Petak, 25.04.2025 | 17:09
IZVOR: klix.ba

Džastin Biber o OPSADI paparaca: "Ovo mora da prestane!" (VIDEO)

Džastin Biber je podijelio sa svojim pratiteljima kako izgleda susret s paparacima iz njegovog ugla, a mnogima je nakon ovoga teško bilo da ostanu ravnodušni.




Foto: YouTube screenshot/The Late Late Show with James Corden

On je slavu stekao s 13 godina, a od tada živi pod svjetlima reflektora i na meti paparazza koji su mu počeli predstavljati smetnju.

U posljednjem periodu fanovi su sve češće izražavali zabrinutost za njegovo mentalno i fizičko zdravlje, posebno nakon fotografija na kojima Bieber izgleda iscrpljeno i nesretno. Nakon što je on objavio snimak paparaca koji ga svakodnevno susreću, mnogima je postalo jasno šta svakodnevno prolazi i zašto na tim fotografijama ne djeluje srećno.

Biber je kroz snimak pokazao da je okružen kamerama koje ga prate na svakom koraku. Na snimku su se mogli čuti i njegovi komentari dok ga zaštitari pokušavaju provesti iz zgrade na ulicu:

"Pogledajte ove tipove, ovo mora prestati. Uprkos tome što ga njegovi zaštitari štite od bliceva i mole paparace da se odmaknu i daju mu prostora, grupa muškaraca s kamerama ne prestaje mu prilaziti, mijenjati uglove i gurati se kako bi uhvatili što bolji kadar. Mnogi njegovi pratioci zaključili su da je riječ o situaciji koja se može nazvati i uznemiravanjem. Pojedini su pozvali na donošenje zakona koji bi štitio poznate osobe od takvog ponašanja u budućnosti."

Neki od njegovih pratilaca su ispod objave napisali: "Nevjerovatno je da ovo trpiš već 15 godina. Stalno te tretiraju kao životinju u zoološkom vrtu, i paparaci i javnost", "Ovo je toliko iritantno i samo dok gledam preko ekrana, blicevi su zasljepljujući. Ne mogu ni zamisliti kako je to uživo", "Ti si ljudsko biće koje zaslužuje mir i prostor za stvaranje. Paparaci su najniži oblik života, trebamo zakon koji će ih tretirati kao progonitelje i kriminalce."

Nakon ove objave Biber je objavio novu gdje je iznio svoj stav o navodima da treba napustiti mjesto gdje sada živi.

"Svi mi govore da se preselim iz L.A. Mislite li da će me maltretirati da odem tamo gdje je moj uticaj najpotrebniji? Kako možemo napraviti promjenu ako bježimo od tame", poručio je.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

FOTO: Selfi o kojem se priča - ŠAMPIONI na jednom mjestu

Subota, 18.07.2026 | 09:51

U Njujorku koji će u nedjelju biti domaćin velikog finala Svjetskog prvenstva između Španije i Argentine održan je događaj pod imenom “Fanatics fest””, koji je okupio veliki broj zvijezda i legendi sporta.

POGLEDAJTE: Uprava za saobraćaj objavila video završene dionice Zaborje–Jasenovo Polje

Subota, 18.07.2026 | 09:01

Uprava za saobraćaj objavila je na svom YouTube kanalu video završenih radova na rekonstrukciji dionice Zaborje–Jasenovo Polje, na magistralnom putu Nikšić - Plužine.

Đoković - Uvijek ima nešto da se dokaže, da mogu biti bolji nego što sam bio juče

Subota, 18.07.2026 | 08:29

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković govorio je u televizijskom intervjuu za "CBS Mornings" o cijeni vrhunskog sporta, odrastanju, porodici i planovima za predstojeći Ju-Es open, otkrivši da uprkos svemu i dalje ima potrebu da se svakog dana dokazuje - prije svega sebi - da može biti bolji.

Od 20. do 26. jula, TRI HOROSKOPSKA ZNAKA dobijaju šansu koja mijenja tok života

Subota, 18.07.2026 | 08:24

Nedjelja od 20. do 26. jula donosi snažan astrološki preokret koji će pojedinim horoskopskim znacima otvoriti vrata uspjeha, novih prilika i velikih životnih promjena.

Kupovna moć u regionu: Crna Gora NAJBRŽE RASTE ove decenije

Petak, 17.07.2026 | 21:34

Crna Gora je u posljednjih šest godina ostvarila najveći rast kupovne moći među državama regiona, pokazuju podaci i analiza portala inflacija.me. Prema toj procjeni, kupovna moć građana porasla je sa 919 eura u 2020. godini na 1.633 eura u 2026., što predstavlja rast od čak 77,7 odsto.

Spajić: Air Montenegro za manje od dvije godine udvostručio broj letjelica

Petak, 17.07.2026 | 20:53

Nabavkom četvrtog aviona Air Montenegro je za manje od dvije godine udvostručio broj letjelica i pokazao da strateško ulaganje u nacionalnog avio-prevoznika donosi rezultate, saopštio je premijer Milojko Spajić.

FOTO/VIDEO: Četvrti avion - Embraer E195 stigao u Podgoricu

Petak, 17.07.2026 | 19:49

Novi vazduhoplov tipa Embraer E195 registarskih oznaka 4O-AOI, sletio je u Podgoricu.

Air Montenegro dobija četvrti avion: Embraer E195 uskoro stiže u Podgoricu

Petak, 17.07.2026 | 17:39

Uskoro će iz Sarbrikena za Podgoricu poletjeti novi vazduhoplov tipa Embraer E195 sa 118 mjesta za putnike, koji je kompanija Air Montenegro uzela u dugoročni zakup, saopštio je predsjednik Odbora direktora Air Montenegra Tihomir Dragaš.

Andrić: Najoštrije osuđujem govor mržnje i uvrede prema Marti Kos

Petak, 17.07.2026 | 17:36

U ime Pokreta Evropa sad! najoštrije osuđujem govor mržnje, uvrede i neprimjereno izrugivanje kojima je evropska komesarka Marta Kos prethodnih dana bila izložena od dijela crnogorske opozicije i njima bliskih pojedinaca, saopštila je poslanica Pokreta Evropa sad (PES) Jelenka Andrić.

Nova avio-linija: Iberia povezala Madrid i Tivat

Petak, 17.07.2026 | 17:20

Španska nacionalna avio-kompanija Iberia uspostavlja u subotu, 19. jula, direktnu avio-liniju između Madrida i Tivta, čime Crna Gora dobija još jednu važnu vazdušnu konekciju sa Zapadnom Evropom.