Ponedjeljak, 01.04.2024 | 14:43
IZVOR: Grand

"Ta pjesma je bila meni PONUĐENA, ali..." Pjevač ODBIO pjesmu, a Aco Pejović od nje napravio HIT

Pjevač otkrio nepoznate detalje.




Foto: Youtube screenshot/Aco Pejović

Tokom svojih karijera pjevačima se nude različite pjesme za koje oni zatim procjenjuju da li su za njih, a svojevremeno je Ljuba Perućica odbio hit Aca Pejovića koji broji milione pregleda i neizostavan je na svakoj svirci.

Ljuba je gostujući u jednoj emisiji otkrio kako mu je jako bitno da o svakom tekstu dobro razmisli pre nego što odluči da uzme neku pjesmu.

- Kada pogledam i pročitam tekst, ja treba da ga otpjevam i ljudi to treba da prihvate. Ne može sve da legne svakome tako da ja obavezno kada preslušam pjesmu, moram da je otpjevam i onda vidim da li mi to leži - kaže Perućica.

Mnogi hitovi koji su obilježili karijere pjevačima nisu bili namijenjeni njima, što se dogodilo i Ljubi koji je odbio veliki hit Aca Pejovića.

- Desilo mi se da sam odbio pjesmu koja je postala hit. Ta pjesma je bila ponuđena meni, ali je ja nisam čuo, u pitanju je pjesma "Ne pitaj", od Aca Pejovića - otkrio je pjevač koji je poučen iskustvom nedavno snimio nešto drugačije.

- Snimio sam duet sa jednom koleginicom iz Makedonije koja mi je poslala pjesmu koja uopšte nije moj fazon, i otišao sam probao i ispalo je super. Sve se mora probati jer tako ćeš najbolje znati da li ti leži - objašnjava Ljuba za "Grand".

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Emotikoni kao ZAŠTITA na mrežama: Da li zaista čuvaju PRIVATNOST vaše djece?

Nedjelja, 22.06.2025 | 14:55

U doba digitalne povezanosti, roditelji sve češće koriste emotikone da prikriju lice svoje djece na društvenim mrežama, nastojeći tako zaštititi njihov identitet i privatnost.

Voće i povrće koje treba JESTI ovoga ljeta za održavanje hidratacije

Nedjelja, 22.06.2025 | 14:43

Ljeto i visoke temperature često dovode do povećanog znojenja, što može rezultirati dehidratacijom ako ne unosimo dovoljno tečnosti tokom dana. 

Kod Deponije i danas GORI, ekipa Komunalne policije dežuraće na Vrelima ribničkim

Nedjelja, 22.06.2025 | 14:35

U blizini Deponije u Podgorici i danas je aktivan požar. Vatrogasci su na terenu i pokušavaju da ugase vatrenu stihiju, kazao je za CdM v.d. komandira Službe zaštite i spasavanja Glavnog grada Nikola Bojanović.

Nova "grend slem" DRAMA za Đokovića zbog 20 BODOVA RAZLIKE

Nedjelja, 22.06.2025 | 14:27

Srpskom teniseru Novaku Đokoviću "smješi se" još jedan nepovoljan žrijeb na Grend slemu, a sve zbog 20 ATP bodova.

OSVJEŽENJE s dozom proteina: Isprobajte NAJLAKŠI recept za LJETNJU LIMUNADU

Nedjelja, 22.06.2025 | 14:07

Ukoliko ste ljubitelji proteinskih shakeova vjerovatno je da će vam se novi ljetni napitak posebno dopasti, a riječ je o proteinskoj limunadi koja je postala hit na TikToku.

"Brao sam maline, za 50 EURA ću i sad hektar da oberem“: Vojaž o samostalnosti, USPJEHU i ženama

Nedjelja, 22.06.2025 | 13:55

Treper Mihajlo Veruović Vojaž ne krije da je često na meti pozitivnih, ali i negativnih komentara.

Knežević o parlamentarnoj većini: Postoje frakcije koje djeluju NEZAVISNO od kursa stranaka

Nedjelja, 22.06.2025 | 13:41

Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević kazao je za Borbu da nema namjeru da bilo koga uči osnovnim postulatima politike, ali će podsjetiti na opšte poznatu činjenicu, da je koalicija ZBCG potpisala koalicioni sporazum s Milojkom Spajićem nakon što su propali njegovi pregovori s Bošnjačkom strankom“.

UHAPŠEN osumnjičeni za podmetanje požara u Šibeniku

Nedjelja, 22.06.2025 | 13:29

Uhapšen je 48-godišnji muškarac za kojeg policija sumnja da je prije tri dana izazvao požar u kojem su izgorjeli razni predmeti i otpad odloženi u blizini stambeno-poslovne zgrade u Šibeniku.

Vujović: Vlada IZNENAĐENA dolaskom jula i turističke sezone

Nedjelja, 22.06.2025 | 13:20

Nekada je snijeg znao da iznenadi u januaru, a sada je Vladu iznenadio dolazak jula i turističke sezone, saopštio je predsjednik SDP i jedan od lidera Evropskog saveza Ivan Vujović.

Očevim stopama – sin Dejana Milojevića u stručnom štabu Golden Stejta!

Nedjelja, 22.06.2025 | 13:10

Kakav potez Stiva Kera.