Utorak, 16.04.2024 | 10:29
IZVOR: magazin.novosti.rs

NAJMODERNIJA BOJA u 2024: Odiše tihim luksuzom, a evo uz koje komade se najbolje kombinuje

Prema stilistima, ova nijansa je u najvećem trendu ove godine. Zasijajte tokom proljeća i ljeta u neprevaziđenoj nijansi, suptilnog luksuza.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Bež je bila i ostala nijansa povezana sa elegancijom i skupim izgledom, ali ove godine tu ulogu preuzima nova, mnogo svježija boja.

Poslije sezone bogatih i raskošnih tonova, proljeće i ljeto stižu sa svježom paletom boja, koja odražava raspoloženje sunčanih dana, poručuju stilisti. Riječ je o blijedo plavoj nijansi, vrlo specifičnoj koja uspjeva da donese luksuznu, čistu i svježu estetiku.

Brzo postaje omiljena nijansa u modnim krugovima, blijedo plava je sve vidljivija u modnoj industriji. Nakon što je viđena u nebrojenim dizajnerskim kolekcijama, tokom revija, ova romantična plava preuzima prevlast sa dolaskom tople sezone.

Iako se na prvi pogled može činiti da je teško kombinovati u odjevnim kombinacijama, blijedo plava je šik nijansa koja dobro stoji pored bijele, bež, narandžaste, pa čak i jarko crvene, ako više volite. Ovo su odjevne kombinacije uz koju možete uklopiti ovu nijansu.

Svijetloplava haljina vam daje mogućnost da izgledate elegantno i privlačno, bez previše truda. idealno se uklapa uz crne, bijele i srebrne sandale kao i bež.

Plave prugaste košulje su već neko vrijeme u trendu, bez obzira na ton. Posebno ova nijansa u kombinaciji sa svijetlim tonovima, na primjer bijelom ili bež. 

Definicija elegancije je blijedo plavo odelo. Moći ćete da ga nosite godinama, pa investirajte u kvalitetne komade. Ako ne možete da pronađete kompletno odjelo, pokušajte da kombinujete sako i pantalone u sličnim nijansama.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vremenska prognoza: SUBOTA u znaku ovih temperatura

Petak, 05.12.2025 | 21:55

U sjevernim predjelima pretežno oblačno i uglavnom suvo.

Jedna od najboljih individualnih partija u istoriji ABA lige – Vlado Mihailović ubacio 42 poena Beču

Petak, 05.12.2025 | 21:21

Vladimir Mihailović se odavno profilisao kao lider Zadra, a da ga je izuzetno teško čuvati kada ga služi šut pokazalo se na utakmici ABA lige protiv Beča.    

Jovanović: Onog momenta kad je saslušan posljednji svjedok, Viši sud jedino je mogao da naloži ukidanje pritvora Uboviću

Petak, 05.12.2025 | 20:48

Ne znam zbog čemu fama povodom puštanja Ranka Ubovića na slobodu. Radi se o nečemu potpuno zakonitom, jer valjda svi postupamo po osnovu istog procesnog rješenja, rekao je advokat odbrane Stefan Jovanović, komentarišući saopštenje SDT-a da je ukidanje pritvora dvojici biznismena, Ranku Uboviću i Vladanu Ivanoviću bilo nezakonito.

Vraneš: Odgovor upućen Tadić Mijović isključivo političke prirode, nije mi bila namjera da bilo koga uvrijedim

Petak, 05.12.2025 | 20:37

Predsjednik Opštine Pljevlja Dario Vraneš, reagovao je povodom osuda javnosti zbog “uvreda” koje je u emisiji ” Načisto” na TV Vijesti uputio direktorici CIN-CG Milki Tadić Mijović.

MLJMP: Najstrožije osuđujemo mizogine i krajnje uvredljive komentare upućene Milki Tadić Mijović

Petak, 05.12.2025 | 20:32

Ministarstvo ljudskih i manjinskih prava najstrožije osuđuje mizogine i krajnje uvredljive komentare upućene Milki Tadić Mijović — novinarki i direktorici CIN-CG — od strane javnog funkcionera Daria Vraneša.

Žrijeb sastavio Englesku i Hrvatsku, Haland protiv Mbapea, Meksiko i Južna Afrika otvaraju SP

Petak, 05.12.2025 | 20:32

U Kenedijevom Centru u Vašingtonu održan je žrijeb grupa za Svjetsko prvenstvo 2026. godine u fudbalu, koje će se od 11. juna igrati u SAD-u, Kanadi i Meksiku, a događaj je obilježio bogat kulturni program i prisustvo brojnih sportskih i političkih ličnosti.

Kotor: Odbio "droga test", kažnjen tri sedmice zatvora

Petak, 05.12.2025 | 19:51

Okrivljenom zabranjeno da vozi šest mjeseci.

UEFA smanjila suspenziju Dijasa sa tri na dvije utakmice

Petak, 05.12.2025 | 19:42

Evropska fudbalska unija (UEFA) smanjila je suspenziju fudbalera Bajerna iz Minhena, Luisa Dijasa, sa tri utakmice na dvije, nakon žalbe kluba podnijete zbog oštrog faula nad igračem Pari Sen Žermena, Ašrafom Hakimijem.

Abazović: Vlada tajno dozvolila gradnju apartmana u Miločerskom parku

Petak, 05.12.2025 | 19:19

Vlada Crne Gore u tajnosti je potpisala ugovor sa kompanijama Adriatic Properties i Aman, kojim je dozvoljena izgradnja kondo hotela u Miločerskom parku. Ono što nije moglo u vrijeme DPS-a, može u vrijeme PES-a, Demokrata i Demokratskog fronta, saopštio je lider Građanskog pokreta URA Dritan Abazović večeras u autorskom podkastu “Petak sa Dritanom”.

Dukaj s pomoćnikom generalnog sekretara NATO-a o jačanju sajber bezbjednosti

Petak, 05.12.2025 | 19:12

Ministar naglasio potrebu formiranja i stavljanje u operativnu funkciju Agencije za sajber bezbjednost.