Srijeda, 24.01.2024 | 13:54
IZVOR: zadovoljna.rs

„Nikad više neću izgledati kao prije“ - Pjevačica podsjetila kakvu je figuru imala (FOTO)

Selena Gomez je na svom Instagram storiju nedavno podijelila dvije fotografije u bikiniju, koje su nastale sa 10 godina razlike, uz natpis "Nisam savršena, ali sam ponosna što sam to što jesam".




Foto: Late Night with Seth Meyers/Screenshot YouTube

Pop zvijezda (31) prije nekoliko dana je otkrila najdublje emocije povodom svog izgleda. Naime, Selena se pokajala zbog negativnih osjećanja prema svom tijelu, koja su je mučila u prethodnom periodu. Ona je uporedila dvije fotografije u bikiniju iz različitih perioda svog života.

Na prvoj fotografiji koju je podijelila osnivačica brenda Rare Beauty, vidi se dosta mlađa i vitkija Selena, dok stoji pored bazena u dvodjelnom kupaćem. „Danas sam shvatila da nikada više neću izgledati ovako…“, napisala je glumica.

Zatim je podijelila i najnoviju sliku u kupaćem, uz koju je Gomez dodala: „Nisam savršena, ali sam ponosna što sam to što jesam. Ponekad zaboravim da je u redu biti ja.“

Pjevačica hita „Calm Down” je već godinama jedna od najglasnijih zagovornica ideje „body positivity“, u sklopu čega je otvoreno govorila o promjenama u svojoj težini od kada joj je dijagnostikovan lupus 2010-ih. „Izgledalo je kao da jedva čekaju da pronađu nešto čime će me uništiti“, rekla je o svima onima koji neumorno komentarišu njeno pojavljivanje u martovskom podkastu.

„Ušla bih na mreže, postavila sliku i sebi rekla: ‘Nije važno. Ne prihvatam ono što govorite’, dok sam sjedela u sobi i sve to radila plačući, jer niko ne zaslužuje da čuje te stvari“, dodala je tada.

Nominovana za Emmy nagradu, Selena trenutno priprema svoj nadolazeći album, a u avgustu je izbacila pjesmu „Single Soon“. Pjesmu je producirao Beni Blanko, Selenin novi dečko.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

ANKETA: Da li će novo zakonsko rješenje o pravu na menstrualno odsustvo olakšati ženama usklađivanje zdravlja i poslovnih obaveza?

Utorak, 28.07.2026 | 09:31

Poslanici su usvojili zakonske izmjene kojima se ženama sa dijagnostikovanom sekundarnom dismenorejom omogućava pravo na dva dana plaćenog menstrualnog odsustva mjesečno.

Jokić dobio novog trenera – odbio je evroligaša

Utorak, 28.07.2026 | 09:04

Dugogodišnji NBA trener Dejv Jerger postigao je dogovor sa Denver Nagetsima i naredne sezone biće prvi pomoćni trener u stručnom štabu glavnog trenera Dejvida Adelmana.

Preminuo australijski državljanin nakon pada s motora na putu Kotor – Risan

Utorak, 28.07.2026 | 08:59

Australijski državljanin V.Đ. (37) podlegao je povredama nakon što je juče pao sa motora na putu Kotor – Risan, potvrđeno je Portalu RTCG iz Operativno komunikacionog centra Uprave policije.

Crnogorska policija izručila Srbiji osuđenog za ubistvo

Utorak, 28.07.2026 | 08:25

Crnogorska granična policija, juče je deportovala i predala policiji Srbije S.V, koji je osuđen za krivično djelo ubistvo počinjeno ne teritoriji te zemlje.

Turković: Na cijene goriva utiču svjetsko tržište i kurs dolara, država može ublažiti samo dio troškova

Utorak, 28.07.2026 | 10:15

Državni sekretar u Ministarstvu finansija Tarik Turković saopštio je da Vlada ne određuje cijene goriva u Crnoj Gori, već da one zavise od kretanja cijena nafte i naftnih derivata na svjetskom tržištu, kursa dolara i troškova transporta, ističući da država može uticati samo na dio cijene kroz poresku politiku i zadržavanje umanjenih akciza.

Radunović: Novaković-Đurović svojim saopštenjem potvrdila da je potpisom Opštini HN omogućila da izda dozvolu za betoniranje plaže

Utorak, 28.07.2026 | 14:57

Ministar prostornog planiranja i urbanizma i potpredsjednik NSD, Slaven Radunović, zahvalio se potpredsjesnici URE i njegovoj prethodnici, Ani Novaković-Đurović, jer je, kako navodi, svojim saopštenjem potvrdila njegove tvrdnje da je svojim potpisom omogućila Opštini Herceg Novi da izda građevinsku dozvolu za plažu preduzeću Carine.

Velike promjene na YouTube-u: Platforma ukida zaradu za nekvalitetan AI sadržaj

Utorak, 28.07.2026 | 15:23

Kompanija uvodi stroža pravila.

Hitna pomoć dobila tri nova sanitetska vozila za jedinice u Podgorici, Kotoru i Ulcinju

Utorak, 28.07.2026 | 14:44

Zavod za hitnu medicinsku pomoć Crne Gore dobio je tri nova sanitetska vozila sa kompletnom medicinskom opremom, koja su obezbijeđena u okviru projekta Evropske unije IPA RACE 2.

ChatGPT sada odbija zahtjeve korisnika da piše u stilu poznatih autora

Utorak, 28.07.2026 | 15:15

ChatGPT je počeo odbijati zahtjeve za kopiranje glasova i stilova popularnih autora.

Jedan detalj bio je dovoljan: Džejla Ramović ponovo podgrijala glasine o ljubavi sa Jakovom Jozinovićem

Utorak, 28.07.2026 | 15:07

Ne prestaju spekulacije.

Podgorica: Počinje rekonstrukcija dijela Ulice slobode

Utorak, 28.07.2026 | 14:25

Počinju radovi na rekonstrukciji Ulice slobode od Hercegovačke ulice do Bulevara Svetog Petra Cetinjskog, najavljeno je iz Glavnog grada u objavi na društvenim mrežama.

Sjutra stiže pun Mjesec u Vodoliji: Četiri znaka su na udaru promjena

Utorak, 28.07.2026 | 15:00

Sjutra tačno u 16.35 časova Mjesec će dostići svoj pun potencijal.

Šćepanović sa predstavnicima ambasade SAD: Jačanje strateškog partnerstva i podrška modernizaciji Uprave policije

Utorak, 28.07.2026 | 13:44

Direktor Uprave policije Lazar Šćepanović, zajedno sa otpravnikom poslova ad interim u Ambasadi Sjedinjenih Američkih Država u Crnoj Gori Majklom Kizom, direktoricom programa Stejt departmenta za borbu protiv međunarodne trgovine drogom i sprovođenje zakona (INL) u Crnoj Gori Dini Holder i predstavnikom ICITAP programa pri Ambasadi SAD u Crnoj Gori Elvisom Vukeljem, obišao je Forenzički centar u Danilovgradu.

Kabinet Milatovića: Dvorac Kruševac i park moraju ostati imovina svih građana

Utorak, 28.07.2026 | 13:39

Kabinet predsjednika Crne Gore, Jakova Milatovića saopštio je da je Crna Gora vlasnik kompleksa Kruševac, kao i da je to imovina svih građana.

U Evropi izmjerena rekordna temperatura od 48,8 stepeni Celzijusa

Utorak, 28.07.2026 | 13:21

Da li ste se ikada zapitali gdje je u Evropi izmjerena najviša temperatura? Iako bi mnogi prvo pomislili na zemlje poput Španije ili Grčke, rekordna vrućina zabilježena je mnogo bliže.