Ponedjeljak, 28.04.2025 | 20:33
IZVOR: kolektiv.me

'Prolazi mi dan' – NOVA PJESMA Boža Bulatovića koja OSVAJA EMOCIJAMA (VIDEO)

Nakon uspješnog singla “Majko” kojim je započeo promociju svog novog albuma “Skrivena Slova” Božo Bulatović publici predstavlja novu pjesmu “Prolazi mi dan”.




Foto: Ustupljena fotografija/Privatna arhiva

Muziku, tekst, aranžman, kao i kompletnu video produkciju spota potpisuje renomirani muzičar i producent Đuro Mihaljević Đuka, sa kojim Božo ostvaruje posebnu umjetničku sinergiju. Njihova saradnja rezultat je dugogodišnjeg prijateljstva, a Božo ističe da mu je željabila da kroz ovaj album unese emocije i prepoznatljiv pečat različitih autora, među kojima Đuka ima posebno mjesto.

“Prolazi mi dan” je pjesma koja nosi univerzalnu priču o prolaznosti i unutrašnjim borbama, a snažna interpretacija Boža Bulatovića i vrhunska produkcija daju joj posebnu težinu i emotivnu dubinu.

Spot za pjesmu već je dostupan na svim digitalnim platformama, a publika može da očekuje nastavak ove muzičke priče vrlo brzo, jer Božo najavljuje izlazak narednog singla već krajemjuna.

Foto: Ustupljena fotografija/Privatna arhiva

Album “Skrivena slova” obećava da će donijeti spoj iskrenih emocija, kvalitetne muzike i autorskih priča koje će pronaći put do srca publike.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Sedam osoba povrijeđeno u jučerašnjih 14 saobraćajki

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 10:47

U Crnoj Gori je, u posljednja 24 sata, evidentirano 14 saobraćajnih nezgoda, u kojima je jedna osoba teže povrijeđena, a šest lakše.

Slučaj “Tunel”: Suđenje odgođeno za 13. avgust jer je tužilac na odmoru

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 10:13

Početak novog suđenja optuženima za kopanje tunela i obijanje depoa Višeg suda u Podgorici iz kojeg je, u septembru 2023. godine, ukradeno 19 komada oružja, nekoliko mobilnih telefona i manja količina droge, danas je odgođen za 13. avgust.

Božo Vrećo: Cetinje tako voli, Cetinje tako volim!

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 10:06

Božo Vrećo i njegovi muzičari sinoć su održali koncert na Cetinju, u okviru manifestacije “Ljeto u Prijestonici”.

Skaloni: Mesi može da igra dok god to bude želio

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 10:00

Selektor Argentine Lionel Skaloni nije uspio da sakrije emocije nakon poraza od Španije u finalu Svjetskog prvenstva, kojim je prekinut impresivan niz njegove reprezentacije na velikim takmičenjima.

Zašto mnogim ljudima kafa ima bolji ukus srijedom

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 09:38

Psiholozi s Univerziteta Oxford u istraživanju provedenom u 11 zemalja utvrdili su da ljudi najviše uživaju u kafi srijedom, posebno ujutro.

„Ajkule” doputovale u Sidnej – Spaić: Maksimalni fokus je na turnir

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 09:13

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore doputovala je u Sidnej, gdje će od 22. do 26. jula učestvovati na finalnom turniru Svjetskog kupa.

Na sjeveru zaplijenjena roba od 12.000 eura, krivična prijava protiv ruskog državljanina

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 09:06

Policijski službenici Regionalnog centra granične policije „Sjever“ zaplijenili su u pograničnom pojasu robu procijenjene vrijednosti od oko 12.000 eura, dok je protiv državljanina Ruske Federacije podnijeta krivična prijava zbog sumnje da je počinio krivično djelo falsifikovanje isprave.

Uprava za saobraćaj: Počela rekonstrukcija regionalnog puta Ostros - Vladimir

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 08:59

Iz Uprave za saobraćaj saopštili su da su počeli pripremni radovi na rekonstrukciji regionalnog puta Ostros-Vladimir, jednog od, kako kažu, značajnijih infrastrukturnih projekata za područje opština Bar i Ulcinj.

Odbor danas o izboru člana Sudskog savjeta i stanju u sudstvu

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 08:49

Za danas je zakazan nastavak 88. sjednice Odbora za politički sistem, pravosuđe i upravu.

Strani državljanin zadržan zbog sumnje na obljubu djeteta mlađeg od 14 godina

Ponedjeljak, 20.07.2026 | 08:42

Stranom državljaninu D.L. određeno je zadržavanje do 72 sata, zbog osnovane sumnje da je počinio krivično djelo nedozvoljene polne radnje u vezi sa krivičnim djelom obljuba sa djetetom mlađim od 14 godina