Utorak, 18.03.2025 | 17:26
IZVOR: kolektiv.me

URA predala listu u Herceg Novom: Nikola Radman NOSILAC liste

Građanski pokret URA predao je listu za lokalne izbore u Herceg Novom pod nazivom "URA - DRUGAČIJE - dr Dritan Abazović!".




Foto: Facebook screenshot/ Građanski pokret URA

Iz te partije su kazali da je nosilac liste Nikola Radman kazao da je ponosan što su odabrali jednu listu koja je sačinjena od ljudi koji su dokazani i spremni da sprovedu program na kojem su, kako je navedeno, prilično poradili uzevši u aspekt sve probleme sa kojima se Herceg Novi suočava.

Radman je istakao da se na listi nalazi 35 kandidata i kandidatkinja za odbornike, od čega 40% liste čine žene.

Predsjednik Građanskog pokreta URA Dritan Abazović poručio je da će oni imati jednu pozitivnu kampanju sa željom da pokažu da se u politici može raditi i ponašati drugačije.

,,Mi vjerujemo da Herceg Novi može mnogo bolje nego što je to do sada bio slučaj. Želimo da budemo vrlo konstruktivni u predlaganju rješenja koja su održiva za ovaj grad, da ga učinimo onakvim kakav oduvijek zaslužuje da bude i šta mu istorijski pripada, kao jedan biser Crne Gore i Boke Kotorske, pa i ovog dijela Jadrana", kazao je Abazović.

Abazović je istakao da svi građani Herceg Novog bilo kakvih preferencija, političkih, nacionalnih, vjerskih, svi koji žele da rade za dobro Herceg Novog njihovi su partneri.

"Ko god želi da radi drugačije, pošteno, dobro za Herceg Novi, za sve građane koji ovdje žive naši su partneri. Dajte da se takmičimo u dobru, to zaslužuje i Herceg Novi i Crna Gora. Ja vjerujem u dobar rezultat naše liste, bićemo posvećeni svojim principima, ali spremni da zajedno sa svim ostalim partnerima gradimo jedan bolji i drugačiji Herceg Novi", zaključio je Abazović.

Lista "URA - DRUGAČIJE - dr Dritan Abazović!":

1. Nikola Radman

2. Ilija Bojanić

3. Ilija Peulić

4. Milica Kovačević

5. Zoran Lučić

6. Zdravko Čurović

7. Milica Bubanja

8. Djordji Crnogorčević

9. Dejan Jakovljević

10. Evgenija Tomić Crnogorac

11. Željko Vavić

12. Vitomir Simeunović

13. Miloš Govedarica

14. Radmila Antičević

15. Milan Kunstlman

16. Tanja Misita

17. Nenad Spasić

18. Ognjena Vukotić

19. Krsto Radović

20. Faruk Bunda

21. Miodrag Jablan

22. Željka Bulajić

23. Predrag Vavić

24. Marija Ljepava

25. Ognjen Šimić

26. Milisav Topović

27. Alenka Obradović

28. Blagoje Vukasović

29. Mileva Srdan

30. Anna Maria Coppola

31. Blagoje Krivokapić

32. Valentina Jovanović

33. Siniša Marković

34. Ivana Radman

35. Đorđe Nikočević

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vremenska prognoza - PETAK donosi OVE temperature

Četvrtak, 18.06.2026 | 21:50

Pročitajte vremensku prognozu za petak.

Kako će izgledati vjenčanje godine? Spektakl je garantovan, koštaće oko tri miliona dolara

Četvrtak, 18.06.2026 | 21:58

Predstojeće vjenčanje pop zvijezde Tejlor Svift i NFL igrača Travisa Kelsija, koje bi prema pisanju Page Sixa trebalo da bude održano 3. jula u njujorškom Medison Skver Gardenu, moglo bi da preraste u jedan od najspektakularnijih događaja u svijetu poznatih.

Vens: Izrael mora da poštuje mirovni sporazum

Četvrtak, 18.06.2026 | 21:40

Potpredsjednik SAD, Džej Di Vens izjavio je da Izrael mora da poštuje mirovni sporazum za Iranom, za koji je rekao da je dobar za njih, ističući da napadi u Bejrutu u kojima ubijaju civile "nisu prihvatljivi".

Devetogodišnji dječak povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi u Bijelom Polju

Četvrtak, 18.06.2026 | 21:28

Devetogodišnji dječak V. O. hitno je transportovan u bjelopoljsku bolnicu nakon saobraćajne nezgode u naselju Gubavač, na putu koji vodi prema Bistrici.

Netanjahu: Izraelske SNAGE OSTAJU U LIBANU koliko god je potrebno

Četvrtak, 18.06.2026 | 21:13

Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je da će izraelske snage ostati u južnom Libanu koliko god to bude potrebno za bezbjednosne potrebe Izraela.

Drevni hrast iz legende o Robin Hudu se osušio nakon 1.200 godina

Četvrtak, 18.06.2026 | 21:00

Major Oak, 1.200 godina star hrast iz Sherwoodske šume u Nottinghamu, nije olistao ovog proljeća i smatra se da je uginuo, saopštilo je u četvrtak Kraljevsko društvo za zaštitu ptica.

Desetka za Mesija i Vozinju

Četvrtak, 18.06.2026 | 20:45

Prvo kolo na Mundijalu po ocjeni sajta "Sofascore" obilježili su neponovljivi Argentinac Lionel Mesi i Vozinja, golman Zelenortskih Ostrva.

Vršnjačko nasilje ostavlja trajne posljedice: Stručnjaci traže snažniju zaštitu djece

Četvrtak, 18.06.2026 | 20:30

Dok se pokreću nove inicijative za veću zaštitu djece u školama, pitanje vršnjačkog nasilja ponovo je u fokusu javnosti. Stručnjaci upozoravaju da je neophodno više kvalitetnog vremena provoditi sa djecom, ali i da institucije moraju odlučnije odgovoriti na ovaj problem.

Klikovac Spajiću: Promijenite savjetnike, možda i dalje rade za DPS

Četvrtak, 18.06.2026 | 20:18

Odbornik Demokratske partije socijalista (DPS), Andrija Klikovac, kazao je da je premijer Crne Gore i lider Pokreta Evropa sad, Milojko Spajić, svojom današnjom izjavom o navodnoj saradnji DNP-a i DPS-a, potvrdio da PES stoji iza iza štetnog plana uvođenja prinudne uprave u Podgorici, koji je propao.

Milatović doputovao u Astanu, sastaće se sa najvišim zvaničnicima Kazahstana

Četvrtak, 18.06.2026 | 20:10

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović doputovao je u Astanu, gdje će sa najvišim zvaničnicima Kazahstana razgovarati o jačanju političkog dijaloga, ekonomske saradnje, investicija i povezivanja dvije države.