Veći dio Podgorice je jutros zbog kratkotrajnog ispada trafostanice 110/10 kV “Podgorica 4”, bio bez struje, saopštili su iz Crnogorskog elektrodistributivnog sistema CEDIS.
Foto: Ilustracija/Pixabay
Struje nije bilo u naseljima Momišići, Tološi, Vranići, Blok V i VI, novom naselju Kruševac, Duvanskom kombinatu i naselju oko njega, fabrici “Elastik”, dijelu Farmaka, Donjoj i Gornjoj Gorici, Vektri, Marezi, Delti, fabrici “Radoje Dakić”, Unistanu, naselju iza “Radoja Dakića”, Bloku IX, naselju uz Nikšićku magistralu, oko Mljekare i u dijelu grada preko Morače – dio ulica Vasa Raičkovića, Svetozara Markovića, Moskovske i Bulevara Svetog Petra Cetinjskog.
KOMENTARI (0)