Petak, 29.08.2025 | 19:24
IZVOR: una.rs

"Naravno da mi NIJE PRIJATNO, ali sad BRINEM O DJECI": Mirka progovorila o Vujadinu i tračevima o njemu

Najviše pažnje privukle su priče o Vujadinovim navodnim nevjerstvima.




Foto: YouTube screenshot/Ami G Show

Odnos Mirke Vasiljević Vujadina Savića već godinama izaziva pažnju javnosti. 

Njihova ljubavna priča, započeta još u mladosti, prošla je kroz brojne uspone i padove, a nerijetko je bila na udaru medijskih spekulacija.

Najviše pažnje privukle su priče o Vujadinovim navodnim nevjerstvima, posebno kada su u javnost dospjele fotografije na kojima je viđen u prisnom društvu druge žene.

Iako je tada Mirka sve iznenadila smirenim i duhovitim komentarom, glumica je nedavno otkrila da joj pojedini natpisi i komentari ipak ne prijaju.

"Iskreno da budem, ne pogode me, ali naravno da mi ne bude prijatno. Niko ne voli da bude u negativnom kontekstu. Tako da me ne pogađa, nije mi prijatno, da kažem moglo je i bez ovoga, ali ne pokvari mi dan, ne poremeti mi energiju. Jer ako vladate istinom i ako ste stabilno s obe noge na zemlji, ne može to da vas pokoleba i poremeti", rekla je Mirka koje fokusirana na odgajanje njihovo četvoro djece.

"Sada je najviše mentalna briga oko tinejdžera - dogovori, odgovornost, nestašluci... A najmlađa još uvijek uživa u bezbrižnom djetinjstvu. Za sada smo stvarno sa njih četvoro zadovoljni i velika je organizacija i briga i posvećenost. Ali, 35 godina imamo i on i ja, ne volim da kažem “ovo nikad neću”, pa da dobijem pitanje: “Rekla si, a šta je sada ovo?”. Zadovoljni smo sa njih četvoro i za sada je tako kako je", iskrena je Mirka, koja pokazuje potpuno razumijevanje za svog supruga. 

Ne zamera mu mnoge stvari, pa čak ni komentar na društvenim mrežama koji je mnogima zapao za oko, a smatra se da nije bio korektan ni prema njoj, ni prema njihovoj djeci.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uhapšeni državljani Srbije, pokušali da prokrijumčare hranu vrijednu preko 3.000 eura

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 09:15

Granična policija je u Rožajama uhapsila dva državljanina Srbije, zbog sumnje da su pokušali da prokrijumčare prehrambene proizvode.

Za četiri znaka Zodijaka ljeto donosi preokret života

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 09:10

Mjesec jun u koji smo sigurno uplovili donosi životni preokret kakav se čeka godinama, i to tačno za četiri znaka kojima je ovaj trenutak davno obećan. Pare napokon liježu tamo gdje treba, muke se rješavaju same od sebe, a vi konačno vidite da je život najzad stao na vašu stranu.

Teheran žestoko uzvratio: Sirene odjekuju Jeruzalemom i Tel Avivom

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 09:01

Nakon što je Izrael tokom noći izveo napade na ciljeve u Iranu kao odgovor na prethodne iranske udare, jutros je uslijedio novi val raketnih napada iz Irana na izraelsku teritoriju.

Poslanici nastavljaju sa radom: Danas će biti održane dvije sjednice

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:54

Poslanici u Skupštini Crne Gore danas će nastaviti sa radom u plenumu.

Izrael uzvratio Iranu uprkos Trampovom protivljenju, demokrate poručuju: „Ovo je poniženje za američku moć“

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:48

Američki predsjednik Donald Tramp rekao je izraelskom premijeru Benjaminu Netanjahuu u telefonskom razgovoru u nedjelju da odgodi pokretanje uzvratnog napada na Iran, prema riječima jednog američkog zvaničnika, u nadi da će spasiti sve krhkije pokušaje diplomatije.  

Promjene na ATP listi: Đoković nazadovao, Koboli napravio iskorak karijere

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:42

Rolan Garos donio je jednu od najvećih promjena na ATP listi u posljednjih nekoliko godina. Rijetko se dešava da nakon jednog Gren slema i prvi i drugi teniser svijeta izgube veliki broj bodova, ali upravo to dogodilo se poslije turnira u Parizu.

Za evropski finiš neophodan politički dogovor

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:36

Ustavne promjene u Crnoj Gori ponovo su u fokusu kao ključni uslov za zatvaranje preostalih poglavlja i sam finiš evropskih integracija

Florentino Perez ostaje predsjednik Real Madrida, stiže Žoze Murinjo

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:26

Florentino Perez ostaje predsjednik Real Madrida nakon što je ostvario pobjedu na prvim predsjedničkim izborima u klubu poslije pune dvije decenije. Dugogodišnji prvi čovjek Kraljevskog kluba osvojio je 65 odsto glasova članova i tako dobio mandat da nastavi da vodi najtrofejniji evropski klub narednih pet godina.

Ombudsman utvrdio nepravilnosti u postupanju Uprave policije:Policajac telefonski prebačen na drugo radno mjesto, bez rješenja, bez jasnog statusa

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:14

Zaštitnik ljudskih prava i sloboda utvrdio je da je Uprava policije povrijedila prava jednog policijskog službenika na pravnu sigurnost, djelotvoran pravni lijek i načelo dobre uprave, nakon što je mjesecima bio faktički angažovan u drugoj organizacionoj jedinici bez odgovarajućeg pisanog akta. U preporuci dostavljenoj Upravi policije naloženo je da ubuduće svaka promjena radnopravnog statusa policijskih službenika bude formalizovana kroz zakonom propisane odluke.

Radulović: Sezonski radnici sa strane zadovoljni, sobarica može zaraditi do 2.000 eura

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:12

Sezona u Crnoj Gori počela je bolje nego prošle godine, kaže Žarko Radulović iz Crnogorskog turističkog udruženja i nada se da će takva biti i u nastavku. Kada je sezonska radna snaga u pitanju, tu je, kaže, sve manje problema, ali žali što mogućnost da rade sezonski više ne koriste nezaposleni iz Crne Gore, jer uslove rada, ali i zarada, smatra stimulativnim, pa im zato, kaže, stranci rado dolaze.