Subota, 15.03.2025 | 20:18
IZVOR: ona.telegraf.rs

Kim Kardašijan se UDAJE ponovo? Četvrti brak u TAJNOSTI nakon izjava o prstenju

Zvijezda TV rijaliti programa Kim Kardašijan, nagovl,estila je da će se udati po četvrti put, nakon što je priznala da je u tajnoj vezi. Naime, Kim Kardašijan je u jednoj od epizoda rijaliti programa njene porodice upitana kako će izgledati njen vjerenički prsten za njen četvrti i poslednji brak.




Foto: YouTube screenshot/ FX Networks

"Zanimljivo mi je kako će izgledati moj sljedeći oblik prstena, za moj poslednji i finalni trenutak -rekla je Kim, nakon što je u januaru izjavila da je "tajno" u vezi, a ime tog srećnika nije objavljeno.

Kim je ovim naglasila da će se udati po četvrti put što je mnoge iznenadila. Kim Kardašijan je počela da opisuje kako su joj izgledali prethodni prstenovi kojim je prošena.

Prvi je bio sašiven u obliku jastuka, 14-karatni i još uvjek ga imam. Drugi prsten bio je 18-karatni prsten u obliku smaragda, koji je vratila drugom bivšem suprugu. Treći prsten od Kanje Vesta bio je takođe sašiven u obliku jastuka - rekla je Kim.

Ljubavni život Kim Kardašijan posle brakova

Posle tri neuspjela braka, Kim Kardašijan je izlazila sa Pitom Dejvidsonom iz SNL u 2022. godini, da bi posle toga bila povezivana sa Odel Bekam Mlađim od septembra 2023. do aprila 2024.

"Imala sam namjeru da ostanem singl. Potpuno sam vam lagala."- rekla je uz veseli osmijeh u ispovijesti da je u tajnoj vezi.

Mnogi nagađaju da Kim izlazi sa nekim ko nije poznata ličnost.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

REAGOVANJE JP Morsko dobro

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 22:06

Iz Morsko dobro, odgovrili reagovali su na navode novinara ND "Vijesti" Siniše Lukovića.

Na Cetinju oduzete tri puške i pištolj

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:25

Uprava policije saopštila je da su danas pretresima na Cetinju oduzete tri lovačke puške i pištolj.

Ibrahimović primio Maske u oproštajnu posjetu: Strateško partnerstvo Crne Gore i Francuske nastavlja da jača

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:19

Potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar vanjskih poslova Ervin Ibrahimović primio je danas u oproštajnu posjetu ambasadorku Francuske u Crnoj Gori An-Mari Maske, saopšteno je iz njegovog resora.

Prvi električni Ferrari prodat za 40 miliona dolara: Model koji je podijelio svijet napravio čudo!

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 15:10

Potpuni šok desio se proteklog vikenda na prestižnoj aukciji u Kaliforniji.

Počinje adaptacija Dječijeg dispanzera u Nikšiću, pregledi u glavnoj zgradi Doma zdravlja

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:51

Iz Doma zdravlja u Nikšiću saopšteno je da do sljedeće sedmice počinju radovi na adaptaciji Dječijeg dispanzera.

Brazilska limunada osvaja svijet: Tajna viralnog ljetnjeg napitka je u jednom neočekivanom sastojku

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:33

Kako da napravite brazilsku limunadu kod kuće, viralno piće ljeta koje rashlađuje.

Vlada: Kljajić je 14. avgusta razriješen sa funkcije predsjednika Savjeta Agencije za sajber bezbjednost

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:20

Vlada Crne Gore saopštila je danas da je 14. avgusta 2026. godine razriješila Jovana Kljajića sa funkcije predsjednika Savjeta Agencije za sajber bezbjednost.

Nikšić brine: EPCG i Opština Nikšić pokrenuli Program obroka sigurnosti

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:05

Elektroprivreda Crne Gore i Opština Nikšić danas su započele realizaciju programa „Nikšić brine – Program obroka sigurnosti“, u okviru kojeg će 170 socijalno najugroženijih građana Nikšića, prema listi korisnika koju su na osnovu svojih evidencija i sprovedene analize utvrdile nadležne opštinske službe, do kraja godine dobijati redovne tople obroke, saopštili su iz Elektroprivrede Crne Gore.

MUP objavio raspored – pojačane kontrole na auto-putu i magistralama

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 14:00

U okviru kampanje „Živi, ne žuri“, Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) i Uprava policije (UP) danas i sjutra sprovodiće pojačanu kontrolu saobraćaja širom Crne Gore, sa fokusom na brzinu, vožnju pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, nepropisno preticanje i druge prekršaje koji ugrožavaju bezbjednost učesnika u saobraćaju.

Ćulafić obišao područja ugrožena požarima u Herceg Novom i Ulcinju; Država pokazala spremnost u borbi sa požarima

Ponedjeljak, 17.08.2026 | 13:39

Ministar ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera Damjan Ćulafić obišao je lokalitete na području Herceg Novog i Ulcinja koji su već nekoliko dana zahvaćeni požarima, kako bi se na licu mjesta upoznao sa situacijom, kao i sa naporima koje nadležne službe ulažu u suzbijanje vatrene stihije, saopšteno je iz njegovog resora.