Utorak, 06.02.2024 | 15:07
IZVOR: idjtv.nova.rs

Hejli Biber pokazala SAVRŠENU šminku za Dan zaljubljenih: Ovako možete postići viralan “strawberry makeup“ (VIDEO)

Neminovno je da je Hejli Biber trendseterka, a mejkap look koji je spremila je savršen za dan zaljubljenih koji samo što nije stigao!




Foto: TikTok screenshot/haileybieber

Šminkanje „u stilu jagode“ je relativno jednostavno za rekreiranje, posebno zahvaljujući korak-po-korak tutorijalu o šminkanju koji je postavila sama Hejli. Sjajna koža, rumeni obrazi, lažne pjege i sjajne usne je sve što je potrebno da postanete djevojka od jagode. Izgled šminke je jednako dobar kao proizvodi koji se koriste, pa smo razložili ključne aspekte ovog trenda i proizvode koji će vam trebati.

Hejli započinje svoj tutorijal za šminkanje pripremajući svoju kožu Glazing Milk-om za hidrirani sjaj. Zatim, konturiše obraze i čelo, a za finiš nanosi korektor ispod očiju i u uglove nosa i usana.

Zatim dolazi najvažniji proizvod u trendu “šminkanja jagodom“: roze kremasto rumenilo. Biberova nanosi slojeve dvije nijanse duž jabučica svojih obraza, dodajući malo i na most nosa. Iako Hejli nikada ne otkriva tačno rumenilo koje koristi u svom tutorijalu za šminkanje, najbolje je uzeti ono koje vama najviše odgovara.

Nakon rumenila dolazi breskvasto-kremasti hajlajter kako bi dodala neutralizaciju roze tonovima na svojim obrazima. Zatim, koristeći olovku za pjege (mada će funkcionisati i tanka olovka za obrve), nanosi nekoliko phegica duž mosta nosa i jagodičnih kostiju. Oči ostavlja jednostavne sa malim pokretom smeđeg tečnog ajlajnera i nekoliko poteza maskare i gela za obrve.

VIDEO MOŽETE POGLEDATI OVDJE!

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

URA: Završetak adaptacije zgrade za SDT i SPO za jačanje borbe protiv kriminala

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 15:31

Građanski pokret URA pozdravlja završetak adaptacije stare zgrade Vlade Crne Gore i useljenje Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) i Specijalnog policijskog odjeljenja (SPO) u nove, savremeno opremljene prostorije, čime se dodatno jačaju kapaciteti države u borbi protiv organizovanog kriminala i korupcije, saopštili su iz URA-e.  

MERS donirao opremu za selekciju otpada školama u Baru, Ulcinju i Zeti

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 14:50

Ministarstvo ekologije, održivog razvoja i razvoja sjevera potpisalo je ugovore o donaciji opreme za selekciju otpada osnovnim i srednjim školama u Baru, Ulcinju i Zeti, u okviru projekta AQUATIC PLASTIC, s ciljem jačanja ekološke svijesti među mladima i unapređenja upravljanja otpadom.

Milatović u Jerevanu: Organizovani kriminal se pobjeđuje jakim institucijama i međunarodnom saradnjom

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 15:07

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović učestvovao je na drugom sastanku Evropske koalicije protiv droga, održanom u okviru Samita Evropske političke zajednice u Jerevanu, na poziv predsjednika Francuske Emanuela Makrona i premijerke Italije Đorđe Meloni.

Vlada razmatrala prijedloge zakona o oružju i municiji i o Sudskom savjetu i sudijama

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 14:40

Vlada je na posljednjoj telefonskoj sjednici razmatrala više prijedloga zakona, uredbi i informacija iz različitih oblasti, uključujući bezbjednost, pravosuđe, ekonomiju i evropske integracije

Uređena nova mikro lokacija u Donjoj Gorici: Od divlje deponije do reprezentativnog prostora

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 14:27

Gradonačelnik Podgorice, prof. dr Saša Mujović, sa saradnicima obišao je novu uređenu mikro lokaciju u Donjoj Gorici, u neposrednoj blizini crkve Svetog Đorđa. Riječ je, kako je saopšteno, o prostoru koji je godinama bio zapušten i korišćen za nepropisno odlaganje otpada, a koji je od danas funkcionalna i uređena javna površina.

ZZCG objavio diplome rukovodilaca

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 14:09

Zavod za zapošljavanje Crne Gore (ZZCG), u cilju jačanja transparentnosti i odgovornosti u radu javne uprave, objavio je diplome visokorukovodnog kadra, na čelu sa direktorom Davidom Perčobićem.

Vesna de Vinča: Crnogorska misica je čudesna i izuzetna

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 14:04

Vesna de Vinča, vlasnica agencije Miss Monte – koja posjeduje licencu za zvaničan izbor za mis Crne Gore, oglasila se nakon prošlonedjeljenog krunisanja Maše Vukićević.

Frangeš: Napredak Crne Gore značajan za dinamiku proširenja

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 13:59

Napredak Crne Gore na evropskom putu ohrabrujući je i značajan za ukupnu dinamiku proširenja Evropske unije (EU), ocijenio je specijalni izaslanik Slovenije za Zapadni Balkan Anžej Frangeš.

Novi problem sa Ajfonom: Telefon vam se ispraznio i ne uključuje se - evo o čemu se radi

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 13:37

Zvanično rješenje još uvijek ne postoji.

Đoković u drugom kolu mastersa u Rimu protiv boljeg iz duela Fučoviča i igrača iz kvalifikacija

Ponedjeljak, 04.05.2026 | 13:26

Srpski teniser Novak Đoković igraće u drugom kolu mastersa u Rimu protiv pobjednika duela Martona Fučoviča iz Mađarske i igrača iz kvalifikacija, odlučeno je danas žrijebom u Rimu.