Petak, 09.05.2025 | 17:35
IZVOR: prva.rs

Od svih znakova, OVA TRI se nikad NEĆE pomiriti s bivšim

Od dvanaest horoskopskih znakova, tri znaka se gotovo nikada neće pomiriti s bivšim partnerima, jer jednom kada prekinu vezu, za njih je to trajno.




Foto: Ilustracija/Pexels.com 

Ljubavne veze znaju da budu komplikovana stvar. A neki znakovi horoskopa ne žele dodatno sebi da zakomplikuju život i kada veza ne uspije, vrlo je mala vjerovatnoća da će joj dati drugu šansu i pomiriti se s bivšim.

Saznajte koja su to tri horoskopska znaka koja kraj ljubavne veze doista doživljavaju kao kraj.

Ovan

Za Ovnove raskid veze predstavlja završeno poglavlje – ovaj vatreni znak nije među onima koji će žaliti za prošlošću niti će živjeti u prošlosti.

Ovnova strastvena priroda i sklonost tome da razmišlja unaprijed podstiče ovaj znak da traži nove izazove i svježe početke. Za Ovnove vraćanje bivšem partneru predstavlja nazadovanje, a to je nešto što ovaj znak horoskopa jednostavno ne može da toleriše.

Umjesto da se ponovo upuštaju u nešto što nije uspjelo prvi put, rađe će usmjeriti svoju energiju na nova iskustva i prilike. Ovan će cijeniti lijepe uspomene, ali njegov nezavisan duh i snažna volja tjeraće ga da ide naprijed bez oklijevanja.

Škorpija

Ovaj vodeni znak ljubav shvata ozbiljno i kad veza završi, kod Škorpija se to obično dogodi iz značajnog razloga. Škorpije rijetko kad vjeruju u druge prilike, osim ako je osoba koja im je učinila nažao i povrijedila ih pokazala jasnu i iskrenu promjenu. 

Zbog njihovih intenzivnih osjećanja raskidi su za Škorpije često poput ponovnog rođenja – jednom kada raskinu veze, to je obično trajno.

Izuzetno zaštitnički nastrojeni prema sopstvenom srcu, Škorpije ne opraštaju lako izdaju, neiskrenost niti emocionalnu manipulaciju. Iako cijene duboku povezanost, jednom kada izgube povjerenje, odbijaju da otvaraju stare rane.

Jarac

Jarčeva praktičnost i usmjerenost ka cilju sprečava ovaj zemljani znak da gubi vrijeme na prošle veze, koje su se već pokazale neefikasnima. Za Jarca ljubav treba da bude stabilna, produktivna i u balansu s njihovom dugoročnom vizijom. Ako veza nije uspjela, Jarac ne vidi vrijednost u tome da ponavlja iste greške.

Disciplinovani s ličnim emocijama, pripadnici ovog pragmatičnog znaka nastaviće dalje fokusirani i odlučni, stavljajući prioritet na lični rast i budući uspijeh. 

Zbog svoje pragmatične prirode Jarac je jedan od znakova horoskopa kod kojeg postoji najmanje šanse da će se pomiriti s bivšim.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Novi most na Morači biće dug 114,94 metra i imaće po dvije saobraćajne i pješačke staze

Nedjelja, 05.04.2026 | 19:26

Podgorica će uskoro dobiti novi most koji će biti izgrađen u produžetku Bulevara Vojislavljevića, čime će se rasteretiti saobraćaj u Podgorici i biće novi simbol grada. Iz tima koji je osmislio projekat, za RTV Podgorica ističu da će uz izgradnju novog, postojeći most biti rekonstruisan, a da radovi neće poremetiti tok Morače.

Kina izvršila smrtnu kaznu nad Francuzom, Pariz oštro reaguje

Nedjelja, 05.04.2026 | 16:20

Francuska je saopštila da je zaprepašćena nakon informacije o pogubljenju njenog državljanina u Kini.

Otvaranje Svetog Sefana važno za bogatiju turističku ponudu

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 08:27

Po novo aktuelnosti iz naše zemlje, pozitivna je vijest da će ove sezone biti otvoren grad Hotel Sveti Stefan, ocjenjuju za radio Crne Gore turizmolog Ivo Županović i Ines Mrdović iz Akcije za socijalnu pravdu. Ipak očekuju da vlada što prije objelodani usaglašeni ugovor sa zakupcem, kako bi se znali svi finansijski, ali i detalji o kompleksu Kraljičina plaža. Mrdović je stava da je trebalo dobiti države vezati za poslovni prihod, da ne profit koji ističe, nerijetko zakupci ne prikažu u punom iznosu.

Dojave o bombama u Gimnaziji i Ekonomskoj školi u Podgorici

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 08:31

Podgorička Gimnazija “Slobodan Škerović” i Srednja ekonomska škola “Marko Vešović” dobile su jutros dojave da je u tim obrazovnim ustanovama postavljena bomba.

Procesuirana jedna osoba zbog nelegalne prodaje jezerske ribe

Nedjelja, 05.04.2026 | 17:49

Iz Nacionalnih parkova Crne Gore navode da je u Golubovcima uhvaćena osoba koja je nelegalno prodavala ribu.

Putari u Tološima: Počela rekonstrukcija terena Crvena stijena

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 15:14

Počela je rekonstrukcija terena Crvena stijena u Tološima.    

„Fudbalska Crna Gora“: Zašto se ćuti na uništenje fudbala

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 15:03

Nevladina organizacije „Fudbalska Crna Gora“ oglasila danas saopštenjem povodom rada Fudbalskog saveza Crne Gore    

Svjetski dan zdravlja: EU podrška koja olakšava brigu za svakog pacijenta

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:52

Zdravlje nije samo odsustvo bolesti, već i osjećaj sigurnosti da će sistem biti tu kada je najpotrebnije. To je razlog zbog kojeg ulaganja u zdravstvo nijesu samo brojke i projekti, već stvarne promjene koje se osjećaju svakodnevno – u boljim uslovima liječenja, bržoj dijagnostici i povjerenju pacijenata u sistem koji čuva najvrijednije što imamo.

“Pojas za spas” od 6. do 10. aprila: Policija najavila pojačane kontrole i edukaciju

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:50

Uprava policije će od 6. do 10. aprila sprovesti kampanju “Pojas za spas”, tokom koje će, kroz edukativne aktivnosti i pojačane kontrole, upozoravati i sankcionisati učesnike u saobraćaju koji ne koriste sigurnosni pojas, uz poseban fokus na bezbjednost djece u vozilima. Aktivnost se realizuje u saradnji Uprave policije i Nacionalnog biroa osiguravača Crne Gore.

U akciji “Presretač” uhapšeno 48 vozača

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:46

U nastavku planskih aktivnosti koje Uprava policije u kontinuitetu sprovodi, u cilju podizanja nivoa bezbjednosti u saobraćaju, tokom prethodna tri dana (petak, subota i nedjelja) realizovana je pojačana akcija kontrole učesnika u saobraćaju pod nazivom „Presretač“, koju su sprovodili službenici Mobilne jedinice policije.

Raspisan oglas za obrazovanje kadeta na vojnim akademijama u Austriji, Italiji, Turskoj i Hrvatskoj

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:30

Ministarstvo odbrane Crne Gore raspisalo je javne oglase za obrazovanje kadeta na prestižnim vojnim akademijama u inostranstvu – u Italiji, Austriji, Hrvatskoj i Turskoj, za studijsku 2026/2027. godinu. Oglasi su namijenjeni mladim ljudima koji žele da izgrade profesionalnu vojnu karijeru i steknu kvalitetno međunarodno obrazovanje, uz zagarantovan stalan posao u Vojsci Crne Gore nakon završetka obrazovanja, saopšteno je iz Ministarstva.

Šahmanović i Joković: Ubrzati čišćenje trasa dalekovoda radi stabilnosti sistema

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:10

Na inicijativu ministra energetike i rudarstva Admira Šahmanovića danas je održan sastanak kod ministra poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Vladimira Jokovića, na kojem je razmatrano unapređenje pouzdanosti elektroenergetskog sistema kroz efikasnije čišćenje trasa dalekovoda.

Potpredsjednik Opštine Pljevlja Darko Gazdić podnio ostavku

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:09

Potpredsjednik Opštine Pljevlja Darko Gazdić podnio je ostavku na tu funkciju. To je na sjednici Skupštine opštine Pljevlja saopštio predsjednik opštine Dario Vraneš.

Zenović: Vladavina prava ključna za završetak pregovora Crne Gore s EU

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 14:02

Nakon dobijenog IBAR-a, Crna Gora ide uzlaznom putanjom, u smislu i bilansa rezultata, ali i neophodnih legislativnih usaglašavanja, institucionalnog zaokruživanja cjelokupnog pravnog sistema i sistema vladavine prava, kaže za Euronews Crna Gora, glavni pregovarač sa EU Predrag Zenović.

Radunović: Troškovi obilaska nelegalnih objekata, koje pokrivaju građani, da budu racionalni i primjereni

Ponedjeljak, 06.04.2026 | 13:55

Ministar prostornog planiranja, urbanizma i državne imovine Slaven Radunović održao je sastanak sa predsjednicima opština i njihovim predstavnicima, na kojem su, kako je saopšteno iz resora na čijem je čelu, razmatrana ključna pitanja iz oblasti prostornog planiranja, legalizacije objekata i izdavanja građevinskih dozvola.