Petak, 20.09.2024 | 14:49
IZVOR: 24sata.hr

Opra Vinfri u strahu: Čini sve da dokumentarac o njoj ne ugleda svjetlost dana

Jedna od najuspješnijih TV voditeljki današnjice, Opra Vinfri (70), trebalo je da dobije dokumentarac o svom životu.




Foto: You Tube screenshot/ Winfrey Daily

Ali popularna Opra se pobunila protiv onog koji potpisuje Oskarom nagrađeni reditelj Kevin Mekdonald.

Streming platforma Apple TV+ pohvalila se velikim projektom koji će ispričati dosad nepoznate stvari o voditeljki, a čast da ispriča tu priču pripala je Kevinu Mekdonaldu, autoru dokumentarnog filma 'Jedan dan u septembru', koji je 1999. godine dobio Oskara. i Liza Erspamer, Oprin dugogodišnji producent.

Međutim, nakon završetka projekta, Opri se navodno nije dopao rezultat i borila se svim silama da niko nikada ne vidi posao.

Page Six izvještava da je Opra čak platila rukovodiocima Apple TV+ pozamašnu sumu da otkupi prava na dokumentarac o njenom životu.

"Kako se ugovor sa Apple TV+ bližio kraju, gospođa Vinfri je kupila prava na svoju dokumentarnu seriju i od tada je odlučila da stavi dokumentarac na čekanje. Gospođa Vinfri vjeruje da su Liza Erspamer i Kevin Mekdonald nevjerovatno talentovani reditelji i zahvalna im je na vremenu i energiji koju su uložili u projekat", rekao je portparol popularne 70-godišnjakinje.

Opra je danas jedna od najjačih žena u industriji zabave, a mnogi je pamte po nevjerovatnom uspjehu njene emisije 'The Oprah Vinfrey Shov', koja je trajala 25 sezona i obuhvatala 4561 epizodu.

Prva epizoda emitovana je 8. septembra 1986. godine, a posljednja 9. septembra 2011. godine.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Šćekić ČESTITAO Međunarodni dan mladih: "Vaša energija je NAJVRIJEDNIJI resurs naše zemlje“

Utorak, 12.08.2025 | 10:56

Povodom 12. avgusta – Međunarodnog dana mladih, ministar sporta i mladih Dragoslav Šćekić uputio je čestitku svim mladima u Crnoj Gori, ističući njihovu ključnu ulogu u razvoju društva.

ZAPALILO se vozilo u pokretu u mjestu Brajići, nema POVRIJEĐENIH

Utorak, 12.08.2025 | 10:27

Nema povrijeđenih u požaru koji je buknuo na automobilu u pokretu, na magistralnom putu Cetinje - Budva, u mjestu Brajići.

URA: Vlada odmara dok država gori

Utorak, 12.08.2025 | 10:19

Saopšteno iz GP URA.

Vojska CG angažovana na GAŠENJU POŽARA u Piperima

Utorak, 12.08.2025 | 10:14

Preko 100 pripadnika Vojske Crne Gore, sa specijalizovanim vozilima i opremom, bilo je tokom čitave prethodne noći angažovano na gašenju požara na području Pipera, gdje je vatra prijetila da zahvati šire područje i dodatno ugrozi domaćinstva, saopšteno je iz Ministarstva odbrane.

Znate li zašto u hotelima ponekad NEMA SOBE BROJ 420?

Utorak, 12.08.2025 | 09:58

Ako ste se ikada pitali zašto u nekim hotelima ne možete pronaći sobu s brojem 420, razlog nije praznovjerje, ukletost ili loša sreća

UDES na putu Bar-Ulcinj, POVRIJEĐEN motociklista

Utorak, 12.08.2025 | 09:40

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u 7.05 sati, na magistralnom putu Bar – Ulcinj, povrijeđen je motociklista.

I pljevaljski vatrogasci GASIĆE POŽARE u Podgorici

Utorak, 12.08.2025 | 09:27

Pet pljevaljskih vatrogasaca jutros je krenulo sa dva vatrogasna vozila put Podgorice kako bi pomogli svojim kolegama koji se bore sa vatrenim stihijama.

Đerekarac: Sigurno je da još samo Slovenija šalje helikoptere kao pomoć u GAŠENJE POŽARA

Utorak, 12.08.2025 | 09:07

Načelnik Komandno-operativnog centra Vojske Crne Gore, pukovnik Hajrudin Đerekarac kazao je da je za sada jedino sigurno da će pomoć u gašenju požara u vidu helikoptera poslati Slovenija.

Bešović: POŽARI širom Crne Gore i jutros se GASE iz vazduha, čeka se KANADER iz Hrvatske i odgovor iz NATO-a

Utorak, 12.08.2025 | 08:46

Vazduhoplovi Vojske, Ministarstva unutrašnjih poslova i helikopter koji je kao pomoć stigao iz Srbije već gase požare iz vazduha.

Tripković: Požari i DALJE AKTIVNI u nikšićkoj opštini, najkritičnije na Vučju i Dugi

Utorak, 12.08.2025 | 08:40

Gordan Tripković, komandir smjene u Vatrogasno-spasilačkoj jedinici Nikšić, rekao je u Jutarnjem programu RTCG da je širom nikšićke opštine aktivno nekoliko požara, te da je najkritičnije na Vučju i Dugi.