Četvrtak, 24.04.2025 | 15:40
IZVOR: index.hr

ISKRENOST im je drugo im - Sa ovim HOROSKOPSKIM ZNACIMA uvijek znate na čemu ste

U svijetu punom neizrečenih, suptilnih signala i poruka koje treba dešifrovati, pravo je osvježenje naići na osobu koja vam sve jasno, glasno i bez uljepšavanja.




Foto: Ilustracija/ Pexels

Neki horoskopski znakovi jednostavno nemaju filter. I ne, to nije mana. To je dar. Njihova iskrenost ne dolazi iz potrebe da budu grubi, već iz činjenice da više vole istinu nego iluziju.

Ovan

Ovan ne zna kako i ne želi da se ponaša. Kod njega je sve crno-bijelo. Ako mu se sviđaš, reći će ti. Ako ste ga naljutili, saznaćete prije nego što dođete do kraja rečenice.

Nema mjesta za nagađanje, skrivene poruke ili ćutanje koje imaju skriveno značenje. Pripadnici ovog znaka vole da budu direktni, žive brzo i mrze gubljenje vremena.

Ako vam kažu da ste im važni, istina je. Ako te pogledaju i ćuteći odu, takođe je istina. Lako ih je pratiti jer ništa ne kriju. Ni njihova osjećanja, ni njihova mišljenja, ni njihovi planovi.

Strijelac

Strijelac nema rezerve. On kaže šta misli. Bez kalkulacija i diplomatskih rukavica. I iako ponekad može zvučati kao da koristi megafon kada bi mogao da šapuće, ono što vam kaže je upravo ono što on misli.

Njegova otvorenost proizilazi iz želje za slobodom, a sloboda ne trpi laž i skrivanje. Ako vam Strijelac nešto obeća, to nije taktička izjava, to je prava namjera.

Ako vas nasmije i opušteno prokomentariše da vam kosa izgleda kao da ste pali sa motora, znajte da to ne misli zlonamjerno. On jednostavno nije programiran za diplomatiju.

Ovan i Strijelac možda nisu najnježniji sa riječima, ali su u svemu ostalom najiskreniji. I tako, sa njima možda nećete uvijek čuti šta želite, ali ćete uvijek znati istinu. I to je veoma dragocjeno u današnje vrijeme, prenosi Index.hr.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Saobraćajna nesreća u Baošićima, poginuo motociklista

Četvrtak, 09.04.2026 | 08:20

U saobraćajnoj nesreći u Baošićima juče je poginuo motociklista S.V.

Đukanović: Vujošević po svom životnom stilu kao da je izašao iz literature Marka Miljanova

Četvrtak, 09.04.2026 | 11:23

Sa iskrenim žaljenjem primio sam vijest o smrti Duška Vujoševića, prvog selektora Košarkaške reprezentacije Crne Gore, jednog od najoriginalnijih velikana čuvene jugoslovenske košarkaške škole, ikone KK Partizan i uspješnog trenera niza drugih timova i selekcija, a prije svega velikog čovjeka i prijatelja, saopštiuo je bivši predsjednik Crne Gore Milo Đukanović.

Pametna ušteda uz Voli cijene

Četvrtak, 09.04.2026 | 09:16

U svim Voli i Naš diskont marketima, svakog četvrtka vas očekuje novi krug vaših omiljenih Voli cijena.

Perović: Moramo stajati uz istinu, i govoriti istinu

Četvrtak, 09.04.2026 | 11:02

Protojerej stavrofor Gojko Perović u emisiji Link na RCG govorio je o predstojećem prazniku Vaskrsnuća Gospodnjeg, uz poruku ljudima da vrijeme ne prolazi uzaludno, već prolazi da bismo ga iskoristili da bi od nas nešto nastalo i postalo. Kazao je da, uprkos stalnim udarima na crkvu, ona mora veslati na krilima istine i ljubavi.

Sudski savjet danas odlučuje o razrješenju Popović

Četvrtak, 09.04.2026 | 08:07

Sudski savjet danas će odlučivati o zahtjevu predsjednice Vrhovnog suda Valentine Pavličić za razrješenje predsjednice Apelacionog suda Mirjane Popović.

Knežević: Davanje Aerodroma u koncesije pogibija Crne Gore

Četvrtak, 09.04.2026 | 21:30

Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević kazao je da je koncesija Aerodroma visokokoruptivni ugovor i da bi tužilaštvo tim povodom trebalo da sasluša premijera Milojka Spajića.

Vujović: Antifašizam je temelj vrijednosti i kulturnog identiteta Crne Gore i Nikšića

Četvrtak, 09.04.2026 | 21:16

Jasna i nedvosmislena podrška svim inicijativama koje imaju za cilj očuvanje i promociju antifašističkog nasljeđa, uključujući i podizanje spomen-obilježja posvećenih herojima i žrtvama fašizma, međutim, ali realizacija ovakvih inicijativa podrazumijeva poštovanje zakonom propisanih procedura i nadležnosti, koje počinju na nivou lokalne samouprave. To je poručila ministraka Tamara Vujović povodom poslaničkog pitanja koje je uputila Zoja Bojanić Lalović a u vezi sa inicijativom za podizanje spomenika narodnoj heroini Joki Baletić za koju je odbornik Demokrata bio uzdržan.

Kalač o izjavi Radunovića: Neozbiljno i neodgovorno iznositi tvrdnje bez konkretnih i provjerljivih dokaza

Četvrtak, 09.04.2026 | 20:13

Predstavnik Evropskog saveza Rožaje Alen Kalač reagovao je na izjavu ministra prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine Slavena Radunovića koji je kazao da imaju informacije da su prošle godine na skijalištu u izgradnji na Štedimu, kada je pucano sa kosovske strane, hici došli iz kuće bivšeg premijera Kosova Ramuša Haradinaja. Izjava je, kako je kazao, neodgovorna i neozbiljna.

Uhapšen navodni pripadnik organizovane kriminalne grupe u Baru

Četvrtak, 09.04.2026 | 20:11

Barska policija uhapsila je navodnog pripadnika organizovane kriminalne grupe kod kojeg je pronađen pištolj brušenog fabričkog broja i skoro 300 grama kokaina, saopšteno je iz Uprave policije.

Rute: Trenutno nema razgovora o članstvu Ukrajine u NATO; Pregovaramo sa Trampom oko Grenlanda

Četvrtak, 09.04.2026 | 21:24

Ideja o pridruživanju Ukrajine NATO-u trenutno nije na dnevnom redu, ali će zapadni saveznici nastojati da Kijevu obezbijede pouzdane bezbjednosne garancije, izjavio je generalni sekretar Alijanse Mark Rute, prenose mediji.

Glavni grad: Za poljoprivredu izdvojeno 815 hiljada eura, najviše novca za biznis ideje, stočarstvo i vinarstvo

Četvrtak, 09.04.2026 | 19:55

U Glavnom gradu za ovu godinu opredijeljeno je 815 hiljada eura za podršku poljoprivredi i ruralnom razvoju. Program obuhvata 20 mjera, a najviše sredstava izdvojeno je za biznis ideje u poljoprivredi, stočarstvo i vinarstvo, prenosi RTV Podgorica.

Morsko dobro: Naložena obustava radova na ostrvu Sveti Nikola

Četvrtak, 09.04.2026 | 21:00

Ukoliko se prostor ne vrati u prvobitno stanje, pristupiće se raskidu ugovora, poručuju iz Morskog dobra

Podrška Opštine Bar za ostvarenje roditeljstva: Dodijeljeno 28.500,00 eura za 14 parova u postupku vantjelesne oplodnje

Četvrtak, 09.04.2026 | 20:56

Opština Bar podržala je 14 bračnih odnosno vanbračnih parova koji svoje roditeljstvo teže ostvariti putem postupka medicinski potpomognute oplodnje (MPO), za šta je iz lokalnog budžeta dodijeljeno ukupno 28.500,00 eura.

Udes kod Ekonomskog fakulteta

Četvrtak, 09.04.2026 | 19:15

Sudar dva automobila dogodio se oko 18 sati na raskrsnici ulica 13. jula i Jovana Tomaševića u Podgorici, kod Ekonomskog fakulteta.

Upozorenje na lažnu internet stranicu

Četvrtak, 09.04.2026 | 20:40

Povodom pojave lažne internet stranice dostupne na adresi https://evisas-gov.me, Ministarstvo javne uprave obavještava građane da navedeni sajt nije zvanična stranica državnih organa Crne Gore, niti je povezan sa bilo kojom institucijom Vlade.