Danas je u prostorijama kluba održana pres konferencija Fudbalskog kluba Budućnost.
Foto: Vlada Crne Gore /Đorđe Cmiljanić
Između ostalih, pred novinarima su pričali gradonačelnik Podgorice Saša Mujović i nova predsjednica kluba, Vesna Brajović.
Mujović je istakao da je prethodna sezona bila kompleksna.
“U istoriji ovog kluba bilo je uspona i padova, velikih pobjeda, teških poraza, ali šta god se desilo Budućnost je bila i ostala sportska insitutcija grada i države. Ne možemo reći da je sezona najteža u istoriji, ali je kompleksna i od toga se ne može pobjeći“.
KOMENTARI (0)