Četvrtak, 30.05.2024 | 14:42
IZVOR: b92.net

UHAPŠEN poznati glumac - OSUMNJIČEN da je maltretirao djevojku

Glumac Nik Paskval uhapšen je nakon što je čak 20 puta izbo svoju devojku.




Foto: YouTube screenshot/National Day Riff

U pitanju je šminkerka iz Los Anđelesa, Ali Šehorn, koja je podnIJela zahtev za privremenu zabranu prilaska glumca i to samo tri dana prije napada, otkriva DailyMail.com.

U svojoj prijavi tridesetpetogodišnja Ali Šehorn tvrdi da je više puta od strane glumca bila zlostavljana, uključujući silovanje, gušenje,...

23. maja, Šehornovoj je glumac nasilno upao u kuću, a on je zbog svojih zločina ove nedjelje uhapšen u Sijera Blanci u Teksasu, dok je pokušavao da pobjegne preko granice u Meksiko.

Paskval je u srijedu popodne optužen za pokušaj ubistva, upad u kuću prvog stepena i povredu usljed nasilja u porodici, i biće izručen nazad u LA. Prijeti mu doživotni zatvor ako bude osuđen.

Prema papirima koji su podnijeti 18. maja, Paskval ju je 29. januara udario kaišem, 6. marta razvalio nekoliko vrata u njihovoj kući u Sanlendu u Kaliforniji, a 14. aprila je silovao i davio.

Zlostavljanje koje je dostiglo vrhunac ubadanjem nožem 23. maja i nasilni incident iz 18. maja natjeralo je Šehorn da podnese zahtjev za zabranu prilaska.

Podaci LAPD-a pokazuju da je Paskval uhapšen i optužen za krivično delo u 10 časova istog dana, ali je izašao iz zatvora u 15.23 popodne tog popodneva kada ju je ponovo napao.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Milatović: Zahtijevam HITNO uklanjanje spomenika, postupanje Opštine Berane, DJELOVANJE Vlade, policije i tužilaštva

Četvrtak, 07.08.2025 | 16:13

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović pozvao je nadležne da utvrde odgovornost i bez odlaganja uklone spomenik Pavlu Đurišiću.

Spajić: Država NEĆE TOLERISATI nezakonite poteze koji UZNEMIRAVAJU društvo, revizija istorije uzaludan posao

Četvrtak, 07.08.2025 | 17:41

Efikasna reakcija nadležnih institucija na nelegalno postavljanje spomen-obilježja u opštini Berane jasno pokazuje da država neće tolerisati nezakonite poteze koji uznemiravaju društvo, saopštio je premijer Milojko Spajić.

Šehović: Veći PROBLEM od spomenika Pavlu Đurišiću su oni koji DIJELE VLAST s njegovim sljedbenicima

Četvrtak, 07.08.2025 | 17:40

Od onih koji su podigli spomenik četničkom komandantu i ratnom zločincu Pavlu Đurišiću jedino su gori oni koji danas tobože negoduju zbog tog čina, a istovremeno dijele vlast sa onima koji ne samo da se ponose titulom četničkog vojvode, već je koriste kao političko i identitetsko uporište, kazao je Damir Šehović, predsjednik SD-a i jedan od lidera Evropskog saveza.

Vujović: Brzom REAKCIJOM inspekcije za kulturno dobro NALOŽENO uklanjanje NELEGALNOG spomon obilježja

Četvrtak, 07.08.2025 | 18:38

Postavljanje nelegalnog spomen-obilježja Pavlu Đurišiću u selu Gornje Zaostro, predstavlja direktno kršenje zakona i grubo narušavanje temelja savremene, građanske i antifašističke Crne Gore, saopštila je Tamara Vujović, ministarka kluture i medija.

Budva: U pucnjavi RANJENA jedna osoba

Četvrtak, 07.08.2025 | 19:43

Danas je budvanskom naselju Pržno došlo do pucnjave u kojoj je, prema prvim informacijama, ranjen M.LJ.

Maraja Keri tek je sad saznala da je Keti Peri IŠLA U SVEMIR, njena reakcija je HIT

Petak, 08.08.2025 | 15:54

Pjevačica Maraja Keri iznenadila se kad je saznala da je Kejti Peri putovala u svemir.

Samardžić: Od danas u Crnoj Gori postoji samo JEDNA INSTITUCIJA

Petak, 08.08.2025 | 15:44

Admiral u penziji Dragan Samardžić prokomentarisa je dešavanja u Beranama i postavljanje spomenika ratnom zločincu, četničkom vojvodi, saradniku nacista i savezniku ustaša Pavlu Đurišiću u Gornjem Zaostru.

Koliko piva je POTREBNO da POPIJETE da imate 0,5 promila u krvi i kako se alkohol razgrađuje?

Petak, 08.08.2025 | 15:38

Pivo  je mnogima omiljeni napitak, pa tako nije rijetkost da neki pretjeruju u ispijanju istog. 

POŽAR uz prugu u Baru, OBUSTEVLJEN željeznički saobraćaj

Petak, 08.08.2025 | 15:29

Na prostoru između fabrike Porcelanosa i željezničke pruge u Baru danas u poslijepodnevnim časovima izbio je požar, na čijem gašenju su angažovane sve raspoložive jedinice Službe zaštite i spašavanja Bar.

LJETNJI HIT u čaši: OSVJEŽAVAJUĆI napitak od lubenice bez blendera

Petak, 08.08.2025 | 15:21

Idealan za vruće dane, roštilje, piknike ili kao lagani popodnevni napitak, ovaj napitak možete pripremiti unaprijed i poslužiti hladan. 

Budva: UHAPŠEN državljanin BiH kojeg NCB Interpol Sarajevo potražuje zbog prevare

Petak, 08.08.2025 | 15:11

Policijski službenici Odjeljenja bezbjednosti Budva su u okviru aktivnosti, mjera i radnji na lociranju traženih osoba, a postupajući na osnovu informacija koje su dobijene međunarodnom operativnom policijskom saradnjom NCB Interpola Podgorica i NCB Interpola Sarajevo, juče uhapsili državljanina Bosne i Hercegovine M.J (37), sa privremenim boravkom u Budvi.

Vujović: U Petnjici NEMA TABLE sa ulicom Mule Osmana (H)Rastodera

Petak, 08.08.2025 | 15:06

Povodom medijskih navoda da se u Petnjici nalazi ulica Mule Osmana (H)Rastodera, ministarka kulture i medija Tamara Vujović obišla je i ovu opštinu.

Budućnost OTVARA sezonu protiv Spartaka – ABA liga mijenja FORMAT

Petak, 08.08.2025 | 14:57

Košarkaši Budućnosti počeće novu sezonu ABA lige 5. oktobra na domaćem terenu protiv Spartaka iz Subotice. Ovo će biti duel prvog kola takmičenja koje se ove godine igra u novom formatu – ekipe su podijeljene u dvije grupe.

ODT: Podignuta OPTUŽNICA zbog incidenta ispred hrama u kojem su POVRIJEĐENE dvije osobe

Petak, 08.08.2025 | 14:48

Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici podiglo je optužnicu protiv okrivljene J.R., koja je krajem juna upravljajući vozilom probila zaštitnu rampu na platou ispred Hrama i tom prilikom povrijedila dvije ženske osobe.

Laković: Osuđujem veličanje Đurišića, zabrinjavajuće kada pojedini crkveni zvaničnici javno afirmišu podizanje ovakvih spomenika

Petak, 08.08.2025 | 14:41

Poslanik Pokreta Evropa sad (PES) Miodrag Laković oštro je osudio svaki pokušaj rehabilitacije i veličanja ličnosti poput Pavla Đurišića i ideologija koje su u suprotnosti s temeljnim vrijednostima savremene Crne Gore i njenog evropskog puta.