Utorak, 18.03.2025 | 10:19
IZVOR: informer.rs

Pred nama je moćan astro period! Sunce ulazi u Ovna - TRI znaka OČEKUJE PREOKRET

Sunce u Ovnu predstavlja snažnu, vatrenu i energičnu prirodu.




Foto: Ilustracija/pexels.com 

Sunce, planeta vitalnosti, ulazi u Ovna 20. marta i nagovještava ulazak u sezonu ovog vatrenog znaka. Sunce u Ovnu donosi odličan period za Ovnove, Strijelčeve i Lavove.
 
Ovo je pozicija koja daje hrabre, odlučne i često impulsivne osobe koje ne oklijevaju da preuzmu inicijativu. Njihova energija je usmjerena na akciju, izazove i osvajanje novih teritorija, bilo da je riječ o poslovnim, ličnim ili emotivnim poduhvatima.

Pripadnici ovog znaka često su pioniri u svojim oblastima, neustrašivi i spremni da rizikuju. Imaju izražen takmičarski duh i vole da budu prvi u svemu što rade.

Novi početak

Njihova vatra gori snažno, ali ponekad može biti previše nagla, što ih može učiniti nestrpljivima i sklonima naglim reakcijama. Iskrenost im je jedna od glavnih osobina, ali često ne vode računa o tome kako njihove reči utiču na druge, pa mogu djelovati grubo ili previše direktno. Ovan je znak koji simbolizuje početak, pa osobe sa Suncem u ovom znaku često vole da započinju projekte, ali im može biti teško da ih dosljedno završe.

Brzi rezultati

Strastveni su i puni entuzijazma, a njihova spontanost ih često čini zabavnim i inspirativnim društvom. Ipak, mogu imati problema sa strpljenjem i dugoročnim planiranjem, jer žele brze rezultate.

Kada nauče da svoju sirovu energiju kanališu na konstruktivan način, mogu postići izuzetne stvari. Njihova snaga leži u sposobnosti da se suoče sa preprekama bez straha i da uvijek gledaju napred, ne osvrćući se na prošlost.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Knežević: Želim da nastavim da privređujem za ovu zemlju, jer će je „apostoli“ opljačkati i otići na egzotične destinacije

Utorak, 24.02.2026 | 13:26

Predsjednik Atlas grupe Duško Knežević kazao je danas, u okviru završnih riječi u predmetima „Kaspija 1“ i „Kaspija 2“, da nije kriminalac te da je samo radio u interesu države Crne Gore, piše Pobjeda.

"Trese vam se kavez, dokazi koje će ugledati crnogorska javnost na sigurnom"

Utorak, 24.02.2026 | 15:25

Poslanik URE Dritan Abazović je komentarisao povećanje plata državnim tužiocima i sudijama.

Revanšizam po dubini: Sprema se talas smjena kadrova DNP-a; Funkcioneri DNP-a pripremaju kontraudar

Utorak, 24.02.2026 | 15:30

Sve izraženiji politički sukobi unutar Podgorice prelivaju se na kadrovske poteze po dubini, a najnovija dešavanja ukazuju na mogući novi talas smjena koji bi dodatno produbio krizu odnosa između Pokreta Evropa sad i Demokratske narodne partije.

Crnogorski specijalci među svjetskom elitom, najbolji plasman u regionu i među EU timovima

Utorak, 24.02.2026 | 14:12

Potpredsjednik Vlade Crne Gore za bezbjednost, odbranu, borbu protiv kriminala i unutrašnju politiku Aleksa Bečić, upriličio je danas u Vili Gorica svečani prijem za pripadnike Specijalne jedinice policije (SJP), koji su na prestižnom svjetskom takmičenju elitnih policijskih jedinica “UAE SWAT Challenge” u Dubaiju ostvarili izuzetan rezultat, saopštili su iz Kabineta potpredsjednika Vlade za bezbjednost, odbranu, borbu protiv kriminala i unutrašnju politiku .

Apelacioni ukinuo presudu Privrednog suda u predmetu vrijednom skoro 19 miliona eura

Utorak, 24.02.2026 | 13:14

Ukinuta presuda u sporu za naknadu štete za izgradnju turističkog kompleksa na Žabljaku Apelacioni sud Crne Gore je ukinuo presudu Privrednog suda Crne Gore u predmetu po tužbi „CG SKI“ doo Žabljak i „Baltic International Trading“ Ltd iz Talina protiv Crne Gore za naknadu materijalne štete u iznosu od 18.791.841,05 eura i vratio predmet tom sudu na ponovni postupak i odlučivanje, saopšteno je iz Apelacionog suda.

Živković u Kotoru: Vlast je pala i izgubila legitimitet, ali se grčevito drži funkcija, narednih godinu presudno za Crnu Goru

Srijeda, 25.02.2026 | 12:23

Vlast je pala i izgubila legitimitet, ali se grčevito drži funkcija, rekao je predsjednik Demokratske partije socijalista (DPS) Danijel Živković u Kotoru i poručio da je narednih godinu dana presudno za Crnu Goru.  

Crna Gora 2026. preuzima Berlinski proces, fokus na ekonomski rast, bezbjednost i zelenu tranziciju

Srijeda, 25.02.2026 | 12:17

Berlinski proces je inicijativa koja jača saradnju među zemljama Zapadnog Balkana, a crnogorsko predsjedvanje tokom 2026. prilika je za nove, konkretne rezultate koji će unaprijediti živote građana širom regiona, poruka je susreta predstavnika Kabineta predsjednika Vlade Crne Gore sa njemačkim diplomatama iz diplomatskih misija u šest država Zapadnog Balkana, kao i njemačkog Ministarstva vanjskih poslova, saopštili su iz Ambasade Njemačke i Službe za odnose s javnošću Vlade.

ODT Podgorica: Potvrđena optužnica za iskorišćavanje djece za pornografiju

Srijeda, 25.02.2026 | 11:49

Osnovni sud u Podgorici potvrdio je optužnicu Osnovnog državnog tužilaštva (ODT) u Podgorici podignutu protiv I.V, državljanina Crne Gore i Kanade, zbog krivičnog djela iskorišćavanje djece za pornografiju, naveli su iz tog tužilaštva.

Izjednačen rekord Stefa Karija

Srijeda, 25.02.2026 | 11:31

Ruki Šarlot Hornetsa Kon Knupel izjednačio je ruki rekord Stefa Karija. 

Još mjere kome da vrate Do Kvonovo blago

Srijeda, 25.02.2026 | 11:23

Prvostepena odluka Osnovnog suda u Podgorici oborena pred Višim sudom, a predmet vraćen na ponovno odlučivanje Oko 800.000 eura koje su uplaćene na ime jemstva kao garancija da Južnokorejci neće pobjeći do kraja krivičnog postupka u Crnoj Gori, od Osnovnog suda u Podgorici potražuju dvije strane.

Zdenka Popović podnijela ostavku na odborničku funkciju

Srijeda, 25.02.2026 | 11:18

Odbornica Demokrata u Skupštini Glavnog grada Zdenka Popović podnijela je ostavku na tu funkciju, piše Dan.  

Adžić: Vlast izmjenama ZKP-a mogla da spasi dvadesetak mladih života i spriječi brojna krivična djela

Srijeda, 25.02.2026 | 11:13

"Ključna potreba sudstva, tužilaštva i izvršne vlasti u momentu kad su priznali da ne mogu da isprate dinamiku rada bila je izmjena Zakona o krivičnom postupku (ZKP) koja bi im omogućila dodatne dvije godine za institucionalnu konsolidaciju”, istakao je Filip Adžić, član Predsjedništva Građanskog pokreta URA gostujući u podkastu “Interno”, saopštili su iz URE.

VIDEO: Radovi na rekonstrukciji Ulice slobode ulaze u završnu fazu

Srijeda, 25.02.2026 | 11:04

Do sada je završen najveći dio radova na podzemnim instalacijama. Takođe je izvršena zamjena materijala nedovoljne nosivosti, kao i betoniranje podloge na trotoarima i na većem dijelu kolovoza. Izvršena je i rekonstrukcija šahtova na raskrsnicama sa Hercegovačkom ulicom i Bulevarom Ivana Crnojevića.

Dječji savez organizuje takmičenje recitatora “Stihovi pod Goricom“

Srijeda, 25.02.2026 | 10:59

JU „Dječji savez“ Podgorica u okviru Plana i programa za 2026. godinu, pod nazivom „Stihovi pod Goricom“, organizuje u petak, 3. aprila u Velikoj sali KIC-a „Budo Tomović“ sa početkom u 9 časova takmičenje recitatora učenika osnovnih škola Glavnog grada.  

Ombudsman: Zaštita žena u javnom prostoru nije pitanje političke pripadnosti, već pitanje osnovnih ljudskih prava

Srijeda, 25.02.2026 | 10:56

Društvo koje toleriše javni linč i seksističke napade na žene u politici šalje poruku da nijedna žena koja javno govori nije bezbjedna i vrijeme je da takvu praksu jasno i nedvosmisleno odbacimo, saopštili su iz Institucije zaštitnika ljudskih prava i sloboda Crne Gore (Ombudsman).