Srijeda, 09.07.2025 | 18:49
IZVOR: 24sedam.rs

Džesi Džej stigli rezultati - Pjevačica OTKRILA da li je POBIJEDILA OPAKU BOLEST

Ne može da sakrije svoja osjećanja.




Foto: YouTube screenshot/Capital FM

Pjevačica Džesi Džej konačno je dočekala svoje rezultate, pa je sa suzama radosnicama u očima i za javnost otkrila - da je operacija koju je imala bila i te kako uspješna, odnosno da se rak nije proširio, te da je sada sasvim u redu. 

Dok slavi trijumf nad kancerom dojke, svakako je svjesna da je ovo tek početak njenog cjelokupnog oporavka. 

"Još mnogo liječenja me čeka i još jedna operacija da ove rođake (njene grudi) ponovo postanu sestre... Ali zahvalna sam", istakla je na Instagramu ona, priznajući nešto potom da je zaplakala od sreće još kada su joj javili kakvo je stanje. 

"Ovaj vidio sam snimila kada su me zvali, s rezultatima. Molim se za sve u sličnoj ili istoj situaciji, njihove najbliže, da osete isto ovo što sada osjećam ja", naglasila je ona, kojoj je tokom borbe za zdravlje najteže padalo to što "nije mogla da bude majka kakva je inače bila". 

"Sina ne mogu da podignem... Iskreno, još generalno nisam osoba kakva sam bila pre (drame). Kijanje je strašno bolno. Od anestezije, ljekova protiv bolova, ne mogu da vršim veliku nuždu, a čini mi se da je to sve što želim", nabrajala je bila i kroz šalu Džesi, u poznatom stilu, oglasivši se tik po zahvatu."

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Gorčević: Evropa kojoj težimo NE POZNAJE politiku bez žena

Srijeda, 09.07.2025 | 21:55

Rodna ravnopravnost nije samo unutrašnje pitanje – to je evropsko pitanje. Evropa kojoj težimo ne poznaje politiku bez žena, kazala je ministarka evropskih poslova Maida Gorčević.

Brzi ČOKOLADNI SUFLE iz mikrotalasne: Slatko savršenstvo za PET MINUTA

Srijeda, 09.07.2025 | 21:46

Sufle je remek-djelo francuske kulinarske tradicije koje je nastalo krajem 18. vijeka. 

Đoković: Pad je bio nezgodan, UŽIVAM u izazovima protiv mlađih

Srijeda, 09.07.2025 | 21:26

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se 14. put u polufinale Vimbldona, pošto je u četvrtfinalu sa 3-1 u setovima savladao Italijana Flavija Kobolija.

Psiholozi OTKRIVAJU zašto sa ChatGPT-jem NE TREBA razgovarati o svojim emocijama

Srijeda, 09.07.2025 | 21:10

I dalje ne postoje dovoljno uvjerljivi dokazi da su četbotovi zasnovani na vještačkoj inteligenciji poput ChatGPT-ja, pouzdani i bezbjedni za korišćenje kao samostalna terapijska sredstva ili za dugoročnu primjenu.

Pripadnici ovih znakova najviše se MIJENJAJU kroz život

Srijeda, 09.07.2025 | 20:57

Neki ljudi cijeli život ostaju vjerni jednoj verziji sebe. A neki se neprestano mijenjaju, ne zato što ne znaju ko su, nego zato što ne žele ostati isti.

Ćulafić PODRŽAO Krapovića u vezi sa vojnim poligonom na Sinjajevini

Srijeda, 09.07.2025 | 20:34

Ministarstvo ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera u potpunosti podržava predlog ministra odbrane Dragana Krapovića da se ponište Zaključci 41, 42 i 43 prethodne Vlade, čime bi se formalno okončala inicijativa za uspostavljanje vojnog poligona na Sinjajevini.

Milatović organizuje SVEČANOST povodom 13.jula (VIDEO)

Srijeda, 09.07.2025 | 20:25

Svečani prijem predsjednika Crne Gore Jakova Milatovića. 

"LAVICE" savladale Litvaniju na startu

Srijeda, 09.07.2025 | 20:19

Ženska juniorska rukometna selekcija Crne Gore pobjedom je počela nastup na Evropskom prvenstvu za igračice do 19 godina u Podgorici.

LOKALIZOVAN POŽAR u mjestu Gospoštine

Srijeda, 09.07.2025 | 20:14

Pripadnici Službe zaštite i spašavanja Prijestonice Cetinje lokalizovali su požar koji je danas oko 13 sati izbio u mjestu Gospoštine, prenosi Cetinjski list.

Ne dozvolite da vam ljeto OŠTETI KOSU: Evo kako da je njegujete kao profesionalac BEZ GREŠKE

Srijeda, 09.07.2025 | 20:09

Ljetnje temperature, sunce, morska so, vjetar i hlor iz bazena mogu negativno uticati na vašu kosu.