Subota, 26.04.2025 | 18:02
IZVOR: dnevni.avaz

Ljeto iz snova STIŽE za ove horoskopske znakove – Da li ste među njima?

Ako ste među njima, ljeto 2025. godine će biti najbolje do sada za vas, u svakom smislu.




Foto: Ilustracija/ Pexels

Ljeti obično ne razmišljamo o ličnim transformacijama ili duhovnom rastu – zabavljeni smo sunčanjem, kupanjem i odmaranjem.

Ako ste jedan od ova četiri horoskopska znaka, čeka vas vaše ljeto!

Bik

U drugoj polovini jula počećete se pitati šta vam donosi podršku i emocionalnu sigurnost. Kad počnete odgovarati na ovo pitanje, osjetićete sigurnost i obnovljenu sposobnost da tražite i dobijete ono što želite u svojim ličnim odnosima i porodičnom životu.

Mars, planeta aktivnosti, biće u vašoj petoj kući, kući zadovoljstva, počevši od 11. jula, osvjetljavajući vašu želju da uživate u svemu što vam život nudi. Mars 31. jula formira trigon s Jupiterom, što je jedan od najvećih signala dobre sreće u astrologiji.

Djelujte prema svojim instinktima i rizikujte; spremni ste za prilike koje dolaze – jer ovog ljeta planete su na vašoj strani.

Lav

Ovog ljeta ćete sigurno biti primijećeni!

Vaš ugled u javnosti raste i što ste više spremni istaknuti se, to ćete više dobiti. Govorimo o potencijalnom napredovanju u karijeri, poslovnim putovanjima, novim mogućnostima zaposlenja i uopšte profesionalnom uspjehu.

Od 19. juna položaj planeta će vam omogućiti da odaberete prave prilike i istinski uživate u svim svojim postignućima.

Tokom ljeta 2025. razmislite o promijeni fizičkog izgleda, ali pazite da se ne žurite s nečim zbog čega biste mogli požaliti. Želja za promjenom može biti zabavna i u konačnom zadovoljavajuća, ali nemojte sebe ili druge prestrogo osuđivati samo zbog izgleda.

Vaši instinkti su u pravu kad aktivan i odvažan Mars u vašoj drugoj kući, kući vrijednosti, formira trigon s Uranom u vašoj desetoj kući, kući karijere 15. avgusta. Vaša potreba za slobodom je neporeciva, a nivo vaše energije visok, pa je ovo pravo vrijeme da se prihvatite nekog novog projekta.

Ovoga ljeta ćete vjerovatno steći nove prijatelje s kojima ćete imati nova zabavna iskustva!

Strijelac

Ljeto 2025. za vas znači da prihvatate svoju vrijednost jer Jupiter, vladajuća planeta Strijelca, nastavlja donositi optimizam u vašu šestu kuću, kuću posla i zdravlja.

Pronalaženje posla biće lako i uživaćete u onome što radite. Lično usavršavanje ispunit će vas na nov i uzbudljiv način. Budite ponosni na vrijednost koju dodajete svom radnom mjestu i osjetićete se nagrađenima i interno i eksterno.

Ne morate se držati svih planova koje ste prije imali.

Možda ste imali plan da ćete svakog ljeta posjetiti novu zemlju, ali umjesto toga ćete osjetiti želju da posjetite neko udobno mjesto na kojemu ste već bili.

Možda ste mislili da vas neka stvar više ne zanima, ali sada ponovno osjećate strast prema njoj. Dopustite svom ukusu da se promijeni i uskladite se s onim za čim stvarno žudite.

Dana 31. jula, energični i poletni Mars, iz vaše desete kuće karijere, doći će u trigon s Jupiterom u vašoj šestoj kući posla. Uz rastuće samopouzdanje, bićete sposobni donositi odluke koje će pozitivno uticati na vaš ugled u javnosti. Gotovo svaka akcija koju poduzmete imaće mrvicu sreće.

U vašoj budućnosti je – uspjeh.

Škorpija

Ovo će biti sjajno vrijeme za vas!

S Jupiterom u vašoj sedmoj kući partnerstva i retrogradnom Venerom kroz vašu desetu kuću karijere, vrijeme je da prihvatite lične i profesionalne odnose koji stvarno funkcionišu i riješite se onih koji vas sputavaju. Jupiter vam donosi sreću u odnosima s poslovnim partnerima. Vaše finansije bi se mogle popraviti. U međuvremenu, Venera će vam pomoći da shvatite šta želite i da razumijete vlastita očekivanja.

Kad je riječ o emotivnom planu, mogli biste biti spremni za novu vezu, naročito onu koja vam daje slobodu da rastete i učite o sebi. Ako ste u vezi, možda podignete stvari na viši nivo, odnosno odlučite se na brak. Ili vam možda konačno postane jasno gdje leže problemi u vašoj vezi i kako ćete ih riješiti.

S druge strane, možda je vrijeme da krenete dalje. Ako je tako, prigrlite istinu o tome kako se osjećate i ljubazno i zrelo dopustite da se stvari privedu kraju. Kada veza završi, to je obično dobro jer otvara mjesto za bolju, svjetliju budućnost.

U drugoj polovini avgusta, dva planetarna vladara Škorpije, Mars i Pluton, formiraju trigon, dajući vam nalet ambicije i naglašavajući vaše liderske sposobnosti.

Vanjske i unutrašnje prepreke koje su se činile nepremostivim iznenada će se činiti kao ništa drugo nego male prepreke, jer vaša strast i samopouzdanje vas ohrabruju i druge impresioniraju.

Slušajte svoju intuiciju ovog ljeta i gledajte šta ćete sve postići!

Ovo ljeto će biti izvrstan period za putovanja, upoznavanje novih ljudi i zabavu. Bikova vladajuća planeta Venera će 6. juna preći u četvrtu kuću, kuću doma.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Izbor direktora ASK-a: Drakić nije dobio potrebnu podršku

Četvrtak, 12.03.2026 | 11:01

Aktuelni v.d. direktora ASK-a Dušan Drakić danas nije dobio podršku potrebnu za izbor na puni mandat na funkciju direktora u punom mandatu. Tri člana Savjeta ASK-a glasali su za njega za, jedan član bio je uzdržan a jedan protiv. To nije bilo dovoljno za njegov izbor. Savjet ASK-a danas će raspisati novi konkurs za izbor direktora u punom mandatu.

Stojović ne vidi prepreku za saslušanje Đukanovića

Četvrtak, 12.03.2026 | 08:28

Bilo bi poželjno da u radu Anketnog odbora učestvuju svi politički akteri, jer to doprinosi većem povjerenju javnosti. Ipak, i u situaciji kada pojedini predstavnici odluče da se povuku, važno je da institucije nastave da rade svoj posao, smatra Stojović

Aerodromi pod pažljivim nadzorom EU

Četvrtak, 12.03.2026 | 08:35

Aerodromi Crne Gore biće pod pažljivim nadzorom Evropske unije u pogledu budućih investicija, održivosti i usklađenosti sa evropskim pravilima, posebno kada je riječ o projektima koji podrazumijevaju velika ulaganja i širenje kapaciteta.

Godišnjica ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića

Četvrtak, 12.03.2026 | 08:33

Predsjednik Vlade Srbije Zoran Đinđić ubijen je na današnji dan prije 23 godine. Godišnjica će biti obilježena na više lokacija u Beogradu, kao i na mjestu ubistva, na ulazu u zgradu Vlade.

Bogdanović: Svjesno iskrivljena izjava evropske komesarke o Albaniji

Četvrtak, 12.03.2026 | 10:55

Generalni sekretar i predsjednik Kluba poslanika Demokrata, Boris Bogdanović, saopštio je da su oni kojima smeta evropska Crna Gora pokušali da izjavu evropske komesarke Marte Kos pogrešno predstave javnosti, kao da je kazala da je Albanija vodeća zemlja u procesu pristupanja Evropskoj uniji, iako je zapravo rekla da je Albanija jedna od vodećih zemalja u tom procesu.

Skupština 19. marta ponovo o zakonima o unutrašnjim poslovima i ANB-u

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:42

Skupština Crne Gore ponovo će 19. marta odlučivati o izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima, o Zakonu o Agenciji za nacionalnu bezbjednost, kao i o potvrđivanju Sporazuma o saradnji u oblasti energetike između vlada Crne Gore i Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Sjutra sunčano, do 21 stepen

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:53

Pretežno sunčano. U drugom dijelu dana u kontinentalnim predjelima mjestimično umjeren razvoj oblačnosti, a ponegdje se očekuje i prolazna kiša. 

Betis poražen u Atini, “vučica” izvukla remi, pobjede Porta i Aston Vile

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:33

Prvi susret italijanskih predstavnika u osmini finala Lige Evrope završio je bez pobjednika – Bolonja i Roma remizirali su 1:1, a oba pogotka viđena su u drugih 45 minuta.

Plenković o novim srpskim raketama: Upozorićemo partnere u NATO-u

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:22

Vojska Srbije raspolaže novom supersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, čiji je domet najmanje 250 kilometara. Projektil vazduh-zemlja uočen je na višenamjenskom borbenom avionu MiG-29, a premijer Andrej Plenković je danas u Požegi komentarisao da li to predstavlja opasnost za susjedne zemlje.

Finalisima na Bernabeuu? Argentina i Španija sve bliže spektaklu u Madridu

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:09

Veliki fudbalski spektakl između Argentine i Španije mogao bi da bude odigran na stadionu Santijago Bernabeuu, prenose strani mediji.

Manjak efikasnih antibiotika ugrožava borbu protiv otpornosti bakterija

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:58

Razvoj novih antibiotika pao je za 35 odsto u poslednjih pet godina, dok otpornost bakterija na ljekove rapidno raste, upozorava fondacija "Access to Medicine".

Američki ministar priznao: Naša mornarica sada ne može štititi tankere u Hormuškom moreuzu

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:48

Američki ministar energetike Chris Wright izjavio je za strane medije da američka vojska trenutno nije spremna da eskortira tankere kroz strateški Hormuški moreuz, jer su svi raspoloživi resursi usmjereni na napade na Iran.

Čukić: Nova saobraćajnica u Siti kvartu će rasteretiti saobraćaj, vrijednost radova 850.000 eura

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:37

Privodi se kraju gradnja saobraćajnice u naselju Siti kvart koja će povezati novi kružni tok sa Cetinjskim putem – takođe je završeno nekoliko ulica. Iz Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice za RTV Podgorica kažu da su radovi koštali 850 hiljada eura.

Arnold Švarceneger ponovo u ulozi koja ga je proslavila prije 44 godine

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:10

Švarceneger se vraća ulozi koja ga je lansirala kao filmsku zvijezdu u trećem nastavku franšize "Konan Varvarin".

Kada i kako uključiti Repair Mode na Android telefonu? Jednostavan način za zaštitu podataka

Četvrtak, 12.03.2026 | 19:50

Nestaje potreba za vraćanjem telefona na fabrička podešavanja prije odlaska u servis.