Saobraćajna policija u Tivtu sprovela je kampanju pojačane kontrole saobraćaja pod nazivom “Motociklisti bezbjedno u saobraćaju“ i tom prilikom sankcionisala više osoba.
Foto: X screenshot /UP
“Naime, kontrolisano je 146 vozila i vozača, izdata su 83 prekršajna naloga, oduzeto šest registarskih oznaka”, saopštila je policija na mreži X.
Takođe, kontrolisana su dva operativno interesantna lica.
” Uhapšene su dvije osobe zbog alkohola i psihoaktivnih supstanci, podnijete su dvije prekršajne prijave, dok je 70 vozača i vozila isključeno iz saobraćaja.
KOMENTARI (0)