Utorak, 25.03.2025 | 11:18
IZVOR: večernjilist.hr

NOVI TREND je već tu! Nakon Dubai čokolade, društvene mreže zaludjela nova POSLASTICA (VIDEO)

Angel Hair Chocolate trenutno je dostupna online, direktno putem stranice proizvođača Tucho.




Foto: TikTok screenshot/ rocksankaroxi

Nakon globalnog uspjeha Dubai čokolade, svijet polastičarstva dobio je još jedan neobičan i luksuzan hit. Društvene mreže ponovo su preplavili videozapisi u kojima ljudi otvaraju i lome čokoladu iz koje izlazi nešto nalik ružičastim vlasima kose. Na prvi pogled izgleda čarobno, a zapravo se radi o Angel Hair Chocolate – inovativnoj poslastici koja pomiče granice klasičnih čokoladnih punjenja.

Dubai čokolada očito je pokrenula novi trend punjenja čokolada neobičnim nadjevima, a Angel Hair Chocolate ide korak dalje kombinujući tradicionalne poslastice s modernim ukusima.

Angel Hair Chocolate dolazi iz belgijske čokolaterije Tucho, poznate po inovativnim i ručno rađenim čokoladama. Ova verzija bijele čokolade posebna je zbog svog nesvakidašnjeg nadjeva – pişmaniye, tradicionalnog turskog slatkiša koji se često upoređuje sa šećernom vunom. Međutim, pişmaniye nije samo prozračan i mekan – njegov ukus je bogatiji i slojevitiji, pružajući potpuno drugačije iskustvo u odnosu na klasične čokoladne punjene.

Uz pişmaniye, Angel Hair Chocolate dodatno obogaćuju krema od pistaća te suptilne note vanile, nara i maline, stvarajući savršeni balans između slatkoće, orašastih tonova i voćne svježine.

Iako Angel Hair Chocolate dijeli određene sličnosti s prethodnim viralnim hitom – Dubai čokoladom, primjetne su i razlike. Dubai čokolada postala je popularna zahvaljujući jedinstvenoj kombinaciji čokolade, kadaifa (tanko rezane tjestenine) i kreme od pistaća, dok Angel Hair Chocolate donosi nježniju, pjenastiju teksturu zahvaljujući pişmaniye punjenju.

Obje čokolade osvajaju vizuelno atraktivnim efektima – lomljenjem se otkriva bogati nadjev, što ih čini savršenima za TikTok i Instagram videe. Upravo je ta interaktivnost doprinijela njihovoj viralnosti i učinila ih nezaobilaznim hitom među ljubiteljima slatkiša.

Gdje se može kupiti i koliko košta?

Angel Hair Chocolate trenutno je dostupna online, direktno putem stranice proizvođača Tucho. Cijena za 185 grama iznosi 21 euro, što je uporedivo s originalnom Dubai čokoladom.

Ako ste ljubitelj luksuznih i inovativnih slastica, Angel Hair Chocolate zasigurno će vas oduševiti – ne samo okusom, već i jedinstvenim vizualnim i teksturalnim iskustvom koje donosi svaki zalogaj.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Mandić sa Vranešom i odbornicima NSD-a iz Pljevalja: Nema saradnje sa DPS-om, preformulisati budžet sa koalicionim partnerima

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:51

Iz Nove srpske demokratije saopšteno je da je danas u Podgorici održan sastanak na kojem su učestvovali predsjednik stranke Andrija Mandić, predsjednik Izvršnog odbora stranke Jovan Jole Vučurović, predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš, kao i devet odbornika NSD u tom gradu.  

Zbog nasipanja plaže u Baošićima policija obavila istražne radnje, pripremljena i krivična prijava

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:46

Nakon medijskih objava o nasipanju plaže ispred budućeg hotela kompanije “Carine” u Baošićima, službenici Odjeljenja bezbjednosti Herceg Novi preduzeli su istražne radnje, potvrdio je za Portal RTCG načelnik OB HN Miodrag Knežević. On je dodao da su odmah krenuli u prikupljanje dokumentacije i informacija od nadležnih institucija, koje će predati tužiocu, a on će odlučiti da li je prekršen zakon i da li će preduzeti radnje iz svoje nadležnosti.

Spajić: Rekordnih sedam miliona, ali i još jača podrška crnogorskom sportu kroz izmjene zakona

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:39

Predsjednik Vlade Crne Gore, Milojko Spajić, uručio je sportskim savezima i organizacijama ugovore o finansijskoj podršci za 2026. Vlada Crne Gore je obezbijedila rekordnih sedam mliona eura, od kojih gotovo 400.000 eura je za stipendije.  

Kvadrat stana u novogradnji skuplji za više od 1.000 eura nego 2021.godine

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:37

Prosječna cijena kvadratnog metra stana u novogradnji u Crnoj Gori porasla je sa 1.194 eura u 2021. na 2.200 eura u 2025. godini, što predstavlja rast od čak 1.006 eura, pokazuju podaci Uprava za statistiku MONSTAT. U Podgorici je u istom vremenskom periodu cijena povećana sa 1.211 na 2.127 eura.  

Instagram će upozoravati roditelje ako djeca pretražuju sadržaj vezan za samoubistvo

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:26

Društvena mreža Instagram, u vlasništvu kompanije Meta, uskoro će početi da upozorava roditelje ukoliko njihova djeca tinejdžeri koriste ovu aplikaciju za pretraživanje sadržaja vezanog za samoubistvo ili samopovređivanje, prenose američki mediji.    

"Izvršioci i nalogodavci zločina u Štrpcima ne smiju proći nekažnjeno"

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:23

Bošnjačko vijeće, Udruženje "Štrpci protiv zaborava", Građanska alijansa i Akcija za ljudska prava pozvali Vladu i nadležna ministarstva da "preduzmu sve aktivnosti koje mogu doprinijeti: utvrđivanju pravde, kažnjavanju svih počinilaca i nalogodavaca zločina, pronalaženju posmrtnih ostataka žrtava, i doprinijeti trajnoj socijalnoj zaštiti porodica civilnih žrtava rata"  

Vuković Kuč: Priprema li se to sjednica u tajnosti kako bi Crna Gora bila pretvorena u policijsku državu

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:14

Nakon što je poslanik Demokratske parije socijalista (DPS) Andrija Nikolić otvorio pitanje održavanja sjednice parlamenta, reagovala je i njegova koleginica Aleksandra Vuković Kuč, ocijenivši da se neizvjesnost oko zasijedanja Skupština Crne Gore koristi kako bi se, bez javne rasprave, usvojili ključni bezbjednosni zakoni koje je prethodno utvrdila Vlada Crne Gore, uključujući izmjene propisa o policiji i Agencija za nacionalnu bezbjednost.  

Marković: Te noći ispred Vile Gorica smo branili čast države

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:06

Pred podgoričkim Sudom za prekršajem danas je održano ročište povodom prošlogodišnjeg protesta kod Vile Gorica, organizovanim u znak protivljenja protiv dodjele Trinaestojulske nagrade Bećiru Vukoviću.  

Vođa škaljarskog klana Sani Al Murda osuđen na 15 godina u Belgiji

Četvrtak, 26.02.2026 | 16:01

Sud u belgijskom gradu Dendermonde osudio je Sanija Al Murdu, jednog od vođa škaljarskog klana, na 15 godina zatvora zbog međunarodne trgovine kokainom. Al Murda je osuđen kao vođa kriminalne organizacije zajedno sa još 22 osobe u jednoj od najvećih istraga ikada o krijumčarenju kokaina, koju su belgijska policija i pravosuđe započeli još 2020. godine u saradnji sa istražnim organima Francuske i Holandije. Prema dokazima koji su prezentirani na suđenju u Belgiji, kriminalna grupa kojom je rukovodio Al Murda je u Evropu preko Južne Amerike uvezla i distrubuirala više stotina kilograma kokaina, koji je krijumčaren u kamionima građevinskih firmi čiji su vlasnici bili neki od optuženih.  

Planiraju da potroše 4,5 miliona, za vozila 124.000

Četvrtak, 26.02.2026 | 15:24

Skupština Crne Gore planira da ove godine potroši skoro 4,5 miliona eura, koliko je "težak" objavljeni Plan javnih nabavki za najveći zakonodavni dom. Crnogorski parlament će i ove godine kupovati nova vozila za koja će građani platiti 124 hiljade eura.