Ponedjeljak, 20.01.2025 | 13:41
IZVOR: klix.ba

Kameron Dijaz se VRATILA iz penzije s RAZLOGOM: Netflix ponudio ogroman IZNOS NOVCA?

Kameron Diaz vratila se iz privremene penzije kako bi snimila film "Povratak u akcijižu" s Džejmom Foksom, a navodno je s Netflixom potpisala ugovor za ovaj i još jedan film - za šta će biti plaćena 45 miliona dolara.




Foto: YouTube screenshot/Netflix

Brojni obožavatelji obradovali su se kada je 2022. objavljeno da će se glumica vratiti filmu nakon 10 godina pauze. Ta produkcija je na kraju rezultirala Netflixovim filmom "Povratak akciji". Netflixov složeni model filmske produkcije nedavno je analiziran u opsežnoj priči koju je objavio Bloomberg. U njemu se posebno navode metode i strategije koje je implementirao Dan Lin, koji je 2024. godine imenovan za predsjednika filmskog ogranka.

Među temama o kojima se raspravlja u članku su Linovi prijavljeni pokušaji da troškove drži pod kontrolom. Međutim, uprkos tome, izvori kažu da je učinio sve kako bi glumicu aktivirao iz penzije, jer joj je navodno plaćeno 45 miliona dolara da bi se pojavila u dva filma.

Dok je mnogima to previše novca, posebno za zvijezdu koja nije glumila u filmu od 2014. godine, Kameron Diaz ima niz hit filmova u karijeri. Tako bi se teoretski moglo razumjeti zašto bi streaming gigant bio nestrpljiv da sklopi ovakav dogovor. Uzevši u obzir da je film "Povratak u akciju" nakon samo tri dana od izlaska najgledaniji na platformi na globalnom nivou, to djelimično opravdava ulaganje.

Kameron Diaz govorila je ranije o svom povratku glumi, ali novac nije spominjala. Ranije je otkrila da se za privremenu penziju odlučila jer je željela biti slobodna, kao i da je željela biti samo supruga i majka.

Nedavno je Diaz govorila o tome šta je podstaklo njen povratak, a kazala je da nije mogla odbiti ponudu dobrog prijatelja Jamieja Foxxa.

Film "Back in Action" ostavlja otvorena vrata za nastavak, a s obzirom na to da je dogovorila rad na još jednom filmu, izvjesno je da bi nastavak mogao biti u planu.

Netflix nije još ništa najavljivao, što i ne čudi s obzirom na činjenicu da je film debitovao tek u petak.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vučić: Nismo dobili pozitivnu odluku SAD, Rafinerija se gasi

Utorak, 02.12.2025 | 21:31

U danu kada je predsjednik Srbije Aleksandar Vučić poslije sastanka sa timovima zaduženim za energetsku stabilnost i bezbjednost zemlje rekao da nema dobrih vijesti u vezi sa NIS-om koji je pod američkim sankcijama i da će Rafineraja u Pančevo ugasiti pogone, počela je obustava rada u Rafineriji.

Mašinerija Haland - niko nikad brže do stotke u Premijer ligi

Utorak, 02.12.2025 | 21:18

Napadač Sitija protiv Fulama stigao do 100. gola u Premijer ligi - podvig za koji mu je bilo potrebno samo 111 utakmica, najmanje u istoriji.  

Mujović upozorio: Gradnja postrojenja na drugoj lokaciji mogla bi da košta Glavni grad 177 miliona eura

Utorak, 02.12.2025 | 20:45

"Nova lokacija znači i novu proceduru dobijanja dokumentacije: geotehnička ispitivanja tla, kontaminacije tla, procjena uticaja postrojenja na životnu sredinu. To zahtijeva vrijeme od dvije do tri godine"

"Lavice": Važna pobjeda za samopouzdanje, čeka nas najteži meč

Utorak, 02.12.2025 | 20:24

Crna Gora je upisala sigurnu pobjedu na otvaranju glavne faze Svjetskog prvenstva i došla korak bliže četvrtfinalu - bila je bolja od Islanda 36:27. Za igračicu utakmice proglašena je Dijana Trivić, koja je postigla sedam golova.

Advokat Zdravko Begović tvrdi da EU traži “glavu” Vesne Medenice

Utorak, 02.12.2025 | 20:20

Branilac bivše predsjednice Vrhovnog suda Vesne Medenice, advokat Zdravko Begović, ocijenio je da dinamika suđenja njegovoj branjenici ukazuje na pritisak na pravosuđe i potencijalno opasnu žurbu u donošenju odluka.  

Galinari završio karijeru

Utorak, 02.12.2025 | 20:14

Italijanski košarkaš Danilo Galinari saopštio je danas da je završio igračku karijeru.

Ubjedljiva pobjeda „Lavica“! Crna Gora briljirala protiv Islanda!

Utorak, 02.12.2025 | 19:58

Briljantna, šampionska igra ”Lavica”!

Hejli Vilijams postavila jasne granice: Ako misliš da su trans osobe teret – ne dolazi na moj koncert

Utorak, 02.12.2025 | 19:43

Frontmenka benda Paramore, Hejli Vilijams, ponovo je otvoreno progovorila o tome ko jeste, a ko nije dobrodošao na njene solo nastupe – i to bez uvijanja.

Zvanično: Paspalj novi sportski direktor Partizana, čeka se Trinkijeri

Utorak, 02.12.2025 | 19:24

O tome se govorilo odmah po odlasku Zorana Savića, a sada je i zvanično – Žarko Paspalj, nekadašnji igrač Budućnosti i legenda jugoslovenske košarke, novi je sportski direktor Košarkaškog kluba Partizan.

Kovačević: Nikšić brojnim nagradama opravdava titulu evropske prestonice kulture

Utorak, 02.12.2025 | 18:52

Predsjednik Opštine Nikšić Marko Кovačević upriličio je prijem za mješoviti orkestar Srednje muzičke škole „Dara Čokorilo“, koji je osvojio prvo mjesto na Svjetskom harmonikaškom takmičenju „Trophée Mondial de l’Accordeon“, koje je održano u francuskom gradu Montargisu.