Mirzi je preminula majka u maju prošle godine, a pjevač se od ovog bolnog gubitka još uvijek nije oporavio.
Foto: Instagram screenshot/mirza.selimovic
"To je najveći šok i udarac koji čovek može da doživi, kad god majka da ode, nisi spreman za to. To je jedna neraskidiva veza između mene i nje, bili smo ogledalo jedno drugom. Malo mi je teško o tome da pričam", rekao je Mirza u emisiji „Iz profila“.
Jedan od većih udaraca u životu doživeo je kada je shvatio da njegova majka boluje od neizlečive bolesti.
"Kada sam postao svestan kuda sve to vodi, to me je jako pogodilo, kao da sam i bio spreman za to. Možda sam bio spremniji nego moji. Video sam kuda sve to vodi, da je to neizlečiva bolest. Drago mi je što sam dao sve od sebe da pomognem, da joj olakšam, da budem tu. I ona je bila tu uz nas, tih zadnjih dana sam bio sa njom", kazao je pjevač.
Mirza se trudio da poslednje dane provede uz majku i da joj pruži svu ljubav i pažnju zajedno sa ostalim članovima porodice.
"Gledao sam da budem uz nju, otkazivao sam svirke, a ona mi je govorila da to ne radim. Ja sam hipersenzitivan i svaka takva situacija i porodična tragedija može da me odvede u depresiju. Ne znam ni sam kao sam se isčupao i danas imam ožiljke i neku vrstu depresije. Pomoglo mi je to što sam imao prijatelje, bend, oca, sestru, tetke, ljude koji su bili uz mene. Valjda kada doživoš tako nešto, postaneš svestan i smrtnosti. To je neminovno da ćemo jednog dana svi da odemo. I danas kada se sjetim, to je tuga koja vrišti iz mene i da ne znam šta da kažem. Nedostaje nam svima, kažu kada ode majka, ode jedini pravi prijatelj", zaključio je Mirza.
KOMENTARI (0)