Nedjelja, 11.05.2025 | 08:31
IZVOR: superžena.rs/ona.rs

Stiže BURAN PERIOD: Tri znaka koja u maju čekaju TEŠKI TRENUCI

Ova tri horoskopska znaka će se suočiti s najvećim iskušenjima u maju, ali će ih prevazići i uz nekoliko testova izaći kao pobjednici.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Maj 2025. godine donosi period pun izazova za tri znaka zodijaka – Raka, Djevicu i Vagu. Iako se mnogima čini da su prepreke koje će se pojaviti u maju nešto što treba izbjegavati, važno je shvatiti da svako iskušenje nosi sa sobom priliku za lični rast i unutrašnju snagu.

Ova iskušenja nisu tu da nas slome, već da nas ojačaju i pomognu nam da se bolje upoznamo sa sobom i svojim pravim željama. Za Rakove, Djevice i Vage, maj će biti mjesec koji će ih natjerati da preispitaju svoje odluke, uče strpljenje i pronađu balans u životu.

Kako bi izašli iz ovih testova kao pobjednici, biće neophodno da pokažu snagu, mudrost i, prije svega, hrabrost.

Rak

Za Rakove, maj će biti mjesec kada će morati da pokažu izuzetnu dozu strpljenja. Ovaj znak će se suočiti sa usporenjima i izazovima, bilo da je riječ o kašnjenju u poslovnim projektima ili nesuglasicama u ličnim odnosima. Bilo koji neočekivani zastoji mogu ih izbaciti iz ravnoteže, izazivajući sumnju i frustraciju. Ipak, najbolji način da se suoče sa ovim izazovima biće da zadrže smirenost i strpljenje, čekajući pravi trenutak za reakciju. 

Kroz ovaj period, Rakovi će shvatiti značaj čekanja na pravi trenutak, kao i to da ponekad treba dozvoliti stvarima da se odvijaju polako kako bi se izbjegli impulsivni postupci.

Djevica

Djevice će u maju osećati preopterećenost i visok nivo odgovornosti. Bilo da je riječ o njihovim profesionalnim obavezama ili ličnim odnosima, osjećaće pritisak i potrebu da preuzmu više nego što obično rade. Ovaj period će im donijeti izazove u vidu povećanih zahtjeva, koji će testirati njihov kapacitet za multitasking i sposobnost balansiranja. 

Astrolozi savjetuju da Djevice ne zaborave da se povremeno povuku i osvježe, jer konstantno preuzimanje odgovornosti može dovesti do sagorijevanja. Važno je da nauče da se opuste, uzmu pauzu i vjeruju u to da nije nužno uvek imati potpunu kontrolu nad svim situacijama. Ovaj period će im pokazati koliko je važno da brinu o sebi i da ne preuzimaju više nego što mogu podnijeti.

Vaga

Vage će u maju biti suočene sa izazovom koji će biti vezan za ograničavanje njihove slobode. Biće situacija u kojima će se osjećati kao da su "vezane", bilo kroz određene obaveze koje ne mogu ignorisati, bilo zbog okolnosti koje im ne dozvoljavaju da djeluju onako kako žele. Ovaj period će testirati njihovu sposobnost da se nose sa obavezama koje nisu u potpunosti pod njihovom kontrolom. 

Međutim, astrolozi podsjećaju da će ograničenja biti privremena i da će Vage uskoro ponovo osloboditi svoja krila. Ključ za uspjeh u ovom periodu biće njihova sposobnost da se fokusiraju na dugoročne ciljeve i da zadrže pozitivnu perspektivu, vjerujući da su trenutni izazovi samo deo procesa koji vodi ka njihovoj konačnoj slobodi i ispunjenju.

Ovaj mjesec je pravo vrijeme za sve znakove da pokažu koliko su u stanju da se nose sa životnim izazovima, koristeći svaki trenutak kao priliku za učenje, rast i unutrašnje sazrijevanje.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Izbor direktora ASK-a: Drakić nije dobio potrebnu podršku

Četvrtak, 12.03.2026 | 11:01

Aktuelni v.d. direktora ASK-a Dušan Drakić danas nije dobio podršku potrebnu za izbor na puni mandat na funkciju direktora u punom mandatu. Tri člana Savjeta ASK-a glasali su za njega za, jedan član bio je uzdržan a jedan protiv. To nije bilo dovoljno za njegov izbor. Savjet ASK-a danas će raspisati novi konkurs za izbor direktora u punom mandatu.

Stojović ne vidi prepreku za saslušanje Đukanovića

Četvrtak, 12.03.2026 | 08:28

Bilo bi poželjno da u radu Anketnog odbora učestvuju svi politički akteri, jer to doprinosi većem povjerenju javnosti. Ipak, i u situaciji kada pojedini predstavnici odluče da se povuku, važno je da institucije nastave da rade svoj posao, smatra Stojović

Aerodromi pod pažljivim nadzorom EU

Četvrtak, 12.03.2026 | 08:35

Aerodromi Crne Gore biće pod pažljivim nadzorom Evropske unije u pogledu budućih investicija, održivosti i usklađenosti sa evropskim pravilima, posebno kada je riječ o projektima koji podrazumijevaju velika ulaganja i širenje kapaciteta.

Godišnjica ubistva premijera Srbije Zorana Đinđića

Četvrtak, 12.03.2026 | 08:33

Predsjednik Vlade Srbije Zoran Đinđić ubijen je na današnji dan prije 23 godine. Godišnjica će biti obilježena na više lokacija u Beogradu, kao i na mjestu ubistva, na ulazu u zgradu Vlade.

Bogdanović: Svjesno iskrivljena izjava evropske komesarke o Albaniji

Četvrtak, 12.03.2026 | 10:55

Generalni sekretar i predsjednik Kluba poslanika Demokrata, Boris Bogdanović, saopštio je da su oni kojima smeta evropska Crna Gora pokušali da izjavu evropske komesarke Marte Kos pogrešno predstave javnosti, kao da je kazala da je Albanija vodeća zemlja u procesu pristupanja Evropskoj uniji, iako je zapravo rekla da je Albanija jedna od vodećih zemalja u tom procesu.

Skupština 19. marta ponovo o zakonima o unutrašnjim poslovima i ANB-u

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:42

Skupština Crne Gore ponovo će 19. marta odlučivati o izmjenama i dopunama Zakona o unutrašnjim poslovima, o Zakonu o Agenciji za nacionalnu bezbjednost, kao i o potvrđivanju Sporazuma o saradnji u oblasti energetike između vlada Crne Gore i Ujedinjenih Arapskih Emirata.

Sjutra sunčano, do 21 stepen

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:53

Pretežno sunčano. U drugom dijelu dana u kontinentalnim predjelima mjestimično umjeren razvoj oblačnosti, a ponegdje se očekuje i prolazna kiša. 

Betis poražen u Atini, “vučica” izvukla remi, pobjede Porta i Aston Vile

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:33

Prvi susret italijanskih predstavnika u osmini finala Lige Evrope završio je bez pobjednika – Bolonja i Roma remizirali su 1:1, a oba pogotka viđena su u drugih 45 minuta.

Plenković o novim srpskim raketama: Upozorićemo partnere u NATO-u

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:22

Vojska Srbije raspolaže novom supersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, čiji je domet najmanje 250 kilometara. Projektil vazduh-zemlja uočen je na višenamjenskom borbenom avionu MiG-29, a premijer Andrej Plenković je danas u Požegi komentarisao da li to predstavlja opasnost za susjedne zemlje.

Finalisima na Bernabeuu? Argentina i Španija sve bliže spektaklu u Madridu

Četvrtak, 12.03.2026 | 21:09

Veliki fudbalski spektakl između Argentine i Španije mogao bi da bude odigran na stadionu Santijago Bernabeuu, prenose strani mediji.

Manjak efikasnih antibiotika ugrožava borbu protiv otpornosti bakterija

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:58

Razvoj novih antibiotika pao je za 35 odsto u poslednjih pet godina, dok otpornost bakterija na ljekove rapidno raste, upozorava fondacija "Access to Medicine".

Američki ministar priznao: Naša mornarica sada ne može štititi tankere u Hormuškom moreuzu

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:48

Američki ministar energetike Chris Wright izjavio je za strane medije da američka vojska trenutno nije spremna da eskortira tankere kroz strateški Hormuški moreuz, jer su svi raspoloživi resursi usmjereni na napade na Iran.

Čukić: Nova saobraćajnica u Siti kvartu će rasteretiti saobraćaj, vrijednost radova 850.000 eura

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:37

Privodi se kraju gradnja saobraćajnice u naselju Siti kvart koja će povezati novi kružni tok sa Cetinjskim putem – takođe je završeno nekoliko ulica. Iz Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice za RTV Podgorica kažu da su radovi koštali 850 hiljada eura.

Arnold Švarceneger ponovo u ulozi koja ga je proslavila prije 44 godine

Četvrtak, 12.03.2026 | 20:10

Švarceneger se vraća ulozi koja ga je lansirala kao filmsku zvijezdu u trećem nastavku franšize "Konan Varvarin".

Kada i kako uključiti Repair Mode na Android telefonu? Jednostavan način za zaštitu podataka

Četvrtak, 12.03.2026 | 19:50

Nestaje potreba za vraćanjem telefona na fabrička podešavanja prije odlaska u servis.