Srijeda, 09.04.2025 | 16:38
IZVOR: cdm.me

Dragan Adžić POTPISAO UGOVOR sa klubom iz Mađarske

Dragan Adžić, jedan od najtrofejnijih crnogorskih rukometnih trenera, karijeru nastavlja u Mađarskoj, gdje je preuzeo ekipu Mošonmađarovara (Mosonmagyaróvár KC).




Foto: YouTube screenshot/BALKAN HANDBALL - Najbolji rukomet dolazi odavde

Ugovor je potpisao na dvije godine, čime se vraća u klupski rukomet nakon kraće pauze – od novembra prošle godine, kada je napustio slovenački Krim.

Mošonmađarovar je relativno mlad klub, osnovan 2014. godine, ali s ambicijama da se uključi u borbu za trofeje. Trenutno su šesti na tabeli mađarskog prvenstva, sa polovičnim učinkom nakon 20 kola.

Na evropskoj sceni, klub je ostvario najbolji rezultat prošle sezone kada je stigao do četvrtfinala Evropskog kupa, gdje ih je eliminisala rumunska Gloria.

Podsjetimo, Adžić je i dalje selektor reprezentacije Slovenije, s kojom ima važne obaveze ovih dana – slijedi mu baraž dvomeč protiv Srbije za plasman na Svjetsko prvenstvo.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Stiže super El Ninjo - Evo koja godina bi potencijalno mogla da bude NAJTOPLIJA u istoriji mjerenja

Subota, 22.08.2026 | 17:47

Američki meteorolozi upozoravaju na snažan El Ninjo koji bi, prema prognozama, mogao da bude najjači u istoriji mjerenja i dodatno podigne globalne temperature. Fenomen bi mogao da donese ekstremne vremenske prilike širom svijeta, a 2027. godina mogla bi da obori rekord iz 2024. i postane najtoplija godina do sada.

Sipali ste POGREŠNO GORIVO u rezervoar automobila? Evo šta treba da uradite

Subota, 22.08.2026 | 11:38

Sipanje pogrešnog goriva jedna je od onih grešaka koje mogu da se dogode svakome. Dovoljni su umor, žurba ili trenutak nepažnje, a posledice mogu ići od relativno bezazlenih do veoma skupih.

Crna Gora ponudila Srbiji pomoć u gašenju požara

Petak, 21.08.2026 | 21:11

Crna Gora je ponudila Srbiji pomoć u gašenju požara koji su zahvatili više područja te zemlje, saopšteno je iz Vlade.

Mujović: Raspisan javni poziv za novi izgled Trga nezavisnosti

Petak, 21.08.2026 | 21:04

Glavni grad raspisao je javni poziv za izradu idejnog rješenja uređenja Trga nezavisnosti, sa ciljem da centralni gradski trg dobije savremeniji, reprezentativniji, zeleniji, pristupačniji i funkcionalniji izgled, saopštio je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović.

Glavni grad izdvaja po 50 EURA za podgoričke prvake

Petak, 21.08.2026 | 17:40

Istog dana počinje i prijava za pomoć namijenjenu djeci osnovnoškolskog uzrasta čiji su roditelji korisnici materijalnog obezbjeđenja.

Sunčano i vrelo, ali ne svuda: Subota donosi ove temperature

Petak, 21.08.2026 | 15:38

U subotu nas očekue pretežno sunčano vrijeme uz slab do umeren razvoj oblačnosti u kontinentalnim oblastima tokom dana, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

Stabilno i uspješno poslovanje Grupe Triglav u prvom polugodištu 2026.

Petak, 21.08.2026 | 15:27

Grupa Triglav na polugodištu potvrđuje svoju prognozu godišnjeg poslovnog rezultata za 2026. godinu.

Nikšić: Uhapšen član organizovane kriminalne grupe

Petak, 21.08.2026 | 15:13

Nikšićka policija uhapsila je člana organizovane kriminalne grupe (OKG)- M.N.(27) iz Nikšića.

Pojačane kontrole na auto-putu i magistralama: MUP objavio raspored za tri dana

Petak, 21.08.2026 | 15:03

U okviru kampanje „Živi, ne žuri“, Ministarstvo unutrašnjih poslova i Uprava policije će tokom današnjeg dana i za vikend vršiti pojačani nadzor saobraćaja na putnim pravcima širom Crne Gore, sa ciljem prevencije saobraćajnih nezgoda, smanjenja broja najtežih saobraćajnih prekršaja i podizanja nivoa bezbjednosti svih učesnika u saobraćaju.

Trikovi kako da prepoznate kvalitetan hljeb u prodavnici

Petak, 21.08.2026 | 14:49

Mnogi vjeruju da je hljeb od više vrsta žitarica automatski zdraviji od bijelog ili integralnog, ali naziv na pakovanju ne otkriva cijelu priču.