Srijeda, 19.03.2025 | 20:18
IZVOR: nezavisne.rs

Rajan Rejnolds OPTUŽIO Džastina Baldonija: ZLOSTAVLJAO je moju suprugu

Glumac Rajan Rejnolds javno je stao u obranu svoje supruge Blejk Liveli te u oštrom podnesku njujorškom sudu ismijao Džastina Baldonija zbog, kako je naveo "preosjetljive uvrijeđenosti" i "povrijeđenih osjećaja."




Foto: YouTube screnehsot/Jimmy Kimmel Live

Baldonija je nazvao predatorom i zahtijevao njegovo isključenje iz sudskog procesa. Rejnolds tvrdi da je Baldoni maltretirao njegovu suprugu na setu filma "It Ends With Us", što je na kraju dovelo do međusobnih tužbi za klevetu između dviju strana.

Na čak 38 stranica Rejnolds se opisuje kao "podržavajući suprug koji je iz prve ruke svjedočio emocionalnom, reputacijskom i finansijskom razaranju koje je pretrpjela njegova supruga."

Optužio je Baldonija da ga pokušava posramiti jer je "tip muškarca koji je dovoljno siguran da sasluša svoju ženu i stane uz nju."

Rejnolds je istakao da ima puno pravo imati loše mišljenje o Baldoniju zbog onoga što je, kako tvrdi, učinio njegovoj supruzi.

U podnesku se navodi: "Gospodin Rejnolds ima pravo garantovano Prvim amandmanom da gaji duboko nepoštovanje prema gospodinu Baldoniju – ili bilo kojem muškarcu za kojeg vjeruje da je seksualno uznemiravao njegovu suprugu."

Ova pravna bitka predstavlja najnoviji preokret u složenom sukobu između Baldonija, Rejnoldsa i Liveli. Blejk Liveli prva je podnijela tužbu u decembru prošle godine, tvrdeći da je Baldoni pokrenuo "kampanju blaćenja" protiv nje zbog napetosti na snimanju filma It Ends With Us te da ju je seksualno uznemiravao.

Baldoni (41) je uzvratio protivtužbom za klevetu vrijednom 400 miliona dolara protiv Liveli (37), Rejnoldsa (48) i The New York Timesa, koji je objavio opširan članak o njenim tvrdnjama.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Kineski naučnici blizu nove terapije za dijabetes

Subota, 21.03.2026 | 13:13

Kineski istraživači postigli su medicinski proboj koristeći tkiva slična ostrvcima dobijena iz endodermnih matičnih ćelija, (‘E-islet’), za obnavljanje funkcije pankreasnih, odnosno "Langerhansovih ostrvaca", kod pacijenata sa dijabetesom, potencijalno nudeći novu terapijsku opciju za milione ljudi širom svijeta.

Cetinje: Krivična prijava zbog nelegalne prodaje cigareta

Subota, 21.03.2026 | 13:03

Cetinjska policija podnijela je krivičnu prijavu protiv F.M (46) iz tog grada i pravnog lica "F.T" d.o.o čiji je F.M., osnivač i vlasnik, zbog sumnje da su izvršili krivično djelo nedozvoljena trgovina.

Barsa mirna, Rafinja ne želi da ide

Subota, 21.03.2026 | 12:57

Fudbaler Barselone, Rafinja, nema namjeru da napusti klub ovog ljeta, čak i u slučaju unosnih ponuda nakon Svjetskog prvenstva.

YouTube i FIFA sklopili partnerstvo

Subota, 21.03.2026 | 12:45

YouTube striming platforma i FIFA su ozvaničili saradnju koja će značajno promijeniti način na koji publika prati FIFA Svjetsko prvenstvo 2026.

Uhapšen Podgoričanin osumnjičen za dječju pornografiju

Subota, 21.03.2026 | 12:34

Službenici Odjeljenja bezbjednosti Podgorica uhapsili su M.B. (42) iz Podgorice zbog sumnje da je počinio krivično djelo iskorišćavanje djece za pornografiju, saopštili su iz Uprave policije (UP).

Milatović: Odlaskom Koprivice ugašen izuzetan glas crnogorske književnosti

Subota, 21.03.2026 | 12:23

Predsjednik Crne Gore, Jakov Milatović kazao je da je sa tugom primio vijest o smrti pisca i esejiste Boža Koprivice.

Alkaras nadigrao Fonseku, Cicipas bolji od De Minora

Subota, 21.03.2026 | 12:06

Brazilac bez šansi protiv najboljeg tenisera svijeta

Akcija “Stranac“: Iniciran prestanak privremenog boravka za 45 stranih državljana, otkazan boravak za dva stranca

Subota, 21.03.2026 | 11:56

Crnogorksa policija je juče, u periodu od 07.00 do 19.00 časova, uz učešće svih organizacionih jedinica, realizovala akciju „Stranac“, usmjerenu na pojačanu kontrolu kretanja, boravka i rada stranih državljana, sa posebnim akcentom na državljane Turske, Azerbejdžana i Rusije, saopštila je Uprava policije (UP).

Ova ČETIRI horoskopska znaka izlaze kao pobjednici retrogradnog Merkura

Subota, 21.03.2026 | 11:18

Završetak retrogradnog Merkura od 20. marta mnogi čekaju kao olakšanje, ali istina je da pravi proces tek tada počinje. Nakon perioda konfuzije, nesporazuma i unutrašnjih preispitivanja, dolazi faza koja donosi razjašnjenja, ali i odluke koje mogu promijeniti tok događaja.

Podgorica: Uhapšen osumnjičeni da je lažnim novcem kupovao stoku, drva i plaćao račune

Subota, 21.03.2026 | 11:45

Podgorička policija uhapsila je Z.K. (42), zbog sumnje da je izvršio krivično djelo falsifikovanje novca u produženom trajanju - saopšteno je iz Uprave policije.