih voda.

Knežević: Brutalnom akcijom u Botunu rukovodio policajac koji mi je uhapsio majku

Utorak, 13.01.2026 | 21:59

Brutalnom akcijom policije u Botunu, u kojoj je učestvovalo 680 policajaca, rukovodio je Milan Radusinović. On je zamjenik načelnika Centra bezbjednosti koji je 30. januara 2020. godine uhapsio moju majku, rekao je večeras, u specijalnoj emisiji na Adria TV, predsjednik Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević.

Zvanično: Majkl Kerik imenovan za šefa stručnog štaba Mančester junajteda

Utorak, 13.01.2026 | 21:38

Mančester junajted imenovao je Majkla Kerika za novog šefa stručnog štaba prvog tima, a ugovor je potpisan do kraja sezone 2025/26, saopštio je engleski klub.

Održavajte formu uprkos snijegu: Deset savjeta za vježbanje zimi

Utorak, 13.01.2026 | 21:20

Jeste li znali da vježbanje na otvorenom tokom zime može sagorjeti više kalorija nego vježbanje u zatvorenom prostoru?

Situacija u Vranjini pod kontrolom, najugroženiji pomoćni objekti

Utorak, 13.01.2026 | 20:48

Zbog rasta nivoa Skadarskog jezera, voda na Vranjini se približila domaćinstvima, a nadležne službe su na terenu danonoćno. Ipak, očekuje se stabilizacija situacije, kazali su nadležni za RTV Podgorica.

Vučević: Srbi u Crnoj Gori se ponovo hapse i suspenduju kao da 30. avgusta nije ni bilo

Utorak, 13.01.2026 | 20:31

Predsjednik Spske napredne stranke i savjetnik predsjednika Srbije za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je danas da do promjena u Crnoj Gori 2020. godine ne bi došlo bez srpskih glasova.

Vojinović: Poplave razotkrile sistemske slabosti Crne Gore

Utorak, 13.01.2026 | 20:04

Direktorica Centra za klimatske promjene Univerziteta “Donja Gorica”, dr Ivana Vojinović kaže za Dan da su i ovog puta poplave potvrdile strukturne slabosti i specifičnu geomorfološku strukturu Crne Gore, koju karakterišu izrazito razuđen reljef, kratki i strmi vodotoci, razvijena karstna hidrologija i oko 300 bujičnih područja i slivova, što povećava ranjivost sistema na kratkotrajne i intenzivne padavinske epizode.

Pokrenuta istraga o QR kodovima na kojima se nudi kokain

Utorak, 13.01.2026 | 20:01

Pet dana nakon što je TV Podgorica u centru Glavnog grada otkrila postavljene naljepnice sa QR kodovima koje vode ka online prodaji kokaina, Uprava policije se prvi put oglasila kratkom izjavom da je istraga u toku. Bez detalja, bez informacija o konkretnim mjerama i bez odgovora na pitanja koja je javnost postavila još prvog dana.

Mićanović: UCG objavljuje registar 80.000 diploma stečenih u proteklih pet decenija

Utorak, 13.01.2026 | 19:47

Univerzitet Crne Gore planira uvođenje javnog registra diploma, kako bi se stalo na kraj falsifikovanim i nelegalno stečenim zvanjima. Registar bi omogućio građanima i poslodavcima provjeru osnovnih podataka o diplomama stečenim na državnom univerzitetu, kazao je u Jutarnjem programu “Dobro jutro, Podgorice” prorektor UCG profesor dr. Veselin Mićanović.

Vojinović: Klinički centar nastavlja sa narušavanjem dostojanstva i ugleda Radojičić, sa namjerom da eventualno samoinicijativno da otkaz

Utorak, 13.01.2026 | 19:33

Advokat Milan Vojinović reagovao je povodom saopštenja Kliničkog centra na pravosnažnu presudu suda u vezi dr Jelene Radojičić, i kazao da KCCG nastavlja sa narušavanjem njenog dostojanstva i ugleda, sa namjerom da eventualno samoinicijativno da otkaz.

Srbijavoz: Vagoni u kojima nije bilo grijanja u vlasništvu Željezničkog prevoza Crne Gore

Utorak, 13.01.2026 | 19:29

Povodom navoda pojedinih putnika da u spavaćim kolima voza broj 433 na relaciji Zemun – Bar, koji je saobraćao u noći između 8. i 9. januara 2026. godine, nije bilo ispravno grijanje, iz kompanije “Srbijavoz” saopšteno je da, na osnovu raspoloživih činjenica, ne postoji njihova odgovornost u konkretnom slučaju, jer vagoni u kojima nije bilo grijanja pripadaju Željezničkom prevozu Crne Gore (ŽPCG).