Subota, 31.01.2026 | 19:46
IZVOR: klix.ba

Džejson Derulo najavio kraj jedne muzičke ere: „Jedna verzija mene odlazi u penziju, a rađa se nova“

Muzičar Džejson Derulo najavio je kraj jedne muzičke ere, ističući da njegova trenutna turneja i album označavaju oproštaj od pop zvijezde kakvu publika poznaje.




Foto: YT screenshot/ Jason Derulo 

Derulo je protekle sedmice u Glasgu započeo svoju najambiciozniju turneju u karijeri, ali je naglasio da ona predstavlja korak ka novoj verziji njega. U razgovoru prije prvog nastupa pojasnio je zašto je turneju nazvao Džast Dans Tur.

„Ovo je moj posljednji naklon. To je posljednji izlazak na scenu za Džejsona kakvog ste oduvijek poznavali, ali je to ujedno proslava prošlosti i uvod u ono što tek dolazi. Jedna verzija mene odlazi u penziju, a rađa se nova“, kazao je Derulo.

Nedavno je objavio album sa osam pjesama Džast Dans (Part 1), a kasnije ove godine planira predstaviti novi materijal s drugim dijelom izdanja.

„Drugačija sam osoba nego prije deset godina, a muzika polako prolazi istu promjenu. Polako se preoblikuje u nešto drugačije i želim napraviti nešto sasvim novo. Prvi dio je posveta onome što sam radio u prošlosti, s ciljem da izazove nostalgiju i zadrži elemente mene kroz godine. Druga polovica donijet će dramatičnu promjenu“, dodao je Derulo.

Prvih 17 godina karijere donijelo mu je više od 250 miliona prodatih singlova širom svijeta. Govoreći o svojoj posljednjoj turneji, Derulo je istakao:

„Scena se transformiše. Kreće se, mijenja se u različite svjetove. Na nevjerovatan način koristimo umjetnu inteligenciju. Tako vas iz dijela u dio vodi na potpuno drugu planetu. Ovo je daleko iznad svega što sam dosad mogao napraviti i ne mogu biti uzbuđeniji. Ovo je show o kojem sam oduvijek sanjao. Trudim se prirediti najbolji show koji je svijet ikada vidio.“

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

FOTO: Spektakularan koncert Aleksandre Prijović u diskoteci TOP HILL

Četvrtak, 23.07.2026 | 17:51

Jedna od najvećih regionalnih muzičkih zvijezda, Aleksandra Prijović, priredila je spektakularan koncert na Top Hillu u Budvi, potvrdivši još jednom zašto važi za jednu od najvoljenijih izvođačica na ovim prostorima.

Krivična prijava protiv dvoje službenika Uprave za nekretnine u Ulcinju zbog sumnje na nesavjestan rad u službi

Četvrtak, 23.07.2026 | 15:19

Službenici Sektora za borbu protiv kriminala – Odsjeka za suzbijanje složenih oblika ekonomskog kriminala i sprovođenje finansijskih istraga, borbu protiv korupcije i ekološkog kriminala, u koordinaciji sa Osnovnim državnim tužilaštvom u Ulcinju, podnijeli su 23. jula 2026. godine, krivičnu prijavu protiv G.S.M. (34) i X.C. (69) iz Ulcinja, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili produženo krivično djelo nesavjestan rad u službi, saopšteno je iz Uprave policije.

Moldavac uhapšen zbog prosjačenja, njemu i supruzi zabranjen ulazak u Crnu Goru godinu dana

Četvrtak, 23.07.2026 | 15:13

Podgorička policija sprovela je akciju oprosjak i tom prilikom upapsila državljanina Moladavije N.M. (23) zbog prosjačenja.

Direktor Uprave za saobraćaj podnio ostavku

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:45

Direktor Uprave za saobraćaj Radomir Vuksanović podnio je danas ostavku na tu funkciju iz ličnih razloga, potvrđeno je Portalu RTCG. Kako saznaje RTCG, na čelu Uprave biće Luka Mugoša iz Ministarstva javnih radova.

Vlada utvrdila Predlog odluke o eksproprijaciji nepokretnosti za izgradnju istočne tribine Gradskog stadiona

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:43

Vlada Crne Gore je 22. jula 2026. godine, u skladu sa članom 10 Uredbe o Vladi, bez održavanja sjednice, na osnovu pribavljene saglasnosti većine članova Vlade, donijela više odluka i utvrdila niz predloga zakona, među kojima je i Predlog odluke o utvrđivanju javnog interesa za eksproprijaciju nepokretnosti radi izgradnje Istočne tribine Gradskog stadiona.

Administrativni odbor nije izabrao članove CIK-a, Komisija traži da iniciraju izmjene zakona

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:37

Administrativni odbor Skupštine nije izabrao predsjednika i četiri člana Centralne izborne komisije po petom javnom konkursu, jer Komisija za sprovođenje postupka izbora, zbog važećih zakonskih uslova, nije mogla sačiniti listu kandidata. Zbog toga su od Administrativnog odbora tražili da po hitnom postupku iniciraju izmjene Zakona o izboru odbornika i poslanika kako bi se proširio krug kandidata za članove CIK-a.

Ustavni sud: Nijesmo nadležni da odlučujemo o trećoj smjeni pedijatara

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:30

Ustavni sud Crne Gore odbacio je inicijativu za ocjenu ustavnosti i zakonitosti odluke kojom je Dom zdravlja Glavnog grada organizovao rad izabranih pedijatara u noćnim satima od 21 do sedam sati ujutro, u Institutu za bolesti djece Kliničkog centra Crne Gore. Sud je ocijenio da je riječ o organizacionom aktu koji ne podliježe ustavnosudskoj kontroli.

UP: Akcija "Stranac" na teritoriji cijele države, kontrolisano preko 5.000 stranih državljana

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:22

Službenici Sektora granične policije su juče, 23. jula, u koordinisanoj akciji realizovanoj na teritoriji cijele države, u svim regijama nadležnosti regionalnih centara granične policije, sproveli cjelodnevnu operativnu akciju "STRANAC – pojačana kontrola kretanja, boravka i rada stranaca", usmjerenu na pojačan nadzor državne granice, kontrolu zakonitosti boravka i rada stranih državljana, kao i suzbijanje nezakonitih migracija i svih oblika prekograničnog kriminala.

Apelacioni sud potvrdio presudu: Podgoričaninu pet godina zatvora zbog obljube nad djetetom

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:17

Apelacioni sud potvrdio je presudu Višeg suda Bijelom polju, kojom je G.M. osuđen na pet godina zatvora zbog krivičnog dkr obljube nad maloljetnim djetetom u priduženom trajanju.

Vučić: Parlamentarni izbori u oktobru ili novembru, predsjednički "nešto kasnije"

Četvrtak, 23.07.2026 | 14:00

Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, izjavio je danas da će prije kraja godine biti održani parlamentarni izbori - u oktobru ili novembru, dok će izbori za šefa države biti nešto kasnije.