Subota, 11.01.2025 | 20:56
IZVOR: superžena.rs

Trening od SEDAM MINUTA za ravan stomak: Sjajan ako želite BRZE, a VIDLJIVE REZULTATE

Ukoliko nemate vremena, a želite da imate ravan i zategnut stomak i budete spremni za ljeto, redovan trening i ove jednostavne vJežbe mogu vam pomoći u tome.




Foto: Ilustracija/Pixabay.com 

Iako često imamo običaj da razmišljamo o treniranju i mršavljenju u periodu prije nego što odemo na ljetovanje, stvaranje i još važnije, održavanje dobrih navika ključno je za kreiranje idealne figure.

Mnogima se u fokusu nalazi zona oko stomaka koju je često izazovno dovesti u formu, no zahvaljujući efikasnim treninzima nije i nemoguće!

Da biste postigli ravan i zategnut izgled stomaka, potrebno je kombinovati pravilnu ishranu, redovno vježbanje i zdrave životne navike. Jedite zdravu i uravnoteženu hranu koja uključuje raznolike namirnice poput voća, povrća, cjelovitih žitarica, nemasnih proteina i zdravih masnoća.

Takođe, smanjite unos prerađene hrane, brze hrane, slatkiša i gaziranih pića te pripazite na veličinu porcija kako biste izbjegli prejedanje.

Zatim, ne zaboravite na hidrataciju! Pijte dovoljno vode tokom dana kako biste održali hidriranost, jer voda pomaže u regulaciji metabolizma i probave.

Bez obzira na to što ljeti imamo običaj da lenčarimo, dobre navike i redovno treniranje ključno je u postizanju idealnog izgleda.

S druge strane, to ne moraju biti dugotrajni i naporni treninzi, jer svega nekoliko minuta aktivnosti na dan može biti dovoljno da postignete željene rezultate!

Uključite u svoj raspored redovnu fizičku vježbu koja uključuje kardiovaskularne vježbe za sagorevanje masti i vježbe snage za jačanje mišića stomaka. Trbušnjaci, plankovi, biciklističke vježbe i vježbe s pilates loptom mogu biti korisne za jačanje stomačnih mišića.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Martinović: Odluke u NPCG donosio sam u skladu sa Zakonom, oslanjajući se na stručne ekspertize kolega

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 14:09

Nakon što je policija podnijela krivične prijave protiv sadašnjeg i bivših direktora JP Nacionalni parkovi Crne Gore, kao i protiv direktora Agencije za zaštitu životne sredine, zbog, kako su naveli, sumnje na uništenje životne sredine i pričinjenu materijalnu štetu od preko pet miliona eura, reagovao je nekadašnji direktor NPCG Vladimir Martinović.

Pljevlja: Mitrović podnio prijavu zbog nepropisnog odlaganja klaničnog otpada u selu Židovići

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 14:00

Izvršni direktor Ekološkog društva "Breznica" Milorad Mitrović podnio je prijavu policiji u Pljevljima zbog nepropisnog odlaganja klaničnog otpada u selu Židovići, u blizini postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda.

Ibrahimović razgovarao sa kolegama iz UAE i Omana: Podrška deeskalaciji i stabilnosti na Bliskom istoku

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 13:51

Potpredsjednik Vlade Crne Gore i ministar vanjskih poslova Crna Gora, Ervin Ibrahimović, imao je odvojene telefonske razgovore sa potpredsjednikom Vlade i ministrom vanjskih poslova Ujedinjeni Arapski Emirati, šeikom Abdulahom bin Zajed Al Nahjanom, kao i sa ministrom vanjskih poslova Oman, Badrom bin Hamadom Al Busaidijem.

Zbog radova na mostu Đurdevića Tara: Totalna obustava za teretni saobraćaj od 4. marta do kraja radova

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 13:48

Auto-moto savez Crne Gore (AMSCG) saopštio je da će na magistralnom putu M-6 Dionica Pljevlja – Žabljak, lokalitet „Đurdevića Tara“, biti promjena režima saobraćaja. Takvu odluku, kako je navedno, uslovili su radovi na rekonstrukciji mosta Đurdevića Tara.

Huter Šćepanoviću: Od kad ste vi na čelu policije na Cetinju se svaki dan slave ubistva

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 13:13

U toku je zajednička sjednica Odbora za bezbjednost i odbranu i Odbora za politički sistem, pravosuđe i upravu, a na dnevnom redu je kontrolno saslušanje na temu utvrđivanja okolnosti u vezi sa bjekstvom prvostepeno osuđenog Miloša Medenice.

Tokom vikenda uhapšeno 87 vozača

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 12:54

Tokom prethodnog vikenda na crnogorskim putevima zabilježen je veliki broj saobraćajnih prekršaja i nezgoda, a pojačane kontrole rezultirale su hapšenjem 87 vozača.

Otkazan sastanak ministara EU poslije napada na britansku bazu na Kipru

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 12:25

Aktuelno predsjedavanje Evropska unija, koje obavlja Kipar, saopštilo je danas da se odgađa neformalni sastanak ministara za evropske poslove koji je trebalo da bude održan na Kipru, nakon noćašnjeg napada dronom na britansku vojnu bazu na tom ostrvu.

Rama pružio podršku Saudijskoj Arabiji i Kataru nakon napada Irana

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 12:23

Albanski premijer Edi Rama oglasio se povodom napada širom Bliskog istoka te je poslao poruku podrške Saudijskoj Arabiji i Kataru.

MVP: Crnogorski turisti traže povratak sa Bliskog istoka, 93 državljanina zatražila pomoć

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 12:07

Ukupno 93 crnogorska državljanina obratila su se za pomoć diplomatsko-konzularnim predstavništvima Crne Gore zbog povratka iz više država Bliskog istoka, saopšteno je Portalu Standard iz Ministarstvo vanjskih poslova Crne Gore.

ODT Cetinje: Podnijet optužni predlog protiv policajca

Ponedjeljak, 02.03.2026 | 11:52

Osnovno državno tužilaštvo u Cetinju podnijelo je 26. februara Osnovnom sudu u Cetinju optužni predlog protiv policijskog službenika D.Ć. zbog sumnje da je počinio krivično djelo nesavjestan rad u službi.