Utorak, 22.04.2025 | 09:14
IZVOR: ona.rs

Konačno je jasno da li se RAZVODE Barak i Mišel Obama - Ovaj POTEZ govori više od riječi

Godinama unazad, brak Mišel i Baraka Obame bio je na meti tračeva, ne zbog skandala, već zbog uporne potrebe javnosti da pod mikroskop stavlja sve što liči na ideal.




Foto: YouTube screenshot/Face the Nation

Jer kada ste simbol stabilnosti, postajete i projekcija tuđih sumnji. I taman kad se činilo da će ih tišina čuvati zauvijek - Mišel je odlučila da odgovori.

Mišel Obama, nekadašnja prva dama SAD, već duže vrijeme trpi pritiske medija i društvenih mreža zbog glasina da se razvodi od Baraka Obame. Iako nikada nisu izrečene konkretne optužbe ili otkriveni dokazi, mreža nagađanja se širila - od sve ređih javnih pojavljivanja sa suprugom, do njenih samostalnih projekata i javnih nastupa.

No, kako sama Mišel više puta ističe, njihov brak nije Instagram filter, već stvarna priča sa usponima i padovima, ali i čvrstim temeljem. U jednom od svojih podkasta, u razgovoru sa bratom Krejgom Robinsonom, otvoreno je pričala o kompleksnosti dugog braka i o tome kako "ljudi zaboravljaju da ljubav ne znači stalno savršenstvo, već svakodnevni rad".

Prsten koji je rekao sve

Vrhunac njenog odgovora glasinama dogodio se nedavno u Los Anđelesu, u sjedištu Akademije filmskih umjetnosti i nauka, gdje je prisustvovala panel diskusiji povodom svog angažmana na serijalu "The Light We Carry".

Zeleno odjelo, samouveren hod, mladalačka frizura sa visoko vezanim repom - i vjenčani prsten koji se blistavo isticao dok je pozdravljala okupljene. Nije bilo potrebe da izgovori ni riječ. Fotografije su rekle sve.

Brak Mišel i Baraka Obame je, kako mnogi američki komentatori kažu, "previše normalan da bi bio dosadan, a previše stabilan da bi bio uzor". Njih dvoje su otvoreno pričali o terapiji za parove, o razlikama koje ih udaljavaju, ali i o izborima koji ih vraćaju jedno drugom.

U intervjuu za People magazin, Mišel je izjavila: "Imali smo deset godina u braku koje nisu bile lijepe. I nismo odustali. To je ljubav. Ljubav nije bajka, već svjesno biranje da ostanete i kada je najteže".

Mišel Obama nije žena koja odgovara tračevima, osim kada to odluči da učini, sa stilom, tišinom i osmijehom. Njen prsten nije bio slučajno viđen - bio je poruka - šoruka da neke veze ne traže potvrdu, a pogotovo ne dozvolu tabloida.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uhapšen Cetinjanin - Osumnjičen da je iz nehata usmrtio suprugu tokom sječe šume

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 16:05

Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Cetinje su danas, po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Cetinju, lišili slobode jedno lice zbog sumnje da je iz nehata lišilo života svoju suprugu, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Slaven Bilić novi selektor reprezentacije Hrvatske

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 15:37

Slaven Bilić zvanično je imenovan za novog selektora reprezentacije Hrvatske.

Nova tehnologija - Naučnici napravili kontaktna sočiva koja SAMA popravljaju ogrebotine

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 16:00

Nova tehnologija mogla bi da produži vijek trajanja mekih kontaktnih sočiva i smanji rizik po zdravlje očiju. Istraživači sa Univerziteta Dankuk u Južnoj Koreji razvili su specijalni hidrogelni materijal koji može da obnovi površinska oštećenja nakon samo sat vremena izlaganja običnoj ultraljubičastoj (UV) svjetlosti.

VIDEO - Mandić uručio Trinaestojulske nagrade

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 14:36

Predsjednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić uručio je danas, u Skupštini Crne Gore, Trinaestojulske nagrade ovogodišnjim dobitnicima: prof. dr Sonji Tomović Šundić, redovnoj profesorici Univerziteta Crne Gore, za djelo „Književna antropologija Danila Kiša“; dr Snežani Dragićević i dr Snežani Vuksanović, doktorkama bioloških nauka, za naučna dostignuća i doprinos u oblasti botanike u 2025. godini; prof. dr Nikoli Vukčeviću, filmskom reditelju i univerzitetskom profesoru, za međunarodnu promociju Crne Gore i recepciju filma „Obraz“ u 2025. godini.

Milatović: Zadatak naše generacije je da slobodu koju smo naslijedili pretočimo u državu u kojoj čovjek živi dostojanstveno

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 13:49

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović položio je vijenac na Spomenik partizanu borcu povodom 13. jula, Dana državnosti Crne Gore.

Pejović: Državnost se gradi vizijom, čuva hrabrošću i potvrđuje odgovornošću

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 10:22

Trinaesti jul nije samo jedan od najznačajnijih datuma u našem kalendaru. To je datum koji nas podsjeća da se državnost ne podrazumijeva, već se gradi vizijom, čuva hrabrošću i potvrđuje odgovornošću svake generacije. U njemu su sažeti slobodarski duh Crne Gore, bogatstvo njene kulture, istrajnost njenog naroda i nepokolebljiva težnja ka slobodi i dostojanstvu, saopštio je potpredsjednik Skupštine Boris Pejović.

FOTO: Most Milenijum zasijao u CRVENOJ BOJI povodom 13. jula - Dana državnosti

Nedjelja, 12.07.2026 | 22:02

Povodom 13. jula, Dana državnosti...

Crna Gora obilježava 13. jul - Dan državnosti

Ponedjeljak, 13.07.2026 | 08:00

Crna Gora danas slavi 13. jul - Dan državnosti!

SINER pobijedio Zvereva i odbranio titulu na Vimbldonu

Nedjelja, 12.07.2026 | 21:01

Italijansk teniser Janik Siner, osvojio je drugu uzastopnu titulu na Vimbldonu.

Ministarstvo zdravlja: Jedno maloljetno lice transportovano u KBC, u Risnu hospitalizovano 14 osoba

Nedjelja, 12.07.2026 | 20:16

U saobraćajnoj nezgodi povrijeđeno je ukupno 17 lica, od kojih je jedna osoba, uprkos svim naporima medicinskih timova i sprovedenim mjerama reanimacije, preminula od posljedica zadobijenih povreda, saopšteno je iz Ministarstva zdravlja.