Četvrtak, 19.12.2024 | 14:30
IZVOR: kolektiv.me

Dvostruka evrovizijska pobjednica Loreen stiže na Sea Star!

Globalna pop superzvijezda, vladarka top lista širom svijeta i jedina žena koja je dvostruka evrovizijska pobjednica, Loreen, prva je headlinerka sedmog izdanja Sea Stara! Suverena vladarka top lista u Umag premijerno donosi svoj spektakularan, emotivan nastup zbog kojeg je jedna od najtraženijih live izvođača današnjice.




Foto: Sea Star

Uz nju svoje nastupe su potvrdila tri imena koja već sezonama postavljaju trendove, artisti koji su elektronsku muziku digli na nivo stadionskih rock koncerata – techno/trance diva Indira Paganotto, zatim maskirani techno heroj I Hate Models i najuzbudljivije ime berlinskog undergrounda Patrick Mason. Exitov umaški festival već s objavom prvih ekskluzivnih nastupa ulazi među svoja najjača izdanja i pozicionira se kao jedno od najvažnijih velikih muzičkih okupljanja sljedećeg ljeta na Jadranskoj obali.

Sedmo izdanje Sea Stara održaće se od 22. do 25. maja 2025. u umaškoj laguni Stella Maris, a uskoro će objaviti još novosti i imena. Ulaznice za festival već su u prodaji, a aktuelne cijene na snazi će biti sve do ponedjeljka, 23. decembra, do kraja dana.

Loreen, jedina žena u istoriji koja je čak dva puta osvojila Evroviziju stiže u umašku lagunu! Nakon Konstrakte i Baby Lasagne, vrijeme je da stageom Sea Stara napokon zavlada neponovljiva Šveđanka. Ova izuzetna muzičarka pozicionirala se kao jedna od vodećih globalnih pop superzvijezda, koja već duže od deceniju suvereno vlada vrhovima svih relevantnih svjetskih top lista. Njeni megahitovi kao što su „Euphoria“,  „Tattoo“ ili aktuelan „Forever“, na streaming servisima broje više od nevjerovatnih dvije milijarde slušanja, a obožavatelji su njenu emotivnu muziku etiketirali kao spiritualni pop. Njen možda i najjači adut su spektakularni, hipnotički, artistički nabijeni koncerti koji će imati prilike zasijati u punom sjaju na produkcijski superiornoj glavnoj, Tesla pozornici Sea Stara u subotu 24. maja!

Ovogodišnjem se lineupu pridružuje i psytechno diva Indira Paganotto. U regionalnu clubbersku istoriju upisana kao prvi izvođač koja je najbrže rasprodala glavni hangar beogradskog No Sleep festivala! Ova predvodnica ARTCOREA nezaustavljivom je brzinom zavladala najvećim festivalskim pozornicama širom svijeta, od Coachelle i Tomorrowlanda do  Sonara i Exita koji će u julu 2025. zatvoriti finalnim b2b nastupom sa Sarom Landry na mts Dance Areni!

Publiku Sea Stara će u trans baciti i jedinstveni mladi DJ I Hate Models. Beskompromisna techno zvijezda nove generacije svojom muzikom ruši standardne strukture klupske muzike i pokreće istinske emocije. I Hate Models istaknuo se svojim nepokolebljivim stilom i svijet osvojio svojim remiksima kao što je „Cover Me“ Depeche Modea, dok je njegov remiks trake „Toro“ potpuno zaludio milione slušalaca na Spotifyju. Iz novog berlinskog undergrounda stiže Patrick Mason, predvodnik budućnosti house i techno muzike. Odrastao na plesnom podijumu kultnog Berghaina, Mason je razvio sopstveni futuristički stil i hibridne setove kojima je zarazio clubbere širom svijeta. Veličanstveni trio Paganotto – I Hate Models – Mason preuzeće glavnu pozornicu Sea Stara u petak, 23. maja.

Uz njih poznata su i prva imena omiljene Electric Waves bine - Antonio Žuža, Elena Mikac, Laseech, Marcel i Mimi.

Sedmo izdanje festivala biće održano od 22. do 25. maja 2025. na brojnim poznatim i novim pozornicama u umaškoj laguni Stella Maris. Kao i dosad, dva glavna dana festivala biće petak 23. i subota 24., dok su četvrtak i nedjelja rezervisani za Welcome Day i After party. Ali to nisu sve novosti oko samog festivala koji ove sezone planira proširenje, o čemu će se uskoro više znati.

Prvi, limitirani kontingent ulaznica po poklon cijeni od 39 EUR u prodaji je na službenim stranicama festivala, te na zvaničnim prodajnim mjestima. Broj dostupnih ulaznica veoma je ograničen količinom, a na snazi će bit najkasnije do ponedjeljka, 23. decembra, do kraja dana.

Ovogodišnji Sea Star festival realizovaće se uz podršku Hrvatske turističke zajednice, Istarske županije, grada Umaga, Turističke zajednice grada Umaga, Turističke zajednice Istarske županije i Plave Lagune.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

OSTALE VIJESTI

Senida "zapalila" Bar! SUZE, APLAUZI i EUFORIJA – porodica iz Rožaja došla da je PODRŽI!

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 15:03

Na Balkan Dance festivalu publika je doživjela veče za pamćenje – Senida je kroz emocije, hitove i posebnu posvetu Crnoj Gori pokazala zašto je jedna od najvećih regionalnih zvijezda.

VELIKO IZNENAĐENJE I PREOKRET: Aca Lukas, Senidah i Barbara Bobak PREDVODE Balkan Dance AdmiralBet Festival!

Utorak, 05.08.2025 | 18:35

Balkan Dance AdmiralBet Festival donosi spektakl ljeta – ali u novom ruhu! Zbog tehničkih izmjena i proširenja produkcije, festival se pomjera na nove datume: od 10. do 12. avgusta, a sve se sada dešava na novoj, većoj i atraktivnijoj lokaciji – Bar Topolica (Nova Bartopolica).

FOTO: Nezaboravna noć u diskoteci Top Hill uz ANU NIKOLIĆ

Ponedjeljak, 04.08.2025 | 13:44

Ljetnja noć pod zvjezdanim nebom iznad Budve postala je scena nezaboravne energije, kada je Ana Nikolić svojim nastupom na prestižnom Top Hillu još jednom pokazala zašto je jedna od najautentičnijih zvijezda regionalne muzičke scene.

FOTO: Noć za pamćenje u diskoteci Top Hill - Publika uživala na koncertu Ace Lukasa

Četvrtak, 31.07.2025 | 10:00

Kad Aca Lukas izađe na binu, jedno je sigurno, a to je da mirna noć nije opcija.

FOTO: Jelena Rozga priredila VEČE ZA PAMĆENJE u diskoteci Top Hill

Subota, 26.07.2025 | 16:39

U noći kad je svaki vjetar sa mora nosio melodiju, a svaki pogled bio uprt ka sceni pod zvijezdama, Jelena Rozga je zapjevala i vrijeme je stalo.

Bešović: POŽARE širom Crne Gore i jutros se GASE iz vazduha, čeka se KANADER iz Hrvatske i odgovor iz NATO-a

Utorak, 12.08.2025 | 08:46

Vazduhoplovi Vojske, Ministarstva unutrašnjih poslova i helikopter koji je kao pomoć stigao iz Srbije već gase požare iz vazduha.

Tripković: Požari i DALJE AKTIVNI u nikšićkoj opštini, najkritičnije na Vučju i Dugi

Utorak, 12.08.2025 | 08:40

Gordan Tripković, komandir smjene u Vatrogasno-spasilačkoj jedinici Nikšić, rekao je u Jutarnjem programu RTCG da je širom nikšićke opštine aktivno nekoliko požara, te da je najkritičnije na Vučju i Dugi.

Joković ZAHVALIO vatrogascima: Vi ste ISTINSKI HEROJI današnjice

Utorak, 12.08.2025 | 08:10

Lider Socijalističke narodne partije Vladimir Joković zahvalio je najdublju zahvalnost i iskreno divljenje svim vatrogascima i hrabrim građanima Crne Gore koji ovih dana, neumorno i požrtvovano, danonoćno gase požare po Crnoj Gori i bore se sa vatrenom stihijom.

Spajić danas sa Štokerom u Podgorici

Utorak, 12.08.2025 | 08:08

Premijer Milojko Spajić sastaće se danas sa austrijskim kancelarom Kristijanom Štokerom, koji boravi u zvaničnoj posjeti Crnoj Gori.

Vreli talas NE POPUŠTA – U utorak temperatura do 41 stepen

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 22:05

U utorak nas očekuje pretežno sunčano virjeme, saopšteno je iz Zavoda za hidrometeorologiju i seizmologiju.

U utorak stiže POMOĆ iz Hrvatske i Slovenije; Najkritičnije tačke trenutno su Kufin, Piperi, Kuči i Kokoti

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:57

Ministarstvo unutrašnjih poslova uputilo je poziv za pomoć državama članicama EU Mehanizma civilne zaštite jutros u 11:28 časova, imajući u vidu da je na teritoriji Crne Gore od sinoć i ranih jutarnjih časova aktivan veći broj požara, a mnogi od njih približili su se kućama i prijetili da ugroze imovinu građana.

Zbog požara ZATVOREN PUT Podgorica – Danilovgrad

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:47

Zbog širenja požara u mjestu Sadine trenutno je zatvoren put Podgorica – Danilovgrad, saopšteno je iz OKC-a Uprave policije.

UHAPŠENE dvije osobe: Sumnjiče se za ugrožavanje sigurnosti zaposlenog u NP Skadarsko jezero

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:07

Dva lica osumnjičena da su na štetu zaposlenog u NP Skadarsko jezero počinila KD ugrožavanje sigurnosti.

General Vuksanović OBIŠAO PRIPADNIKE VCG i vatrogasne ekipe u Piperima

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 21:00

Načelnik Generalštaba Vojske Crne Gore, brigadni general Miodrag Vuksanović, obišao je danas pripadnike Vojske Crne Gore i vatrogasne ekipe civilnih institucija koji zajednički djeluju na gašenju požara u Piperima, saopšteno je iz resornog ministarstva.

Kako da BEZBJEDNO koristite prenosivu bateriju tokom visokih temperatura?

Ponedjeljak, 11.08.2025 | 20:44

Budite na oprezu.