Utorak, 03.12.2024 | 14:57
IZVOR: rtcg.me

Dvostruki olimpijski šampion doživio SAOBRAĆAJNU NEZGODU: Udario u vrata od kombija

Dvostruki olimpijski šampion u drumskoj vožnji, Remko Evenepul (24), hitno je prebačen u bolnicu nakon što je tokom treninga u utorak u Briselu udario u otvorena vrata poštanskog kombija.




Foto: YouTube screenshot/ Cycling Pro Net

Belgijanac je osvojio zlato u pojedinačnom hronometru i drumskoj trci na Olimpijskim igrama u Parizu, a u julu je ponio bijelu majicu najboljeg mladog vozača na Tur de Fransu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jedan klik te dijeli od najboljeg bonusa dobrodošlice. Registruj se na meridianbet.me i preuzmi 100 eura + 100% bonusa na prvi depozit!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Remkov otac, Patrik, izjavio je belgijskim medijima da još uvijek nema informacije o zdravstvenom stanju svog sina, dok je žurio u bolnicu u glavnom gradu.

"Remko je prebačen u bolnicu Erasm u Anderlehtu (u Briselu). Još uvijek čekamo vijesti o njegovom stanju. Na putu smo ka bolnici", rekao je za dnevni list "HLN".

Evenepul je u septembru u Cirihu uspješno odbranio svjetsku titulu u hronometru, a bivši je osvajač i Vuelte.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Kovačević: PONOSNA sam na djevojke; Živković: Ovo je sjajna generacija

Srijeda, 19.11.2025 | 11:17

Crnogorske košarkašice imaju za čime da žale nakon prvog "prozora" u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, a posebno nakon poraza od Bugarske u trećem meču, 66:62 u Botevgradu.

UŽIVO - Vuković: Očekujemo održavanje stabilne stope inflacije

Srijeda, 19.11.2025 | 11:07

Ministarstvo finansija najavilo je da će danas u 11 časova održati konferenciju za medije povodom predstavljanja Predloga zakona o budžetu za 2026. godinu.

Bejbi šark – kako je kratki klip na Jutjubu stvorio biznis VRIJEDAN 400 MILIONA DOLARA

Srijeda, 19.11.2025 | 11:04

Kada je Kim Min-sok u junu 2016. objavio 90-sekundni snimak dečje pesme, nije imao pojma šta će time pokrenuti.

Podgorica: Uhapšen osumnjičeni za nasilje u porodici, oduzet pištolj

Srijeda, 19.11.2025 | 10:46

U Podgorici je uhapšen G.B. (49) kojeg je supruga prijavila za nasilje i od njega je oduzet pištolj, saopšteno je iz Uprave policije (UP). Njemu se na teret stavlja krivično djelo nasilje u porodici.

Teniser i zvijezda grčke muzike: Đoković zaigrao sirtaki (VIDEO)

Srijeda, 19.11.2025 | 10:39

Teniser Novak Đoković i trenutno najpoznatiji grčki pevač mlađe generacije Konstantinosa Argirosa zajedno su zaigrali sirtaki.

Šofranac: Kvarne laži, već sam objasnio da sa slušalicama nisam mogao čuti nijednu riječ iz suprotnog boksa

Srijeda, 19.11.2025 | 10:30

"Sad se mora vidjeti postoje li ljudska prava ili nacionalisti mogu da kreiraju, pritiskaju medije, diktiraju. Bez slobode život ne vrijedi ništa", kazao je novinar.

ZAVRŠENO prijavljivanje korisnika Programa stručnog osposobljavanja: Pripravnike čeka 1.600 poslodavaca

Srijeda, 19.11.2025 | 10:20

Iz Ministarstva prosvjete, nauke i inovacija saopšteno je da je juče završeno prijavljivanje korisnika Programa stručnog osposobljavanja visokoškolaca za 2025/2026. godinu.

Poznati svi učesnici koji su se direktno PLASIRALI na Mundijal

Srijeda, 19.11.2025 | 10:12

Nakon posljednje večeri kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, dobili smo kompletan spisak od 42 učesnika koji su se direktno plasirali na Mundijal koja će se narednog ljeta održati u SAD, Kanadi i Meksiku.

Voda sa Mareze i dalje nije za piće

Srijeda, 19.11.2025 | 10:12

Obavještavamo potrošače koji se snabdijevaju sa crpne stanice Mareza da je, usljed obilnih padavina, došlo do zamućenja vode na vodoizvorištu Mareza, saopšteno je iz podgoričkog preduzeća "Vodovoda i kanalizacija".

„Dječak delfin 2“ stiže u KIC „Budo Tomović“, 23. novembra

Srijeda, 19.11.2025 | 10:05

Drugi dio popularnog animiranog filma za djecu „Dječak delfin/Dolphin Boy 2“ (2025) biće prikazan u okviru filmskog programa KIC-a „Budo Tomović“ u nedjelju, 23. novembra, u digitalizovanoj bioskopskoj sali, sa početkom u 11 sati.