Subota, 27.09.2025 | 09:33
IZVOR: ona.telegraf.rs

Za ČETIRI horoskopska znaka stižu PRILIKE koje su dugo čekali

Jesen nosi promjene, ali ovog oktobra četiri horoskopska znaka mogu očekivati pravo olakšanje i prilike koje su dugo čekali.




Foto Ilustracija, Pixabay

Vaga, Strijelac, Škorpija i Jarac – pripremite se, Univerzum vam konačno daje zeleno svijetlo!

Otkrijte koji znakovi će konačno dobiti priznanje, ljubav i bogatstvo koje zaslužuju.

Vaga
Oktobar je idealan za novi početak u vezama, drage Vage. Nova poznanstva i romantične avanture već kucaju na vaša vrata. Vaše rastuće samopouzdanje pomoći će vam da privučete pozitivne promjene i u karijeri. Konačno ćete pronaći ravnotežu i unutrašnji mir o kojem ste dugo sanjali.

Fokus je na ličnom i profesionalnom rastu, harmoniji i romantičnim prilikama. Oktobar je simbolički prikazan kao “novi početak”.

Strijelac
Strijelčevi, spremite se za čudo! Sredinom oktobra Univerzum vam otvara nove puteve – putovanja, uzbudljive projekte i inspirativne veze. Finansijska stabilnost i osjećaj utemeljenosti donose vam dugo očekivani mir.

Strijelac dobija prilike za lični i profesionalni razvoj, sa naglaskom na nova iskustva i sigurnost. “Čudo” simbolizuje neočekivane, pozitivne promjene.

Škorpija
Oktobar za Škorpije je vrijeme čišćenja i obnove. Stari problemi nestaju, a intuicija vam pomaže da donesete hrabre, ali ispravne odluke. Moguća je prava, duboko ukorijenjena ljubav i novi nivo intimnosti u vašim vezama.

Naglasak je na transformaciji i ličnom rastu. Škorpije mogu očekivati emotivne i duhovne promjene, sa jačanjem bliskih odnosa.

Jarac
Jarčevi, vaš trud će se konačno isplatiti! Finansijski dobici, pozitivne promjene na poslu i unutrašnji mir – sve to dolazi u drugoj polovini mjeseca. Konačno, možete se opustiti i uživati u plodovima svog rada.

Jarčevi dobijaju nagradu za svoj rad i disciplinu. Fokus je na stabilnosti, uspjehu i osjećaju zadovoljstva postignutim.

Izvor: ona.telegraf.rs

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Treću godinu za redom ova zemlja je proglašena za najbolju za one koji žele da se presele u inostranstvo

Srijeda, 29.07.2026 | 14:45

U Evropi su se među 10 najboljih zemalja za iseljenike našle Španija, Portugal i Luksemburg, ali je prvo mesto treću godinu zaredom zauzela Panama.

OpenAI-jevi AI modeli četiri dana autonomno izvodili sajber napade

Srijeda, 29.07.2026 | 15:15

OpenAI je prošle sedmice potvrdio da su dva njegova najnaprednija modela izašla iz zatvorenog testnog okruženja.

Ni njih kriza ne zaobilazi: BMW gasi 8.000 radnih mesta

Srijeda, 29.07.2026 | 15:07

Proizvođač automobila BMW planira da ukine oko 8.000 radnih mesta širom svijeta. Nemački mediji prenose da se očekuje da će najveći dio tih ukidanja biti sproveden u Nemačkoj.    

Uhapšen muškarac osumnjičen da je pucao na kuću policajca

Srijeda, 29.07.2026 | 14:30

Po nalogu državnog tužioca u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, uhapšen je V.S. (27), zbog sumnje da je 25. jula pucao u pravcu porodične kuće policijskog službenika M.E., saopštili su iz policije.

I Englezi protiv ideje da Mundijal ode u ruke privatnih investitora: "Duša fudbala nije na prodaju"

Srijeda, 29.07.2026 | 15:00

Fudbalski savez Engleske (FA) pridružio se UEFA u osudi plana FIFA da proda udjele u Svjetskom prvenstvu privatnim investitorima.

Uhapšen osumnjičeni za seksualno zlostavljanje sina

Srijeda, 29.07.2026 | 14:25

Hercegnovska policija uhapsila je državljanina Bosne i Hercegovine BiH sa boravkom u Herceg Novom zbog sumnje da je na štetu svog maloljetnog sina počinio krivična djela nedozvoljene polne radnje u vezi sa krivičnim djelom obljuba sa djetetom mlađim od 14 godina. Osumnjičeni jeuhapšen istog dana kada ga je prijavila supruga, a trenutno se nalazi u Upravi za izvršenje krivičnih sankcija (UIKS).

Knežević u Skupštini: Dogovoreno je da brod "Jadran" bude vraćen Hrvatskoj

Srijeda, 29.07.2026 | 14:19

Predsjednik DNP-a Milan Knežević izjavio je da ima informacije da su se Hrvatska i Crna Gora dogovorile o pitanju broda "Jadran". To je rekao na današnjoj sjednici parlamenta.

Golubović predsjednik Odbora direktora EPCG-ŽNK, Nikolić generalni direktor

Srijeda, 29.07.2026 | 14:13

Svetozar Golubović izabran je za predsjednika Odbora direktora kompanije EPCG–Željezara Nikšić, a Miloš Nikolić imenovan je za generalnog direktora.

Bulatović: Mujovića nećemo smijeniti s DPS-om

Srijeda, 29.07.2026 | 14:08

Odbornik DNP-a Vladimir Bulatović rekao je da Mujović neće biti smijenjen glasova odbornika te stranke i DPS-a.

Lutovac: Rekonstrukcija puta Berane–Rožaje snažan podsticaj razvoju Berana i sjevera Crne Gore

Srijeda, 29.07.2026 | 14:00

Potpisivanje ugovora vrijednog 53,7 miliona eura za rekonstrukciju magistralnog puta Berane–Rožaje predstavlja jednu od najznačajnijih infrastrukturnih investicija za Berane i sjever Crne Gore.