Pjevač Zdravko Čolić progovorio je o emotivnim brodolomima iz prošlosti i priznao da ga ljubavni život nije uvijek mazio, iako danas uživa u skladnom braku sa suprugom Aleksandrom.
Foto: YouTube screenshot/Zdravko Colic
Čolić je otvoreno govorio o vezama koje su iza njega i istakao da su mu žene u više navrata “lomile srce”, ali da to smatra potpuno prirodnim.
“Ja sam u životu imao malo onih ozbiljnih veza, ali naravno da jeste, više žena, da ih ne imenujem. To je sasvim prirodno i sasvim muški. Tako da oni koji nisu imali slomljeno srce i nisu bili zaljubljeni, mislim da im nešto fali”, rekao je Čola za “In magazin” na Novoj.
Ipak, već decenijama uživa u stabilnom braku sa suprugom Aleksandrom, profesorkom geografije, sa kojom ima dvije ćerke.
Ona se rijetko pojavljuje u javnosti i posvećena je svom profesionalnom životu.
“Vjenčali smo se na 1. maj potpuno spontano, svi su mislili da je skrivena kamera, jer smo pošli na uranak. Dugo smo bili u vezi, pa je to bilo ili dža ili bu. Poštovanje i prijateljstvo mora da postoji. Veze koje duže traju, za onog ko može da ih izgura, nisu nekad loše, u smislu zajedničkog života”, rekao je ranije.
Dobro si živ ostao , zavodniče .
KOMENTARI (1)