Srijeda, 19.03.2025 | 18:55
IZVOR: tportal.hr

Barselona i Mesi PONOVO ZAJEDNO?

Nakon što je cijelu karijeru proveo u Barseloni, Leo Mssi je 2021. napustio Kataloniju i otišao u PSG.




Foto: Youtube screenshot/FC Barcelona

Od trenutka kada je Leo Mesii napustio Camp Nou, krenule su razne glasine o njegovom potencijalnom povratku. Većina tih priča nije imala uporište u stvarnosti, ali sada se stvari čine ozbiljnije.

Naime, kako javlja argentinski TNT, Barselona želi Messija vratiti nakon Svjetskog prvenstva 2026. koje se održava u SAD-u, Meksiku i Kanadi. Tačnije, žele da Mesi bude glavna zvijezda zvaničnog otvaranja novog Camp Noua.

Dok će Barselona početi igrati utakmice na svom domaćem stadionu prije završetka sezone 2024./25., klub je naveo da će te utakmice biti pred smanjenim kapacitetom od 60.000 gledaoca. Stadion će biti potpuno dovršen tek nakon završetka sezone 2025./26., pri čemu je krov posljednji dio koji treba biti dodan u okviru renovacije.

Novi stadion trebao bi okruniti i povratak Mesija koji bi se onda vrlo vjerovatno penzionisao u dresu Katalonaca. Hoće li do toga naposljetku doći treba vidjeti, ali priča ovog puta zasigurno 'drži vodu'.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

SDT od ponedjeljka na novoj adresi

Nedjelja, 26.07.2026 | 14:49

Specijalno državno tužilaštvo (SDT) od ponedjeljka, 27. jula, radiće na novoj adresi u Podgorici, saopšteno je iz Državnog tužilaštva Crne Gore.

Bojanović: U Podgorici nema aktivnih požara, dvije ekipe su u konstantnom obilasku terena i kritičnih lokacija

Nedjelja, 26.07.2026 | 14:24

Trenutno nema aktivnih požara u Podgorici. Od jutros smo intervenisali na par manjih požara u okolini Podgorice i Zete koji su stavljeni pod kontrolu odmah nakon dolaska ekipa na lice mjesta, i nedugo nakon toga su potpuno ugašeni, kazao je za Portal TV Podgorice komandir podgoričke Službe zaštite i spasavanja Nikola Bojanović.

Knežević: Upoznao sam Barbera sa diskriminacijom Srba i brutalnom policijskom akcijom u Botunu

Nedjelja, 26.07.2026 | 14:16

Delegacija Demokratske narodne partije (DNP) saopštila je da je nastavila svoju diplomatsku ofanzivu u Sjedinjenim Američkim Državama posjetivši Kongres u kojem su predsjednik DNP-a Milan Knežević i član Predsjedništva Vladislav Bojović imali niz značajnih sastanaka. U razgovoru sa Džordžom Barberom, saradnikom kongresmena Varena Dejvidsona, Knežević je govorio o “diskriminatorskom odnosu” prema identitetskim pravima srpskog naroda u Crnoj Gori i “brutalnoj akciji policije” u Botunu.

Janović poručio Vukoviću: „O odnosima sa Zagrebom ne mogu lekcije držati oni čiji su lideri zagovarali napad na Dubrovnik“

Nedjelja, 26.07.2026 | 14:02

Poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Tonći Janović reagovao je na društvenoj mreži X na izjave poslanika DPS-a Ivana Vukovića, ocijenivši da je „paradoksalno“ da upravo predstavnici te partije govore o odnosima Crne Gore i Hrvatske.

Jedan snimak bio je dovoljan: Da li se Milan Stanković vraća na scenu?

Nedjelja, 26.07.2026 | 13:53

Kako samo jedan kratak snimak može da izazove pravi haos na Instagramu – pokazala nam je mlada pjevačica Tea Bilanović.

Ibrahimović uputio saučešće povodom stradanja alpinista iz BiH na Elbrusu

Nedjelja, 26.07.2026 | 13:42

Potpredsjednik Vlade, ministar vanjskih poslova i predsjednik BS, Ervin Ibrahimović uputio je izraze saučešća povodom tragičnog stradanja pet alpinista iz Bosne i Hercegovine, koelgi Dinu Konakoviću, porodicama nastradalih i svim građanima BiH.

Identifikovana osoba protiv koje je Dajković podnio krivičnu prijavu zbog komentara na društvenoj mreži

Nedjelja, 26.07.2026 | 13:25

Policija je identifikovala i pronašla Ž.D. iz Cetinja, kojeg je zbog komentara na jednoj društvenoj mreži prijavio političar Vladislav Dajković. Dajković se zbog sadržine komentara, navode iz Uprave policije, osjetio ugroženo. Nadležni državni tužilac naložio je da se Ž.D. pusti bez zadržavanja, te da mu se dostave spisi predmeta na odlučivanje.

GST će predlagati šefa SPO

Nedjelja, 26.07.2026 | 13:00

Glavni specijalni tužilac (GST) predlagaće rukovodioca Specijalnog policijskog odjeljenja (SPO); po isteku vremena ili prestanku funkcije, kada sam zatraži, GST će biti tužilac u Vrhovnom državnom tužilaštvu (VDT); GST se ne ocjenjuje, a imaće i pravo prigovora Tužilačkom savjetu kada vrhovni državni tužilac predmete ili pojedine radnje povjeri VDT-u, saopšteno je iz Akcije za socijalnu pravdu.

Vlada će za istočnu tribinu Gradskog stadiona eksproprisati 1.203 kvadrata

Nedjelja, 26.07.2026 | 12:46

Vlada je utvrdila javni interes za ekproprijaciju nepokretnosti radi izgradnje istočne tribine Gradskog stadiona.

Kordić posjetila Žabljak Crnojevića: Digitalizacijom čuvamo kulturnu baštinu i približavamo je savremenom turisti

Nedjelja, 26.07.2026 | 12:27

Ministarka turizma Simonida Kordić posjetila je Žabljak Crnojevića, jednu od tri lokacije predstavljene u 3D formatu kroz projekat digitalizacije turizma, koji je Ministarstvo turizma realizovalo u saradnji sa Organizacijom Ujedinjenih nacija za industrijski razvoj – UNIDO.