Srijeda, 23.04.2025 | 14:38
IZVOR: kolektiv.me

Repertoar bioskopa CINEPLEXX Big Fashion

Novi filmovi na repertoaru bioskopa Cineplexx Big Fashion.




Foto: Cineplexx

SUPER SUBOTA, 26. APRIL

Bioskop Cineplexx organizuje specijalni bioskopski dan pod nazivom SUPER SUBOTA, 26. aprila. Tokom cijelog dana, sve ulaznice za redovne projekcije biće dostupne po promotivnoj cijeni od 2,50€.

Ova jednodnevna akcija omogućava posjetiocima da po povoljnim uslovima uživaju u najnovijim filmskim ostvarenjima različitih žanrova – uključujući animirane, igrane, akcione, porodične i druge naslove sa aktuelnog repertoara.

Promotivna cijena važi isključivo za sve projekcije koje će se prikazivati 26. aprila, te se posjetiocima preporučuje da svoje karte obezbijede na vrijeme. Ulaznice su već u prodaji!

ACTION NIGHT: RAČUNOVOĐA 2

Na repertoar bioskopa Cineplexx stiže akcija Računovođa 2, u okviru Action Night događaja, u četvrtak, 24. aprila od 20 časova.

Za sve ljubitelje akcije SUPLEMENT HOUSE je obezbijedio poklon – energetsku čokoladicu ili energetsko piće.

Nakon velikog uspjeha prvog filma, Računovođa 2 donosi još napetiju akciju i brilijantnu strategiju. Ben Aflek, dvostruki oskarovac i Džon Berntal vraćaju se u napetom, akcijom nabijenom nastavku velikog hita Računovođa, koji će publiku držati na ivici sjedošta.

Otuđena braća – potpune suprotnosti – moraju da prevaziđu lične razmirice i udruže snage kako bi razotkrili smrtonosnu zavjeru. Uz Aflekovu savantsku genijalnost i Berntalovu sirovu energiju i harizmu, ovaj dugo iščekivani nastavak donosi uzbuđenje i napetost do samog kraja.

Žanr: Akcija, Kriminalistički, Drama

Na redovnom repertoaru ove sedmice naći će se i novi filmovi:

VELIKI PRASAK (SINHRONIZOVANO) - Neobična animirana avantura o prijateljstvu, nauci i opasnoj zavjeri.

Kada se nepoznati leteći objekat sruši na kuću Gice Prasića i Patka Dače, njih dvojica se nađu u ozbiljnom problemu – bez krova nad glavom i bez novca za popravke. Spas stiže u liku Petunije Prasić, simpatične naučnice iz lokalne fabrike žvaka, koja im pruža novu priliku.

Ipak, sve se mijenja kada Dača otkrije da je nova žvakaća guma, koja se masovno konzumira širom svijeta, kontaminirana misterioznom, drečavo-zelenom supstancom. Iza ove opasnosti krije se zli vanzemaljac, čiji je cilj da kroz slatki proizvod pretvori ljude u zombije – i na kraju uništi Zemlju!

Uz šarolike likove, dinamičnu radnju i mnogo komičnih zapleta, "Veliki prasak" donosi pravu filmsku eksploziju zabave i uzbuđenja.

Žanr: Komedija, Avantura, Animirani

TAJANSTVENA ŠUMA (SINHRONIZOVANO) - Desetogodišnji Anđelo sanja o tome da jednog dana postane istraživač i zoolog, a njegova radoznalost i maštovitost vode ga u neočekivanu pustolovinu. Tokom porodičnog putovanja u posjetu baki, Anđelo biva slučajno zaboravljen na benzinskoj pumpi. Umjesto da paniči, on odlučuje da krene prečicom kroz šumu – u vlastitu ekspediciju – kako bi pronašao svoje roditelje.

Na tom putu suočava se s brojnim izazovima, ali i nezaboravnim susretima koji će testirati njegovu hrabrost, snalažljivost i vjeru u sebe.

Ova dirljiva priča o odrastanju, samopouzdanju i ljubavi prema prirodi donosi obilje emocija, humora i inspiracije, i savršena je za cijelu porodicu.

Žanr: Animirani

LULI & GONI LEMES - Film prati Gonija i njegovu majku Lemeriju na neobičnom putovanju iz Engleske ka Balkanu, u potrazi za tradicionalnom albanskom nevjestom.

Njihova misija, vođena željom da se očuva porodična čast i tradicija, ubrzo biva poremećena pojavom Lulija – naivnog i nespretnog saputnika čija prisutnost, iako nenamjerna, unosi niz komičnih i haotičnih situacija.

Kroz duhovite dijaloge i neodoljive likove, film oslikava kulturne razlike, međugeneracijske nesuglasice i univerzalnu potrebu za pripadanjem i ljubavlju.

Ova topla i duhovita komedija obećava mnogo smijeha, ali i trenutke iskrene emocije, ostavljajući publiku sa osmijehom i razmišljanjem o važnosti porodice, identiteta i prihvatanja različitosti.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Brnabić: Smijem se od tuge što Crna Gora ide ka zatvaranju poglavlja, a Srbija ne može da otvori nova

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 08:06

Predsjednica Skupštine Srbije Ana Brnabić poručila je da se nikada nije miješala u unutrašnje političke procese u Crnoj Gori, ali je istakla da ne može da razumije ozbiljne bezbjednosne propuste u zemlji koja se smatra najnaprednijom na Zapadnom Balkanu na putu ka Evropskoj uniji.

Šokantna odluka Kristijana Ronalda

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 08:54

Kristijano Ronaldo odlučio je da ne nastupi na današnjoj utakmici Al Nasra protiv Al Rijada u okviru 20. kola Saudijske lige, prenosi portugalski list A Bola.

Saslušaće i Vukšića i Pajković

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 08:14

Podgorički tužioci iz Osnovnog državnog tužilaštva postupaju u više predmeta formiranih po međusobnim prijavama doskorašnjih državnih funkcionera - bivše čelnice Direktorata u Ministarstvu ljudskih i manjinskih prava Mirjane Pajković i bivšeg direktora Agencije za nacionalnu bezbjednost (ANB) i savjetnika za bezbjednost predsjednika države Dejana Vukšića.

Vuković: Svaki euro iz budžeta mora biti planski uložen, odgovorno potrošen i u službi javnog interesa

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 10:49

Ministar finansija Novica Vuković otvorio je sastanak Radne grupe za praćenje realizacije Programa reforme upravljanja javnim finansijama (PMF) za period 2022–2026. godine, poručivši da uređene, transparentne i odgovorno vođene javne finansije predstavljaju osnov stabilne ekonomije, boljeg života građana i snažnijeg povjerenja u institucije.

Udes na putu Podgorica-Cetinje, povrijeđena jedna osoba

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 10:32

Jedna osoba je povrijeđena u saobraćajnoj nezgodi koja se desila na putu Podgorica-Cetinje, u mjestu Barutana. Saobraćaj je u prekidu, saopšteno je Portalu RTCG iz Operativno-komunikacionog centra Uprave policije.

Gorčević: Hvala poslanicima, ponovo smo pokazali da ozbiljno shvatamo priliku da do 2026. zatvorimo sva poglavlja

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 21:37

Ministarka evropskih poslova Maida Gorčević poručila je da je usvajanjem prioritetnih zakona sa plavom zastavicom Skupština dala ključan doprinos ispunjavanju završnih mjerila za niz poglavlja, a time i približavanju konačnom cilju.

Vremenska prognoza - UTORAK donosi OVE temperature

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 21:28

U utorak se očekuje umjereno do potpuno oblačno vrijeme, od sredine mjestimično slaba kiša, a na primorju moguće i u jutarnjim satima.

Jovanović: Medenica je pogriješio što je pobjegao; Zirojević: Bezbjednosni sektor nam se raspada

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 21:00

Miloš Medenica je pogriješio što je pobjegao nakon izricanja presude, smatra njegov advokat Stefan Jovanović. Saglasni su i zamjenik predsjednika Odbora za bezbjednost i odbranu (SD) Nikola Zirojević, kao i član Odbora za bezbjednost i odbranu (NSD) Jovan Vučurović. U emisiji Naglas na TVCG oni kažu da je bilo propusta prilikom čuvanja Medenice te da institucije prave propust tako što se ne mogu usaglasiti niti sarađuju.

Đeljošaj: Usvajanjem Zakona o slobodnim zonama Crna Gora konačno stavila tačku na šverc cigareta

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 21:57

Usvajanjem Zakona o slobodnim zonama Crna Gora je konačno stavila tačku na šverc cigareta, poručio je potpredsjednik Vlade za ekonomsku politiku i ministar ekonomskog razvoja Nik Đeljošaj.

Bešić: Izlazak DNP-a strateška odluka, raskol unutar koalicije nepovratan, ali Vlada neće pasti

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 21:45

Izlazak DNP-a iz vlasti nije incident, već pažljivo odmjerena politička odluka, ocjenjuje profesor Miloš Bešić. U tom potezu vidi pokušaj destabilizacije, ali i borbu za prevlast nad srpskim biračkim tijelom. Raskol unutar koalicije Za budućnost Crne Gore smatra nepovratnim, ali ne očekuje pad Vlade, već nove političke preslaganja.

Skupština konstatovala ostavke Miluna Zogovića i Maje Vukićević

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 18:38

Predsjednik parlamenta Andrija Mandić zakazao je za danas dvije vanredne sjednice Skupštine, na čijem je dnevnom redu skoro 50 predloga zakona. Sjednica je počela oko 18 sati, jer je poslanicima je saopšteno da moraju sačekati odbore da završe i dostavljanje izvještaja o glasanju. Na početku, parlament je konstatovao da su predstavnici DNP-a Milun Zogović i Maja Vukićević podnijeli ostavke na funkcije u Vladi.

Sterling ponuđen Union Berlinu, ali njemački klub brzo rekao - ne

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 20:58

Rahim Sterling je bio ponuđen Union Berlinu, ali njemački klub nije pokazao konkretno interesovanje za angažman iskusnog engleskog reprezentativca.

Za razvoj kreativnih industrija 400.000 eura

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 20:47

Ministarstvo kulture i medija opredijelilo je ukupno 400.000 eura za podršku projektima od značaja za razvoj kreativnih industrija u 2026. godini, kroz Javni konkurs za sufinansiranje inovativnih i tržišno orijentisanih inicijativa koje spajaju kreativnost i preduzetništvo, saopšteno je iz tog resora.

Evropska komisija još razmatra izmjene zakona o ANB i unutrašnjim poslovima

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 20:35

Amandmani na zakone o unutrašnjim poslovima i Agenciji za nacionalnu bezbjednost na procjeni su u Evropskoj komisiji, potvrđeno je RTCG u Briselu.

Mask napao Kristofera Nolana zbog Lupite u ulozi Jelene Trojanske: Izgubio je integritet

Ponedjeljak, 02.02.2026 | 20:17

Tehnološki milijarder Ilon Mask izazvao je buru na društvenim mrežama nakon što je javno kritikovao reditelja Kristofera Nolana, tvrdeći da je “izgubio integritet” ukoliko se ispostavi da će glumica Lupita Njongo u filmu “Odiseja” tumačiti lik Jelene Trojanske.