Petak, 05.09.2025 | 12:30
IZVOR: superzena.b92.net

Kakva promjena - Anđelina pokazala NOVI imidž i oduševila sve (FOTO)

Anđelina Džoli iznenadila je javnost još jednom nevjerovatnom promjenom imidža, fotografije na kojima je snimljena u Londonu uveliko kruže društvenim mrežama.




Foto: YouTube screenshot/Anderson

Glumica Anđelina Džoli, koja je nedavno napunila 50 godina, u posljednje vreme nas sve češće iznenađuje nevjerovatnim transformacijama izgleda, a i ovog puta se radi o drastičnoj promjeni kojom je privukla ogromnu pažnju na društvenim mrežama.

U četvrtak je snimljena na setu u Londonu, a pored potpuno drugačije frizure bila je specifično i odevena; nosila je elegantnu krem kombinaciju zapečaćenu zavodljivim crvenim karminom.

Anđelina Džoli se na puzama od snimanja družila s najstarijim sinom Medoksom (24) kojeg ima iz braka s Bredom Pitom, a u ovom filmu tumači ulogu bankarke Zare.

Trenutno zbog poslovnog angažmana boravi u Londonu, ali sve su češće glasine da će se tamo i preseliti, naročito nakon vijesti koja se pojavila da prodaje svoje luksuzno imanje u Los Anđelesu koje je kupila 2017. godine za 24,5 miliona dolara, te da planira da se odseli iz zemlje čim njeni blizanci Vivijen i Noks napune 18 godina.

Prije nekoliko godina je izjavila kako se uselila na imanje u Los Anđelesu jer je želela da deca budu blizu oca (Breda Pita), koji živi samo na pet minuta od njih.

"Razmatra nekoliko lokacija u inostranstvu. Biće jako srećna kad bude mogla da ode iz Los Anđelesa", tvrdi sada izvor upućen u njen život. 

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Uhapšeni državljani Srbije, pokušali da prokrijumčare hranu vrijednu preko 3.000 eura

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 09:15

Granična policija je u Rožajama uhapsila dva državljanina Srbije, zbog sumnje da su pokušali da prokrijumčare prehrambene proizvode.

Za četiri znaka Zodijaka ljeto donosi preokret života

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 09:10

Mjesec jun u koji smo sigurno uplovili donosi životni preokret kakav se čeka godinama, i to tačno za četiri znaka kojima je ovaj trenutak davno obećan. Pare napokon liježu tamo gdje treba, muke se rješavaju same od sebe, a vi konačno vidite da je život najzad stao na vašu stranu.

Teheran žestoko uzvratio: Sirene odjekuju Jeruzalemom i Tel Avivom

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 09:01

Nakon što je Izrael tokom noći izveo napade na ciljeve u Iranu kao odgovor na prethodne iranske udare, jutros je uslijedio novi val raketnih napada iz Irana na izraelsku teritoriju.

Poslanici nastavljaju sa radom: Danas će biti održane dvije sjednice

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:54

Poslanici u Skupštini Crne Gore danas će nastaviti sa radom u plenumu.

Izrael uzvratio Iranu uprkos Trampovom protivljenju, demokrate poručuju: „Ovo je poniženje za američku moć“

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:48

Američki predsjednik Donald Tramp rekao je izraelskom premijeru Benjaminu Netanjahuu u telefonskom razgovoru u nedjelju da odgodi pokretanje uzvratnog napada na Iran, prema riječima jednog američkog zvaničnika, u nadi da će spasiti sve krhkije pokušaje diplomatije.  

Promjene na ATP listi: Đoković nazadovao, Koboli napravio iskorak karijere

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:42

Rolan Garos donio je jednu od najvećih promjena na ATP listi u posljednjih nekoliko godina. Rijetko se dešava da nakon jednog Gren slema i prvi i drugi teniser svijeta izgube veliki broj bodova, ali upravo to dogodilo se poslije turnira u Parizu.

Za evropski finiš neophodan politički dogovor

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:36

Ustavne promjene u Crnoj Gori ponovo su u fokusu kao ključni uslov za zatvaranje preostalih poglavlja i sam finiš evropskih integracija

Florentino Perez ostaje predsjednik Real Madrida, stiže Žoze Murinjo

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:26

Florentino Perez ostaje predsjednik Real Madrida nakon što je ostvario pobjedu na prvim predsjedničkim izborima u klubu poslije pune dvije decenije. Dugogodišnji prvi čovjek Kraljevskog kluba osvojio je 65 odsto glasova članova i tako dobio mandat da nastavi da vodi najtrofejniji evropski klub narednih pet godina.

Ombudsman utvrdio nepravilnosti u postupanju Uprave policije:Policajac telefonski prebačen na drugo radno mjesto, bez rješenja, bez jasnog statusa

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:14

Zaštitnik ljudskih prava i sloboda utvrdio je da je Uprava policije povrijedila prava jednog policijskog službenika na pravnu sigurnost, djelotvoran pravni lijek i načelo dobre uprave, nakon što je mjesecima bio faktički angažovan u drugoj organizacionoj jedinici bez odgovarajućeg pisanog akta. U preporuci dostavljenoj Upravi policije naloženo je da ubuduće svaka promjena radnopravnog statusa policijskih službenika bude formalizovana kroz zakonom propisane odluke.

Radulović: Sezonski radnici sa strane zadovoljni, sobarica može zaraditi do 2.000 eura

Ponedjeljak, 08.06.2026 | 08:12

Sezona u Crnoj Gori počela je bolje nego prošle godine, kaže Žarko Radulović iz Crnogorskog turističkog udruženja i nada se da će takva biti i u nastavku. Kada je sezonska radna snaga u pitanju, tu je, kaže, sve manje problema, ali žali što mogućnost da rade sezonski više ne koriste nezaposleni iz Crne Gore, jer uslove rada, ali i zarada, smatra stimulativnim, pa im zato, kaže, stranci rado dolaze.