Četvrtak, 20.03.2025 | 10:52
IZVOR: una.rs

NEOČEKIVANI POTEZ: Porodica Džina Hekmana ZABRANILA objavljivanje izvještaja o SMRTI poznatog glumca

Neće biti objavljenje ni nikakve fotografije ni video snimci. 




Foto: YouTube screenshot/Journey To The Center Of The Cinema

Misterija oko smrti Džina Hekmana i njegove supruge Betsi Arakave, dobila je novi obrt nakon što je njegova porodica povukla neobičan potez.

Prema navodima na portalu "The Sun", njegova porodica odlučila je da spriječi objavljivanje izvještaja o obdukciji i istrazi o smrti, uključujući i sve fotografije i video snimke koji su pokupljeni da bi se utvrdio tačan uzrok. Insajder blizak istrazi rekao je da se nikada u svojoj karijeri nije susreo sa situacijom u kojoj porodica pokušava da sputa rezultate obdukcije.

"Pokušaj da se blokira obdukcijski izvještaj je veoma netipičan, to nije nešto što sam ikada ranije vidio. Novi Meksiko nema izuzetak u vezi sa fotografijama sa obdukcije kada su u pitanju smrti slavnih jer će ih mnogi tražiti, ali porodica preko suda ima pravo da traži zabranu objavljivanja. Međutim, blokiranje izvještaja o obdukciji jeste veoma neobičan postupak," kazao je insajder.  

U skladu sa tim, sud u Santa Feu zabranio je šerifskoj kancelariji i kancelariji medicinskog istražitelja da objave bilo kakve fotografije i video snimke tijela Džina Hekmana i Betsi Arakave, ali i njihovog pokojnog psa i unutrašnjosti njihove kuće sve do saslušanja koje će se odviti kasnije ovog mjeseca.

Podsjetimo, kancelarija medicinskog istražitelja u Novom Meksiku potvrdila je tokom konferencije za novinare, ranije ovog mjeseca, da je Džinovoj supruzi posthumno dijagnostikovan hantavirusni plućni sindrom, rijetka i potencijalno smrtonosna bolest koja se prenosi izlaganjem glodarima. Ono što je zakoplikovalo priču jeste podatak da je, sudeći po preliminarnom listingu njenog mobilnog teleofona, Betsi više puta pozvala medicinski centar u Santa Feu, 12. februara, 24 sata nakon što se prvobitno vjerovalo da je umrla.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Zašto lopta skreće tamo gdje golman ne očekuje – fizika iza fudbalske čarolije

Utorak, 16.06.2026 | 10:15

S obzirom na kvalitet igrača koji nastupaju, SvJetsko prvenstvo 2026 sigurno će donijeti mnoštvo spektakularnih poteza – poput šuteva gdje lopta u letu zakrivi putanju oko odbrambenog igrača ili udarca ka golu koji iznenada promijeni pravac i ode tamo gdje golman nije očekivao. Kako je to moguće? Kakva „magija“ omogućava napadaču da promJeni putanju lopte nakon što ona napusti njegovu nogu?

DNP: Gdje god se Mićović okrene, sudariće se sa DPS-ovcima

Utorak, 16.06.2026 | 10:45

Klub odbornika DNP Podgorica odgovorio je šefici Kluba odbornika PES-a Anđeli Mićović.

Pokret za Podgoricu: Ostavka Borovinić Bojović neodgovoran politički potez, ne podržavamo kandidaturu Perića

Utorak, 16.06.2026 | 11:20

Pokret za Podgoricu saopštio je da je ostavka predsjednice Skupštine Glavnog grada, Jelene Borovinić Bojović neodgovoran politički potez, i dodao da ne može podržati kandidaturu Srđana Perića, imajući u vidu da istu u ovom trenutku podržavaju odbornici opozicionih partija.

MVP: Trenutno nema zadržavanja crnogorskih državljana na granici sa Srbijom

Utorak, 16.06.2026 | 09:57

Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore saopštilo je za portal Standard da u proteklom periodu nije zaprimilo nova obraćanja crnogorskih državljana niti članova njihovih porodica koja se odnose na zadržavanja na graničnim prelazima ili odbijanje ulaska u Republiku Srbiju.

Stojović: Nikada nijesam bio član DPS-a, do 2023. posjedovao sam samo člansku kartu Liberalnog saveza

Utorak, 16.06.2026 | 09:35

Poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Gordan Stojović, kazao je na mreži X da nikada nije bio član DPS-a, i dodao da je do 2023. posjedovao samo člansku kartu Liberalnog saveza.  

Bečić i Šaranović pohvalili policiju: Samit istorijski bezbjednosni uspjeh

Srijeda, 17.06.2026 | 09:30

 Potpredsjednik Vlade za bezbjednost, odbranu, borbu protiv kriminala i unutrašnju politiku Aleksa Bečić i ministar unutrašnjih poslova Danilo Šaranović prisustvovali su danas proširenom kolegijumu direktora Uprave policije Lazara Šćepanovića u Centru za obuku Specijalne jedinice policije i Posebne jedinice policije, gdje su rukovodiocima i službenicima odali priznanje za uspješno obezbjeđenje Samita Evropska unija – Zapadni Balkan u Tivtu.  

Evropski filmski festival od 19. juna u svih 25 crnogorskih opština

Srijeda, 17.06.2026 | 09:23

Publika širom Crne Gore od 19. juna do 18. avgusta imaće priliku da besplatno prati savremena ostvarenja evropske kinematografije u okviru Evropskog filmskog festivala, koji će biti organizovan u svih 25 crnogorskih opština, saopšteno je iz Evropske kuće.

Mandić: Značajna podrška koju imamo od Francuske

Srijeda, 17.06.2026 | 09:15

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić ugostio je delegaciju Odbora za evropske poslove Senata Francuske, i tom prilikom istakao da je značajna podrška koju Crna Gora ima od ove države, saopšteno je iz Skupštine.

Rapen: Francuska pomno prati sve rezultate koje na evropskom putu niže Crna Gora

Srijeda, 17.06.2026 | 09:07

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić ugostio je delegaciju Odbora za evropske poslove Senata Republike Francuske.

Perić: Fokus na deblokadi Skupštine i punoj kontroli gradske izvršne vlasti

Srijeda, 17.06.2026 | 09:01

Prema saznanjima našeg lista, Pokret za Podgoricu nema jedinstven stav o Periću kao kandidatu, jer ga podržavaju odbornici opozicionih partija. Naime, odbornici Miloš Krstović, Ranka Otašević i Drago Šundić sjutra će biti uzdržani, dok je Dragutin Vučinić javno, putem društvene mreže Fejsbuk, najavio podršku Periću

Koprivica: Država ovu požarnu sezonu dočekala spremnije nego prethodnu

Srijeda, 17.06.2026 | 08:56

Povodom još jednog u nizu zlonamjernih javnih istupa poslanika Nikole Zirojevića, kojim pokušava dovesti u pitanje spremnost sistema zaštite i spašavanja za predstojeću požarnu sezonu, dužni smo građanima saopštiti činjenice koje najbolje demantuju njegovu zlonamjernu i politički motivisanu interpretaciju stvarnosti, saopštio je državni sekretar Petar Koprivica.

Pejsmejkeri koji bi mogli raditi na otkucaje srca

Srijeda, 17.06.2026 | 08:53

Dr Aratiram Sasikala sa Univerziteta u Bradfordu dobila je 2,2 miliona funti za pionirski projekat koji koristi specijalne materijale u implantatima - uređajima koji se ugrađuju u tijelo. Ovi uređaji proizvode električnu energiju iz prirodnog kretanja tijela, omogućavajući brže zarastanje kostiju i napajanje medicinskih uređaja poput pejsmejkera - bez potrebe za baterijama ili dodatnim operacijama.

Počela rekonstrukcija Vučedolske ulice, radovi vrijedni više od pola miliona eura

Srijeda, 17.06.2026 | 00:08

Zbog početka rekonstrukcije, Vučedolska ulica u Podgorici od juče je zatvorena za saobraćaj na dionici od Njegoševe do Ulice Slobode. Riječ je o projektu vrijednom više od pola miliona eura, kojim se planira modernizacija infrastrukture, ali uz očuvanje postojećeg ambijenta i drvoreda platana, prenosi Portal RTV Podgorica.

Cijene nafte pale na najniži nivo od početka rata u Iranu

Srijeda, 17.06.2026 | 08:40

Cijene nafte pale na najniži nivo od početka rata u Iranu.

Da li kontradiktorna saopštenja VJT-a otvaraju put ka oslobađanju Veselina Milića?

Srijeda, 17.06.2026 | 08:32

Više javno tužilaštvo (VJT) izdalo je više od 20 saopštenja o slučaju „Senjak“ od 15. maja, kada je uhapšen tadašnji načelnik beogradske policije Veselin Milić. Dok je na početku djelovalo kao da VJT u ovom slučaju postupa bez političkih uticaja, niz kasnijih odluka i međusobno kontradiktornih saopštenja otvorio je pitanja o toku istrage i razlozima promjena u zvaničnoj verziji događaja.