Ponedjeljak, 14.04.2025 | 17:35
IZVOR: klix.ba

Alek Boldvin zbog jedne uloge SMRŠAO 11 KILOGRAMA - "Nisam imao onu energiju koju sam osjećao ranije"

Glumac Alek Boldvin (67) govorio je o svojim zdravstvenim usponima i padovima, osvrnuvši se i na strogi režim ishrane koji je praktikovao kako bi smršao za ulogu u filmu "Blue Jasmine".




Foto: YouTube screenshot/ Access Hollywood

Naime, u nedavnoj epizodi njihove porodične emisije "The Baldwins", Alek i njegova supruga Hilaria Boldvin (41) podijelili su iskustvo kako izgleda njihov zajednički život, uključujući pokušaje da vježbaju zajedno, iako to nije uvijek jednostavno.

Hilaria, koja je instruktorka joge i veoma posvećena fizičkoj aktivnosti, priznala je da Alek nije ljubitelj vježbanja.

"Iako sada pokazuje više inicijative, tokom našeg 13-godišnjeg braka zajedno smo odradili možda svega nekoliko sati joge. Pokušali smo i trčati, ali to jednostavno nije njegov svijet. Nije stvar samo u razlici u godinama, već i u različitim interesima - on je odrastao u pozorištu, a ja sam odrasla kao sportista", objasnila je.

Alek je otvoreno priznao da su posljednje godine ostavile veliki trag na njegovo mentalno i fizičko zdravlje. Posebno se osvrnuo na slučaj sa snimanja filma "Rust", kada je 2021. godine tragično stradala snimateljika Halina Hačins.  Iako su optužbe protiv njega zvanično odbačene u julu 2024. godine, cijela situacija ostavila je snažan uticaj.

"To me potpuno iscrpilo. Više nisam imao onu energiju koju sam ranije osjećao, bez obzira na to da li me nešto boljelo - kuk, leđa, bilo šta. Ranije me ništa nije zaustavljalo, a sada sam osjetio veliki pad. Zbog toga sam odlučio da mi zdravlje postane prioritet. Želim da naredna godina bude posvećena mom oporavku", rekao je Boldvin.

Prisjetio se i perioda priprema za film "Blue Jasmine" iz 2013. godine, kada je značajno smršao zahvaljujući strogom režimu ishrane.

"Izbacio sam tjesteninu, krompir, slatkiše i šećer iz ishrane, i smršao sam oko 11 kilograma. Kada me vidiš u tom filmu, izgleda da sam znatno vitkiji", prisjetio se kroz osmijeh.

Hilaria je dodala kako već sada vidi pozitivne promjene kod svog supruga.

"U posljednje vrijeme ga češće viđam u teretani, smireniji je i posvećeniji. Trebaće nam još mnogo vremena da sve ovo emocionalno preradimo, ali već sada vidim napredak", zaključila je.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Despotović: Dok tužilaštvo progoni političke neistomišljenike vlasti, ispod radara prolazi NEOZBILJNOST Jokovićevog resora

Četvrtak, 16.10.2025 | 10:25

Dok se vlast, preko akcija koje sprovodi tužilaštvo, bavi ćeranjem i progonom neistomišljenika, ispod radara prolaze teme koje su izuzetno važne za državu i društvo, izjavila je poslanica DPS-a u Skupštini Crne Gore, Aleksandra Despotović.

EPCG JAČA LIDERSTVO u energetskoj tranziciji: Potpisani Memorandumi sa francuskim kompanijama

Četvrtak, 16.10.2025 | 10:21

Elektroprivreda Crne Gore AD Nikšić (EPCG) nastavlja da učvršćuje svoju poziciju lidera u energetskoj tranziciji regiona potpisivanjem dva važna Memoranduma o razumijevanju sa renomiranim francuskim kompanijama u oblasti obnovljivih izvora energije.

Venera u Vagi je MAGIČAN TRENUTAK u kom definišemo svoje odnose

Četvrtak, 16.10.2025 | 10:13

Kretanje Venere u Vagu ne bi moglo da se dogodi u boljem trenutku!

Wi-Fi vam je SPOR? Ruter držite dalje od ove stvari u kući

Četvrtak, 16.10.2025 | 10:07

Ako vam se čini da vam je Wi-Fi sporiji nego inače, uzrok bi mogao biti upravo ono što se nalazi pored rutera.

„Tafiti – pustinjska avantura“: Nova animirana priča za djecu u KIC-u 18. oktobra

Četvrtak, 16.10.2025 | 09:55

U okviru filmskog programa KIC-a „Budo Tomović“ publika će imati priliku da pogleda novu sinhronizovanu animiranu avanturu za djecu „Tafiti – pustinjska avantura“ (Tafiti – Across the Desert, 2025).

Radulović: Intenzivna saradnja sa IMO JAČA kapacitete naših institucija

Četvrtak, 16.10.2025 | 09:46

Ministar pomorstva Filip Radulović se sastao sa generalnim sekretarom Međunarodne organizacije (IMO) Arseniom Domingezom na marginama vanredne sjednice Komiteta za zaštitu morske sredine (MEPC) u Londonu.

Mugoša: Vlada NE PREDUZIMA gotovo NIKAKVE MJERE u pravcu suzbijanja značajnog rasta cijena

Četvrtak, 16.10.2025 | 09:39

Godišnja inflacija u Crnoj Gori najviša od maja 2024, poručio je predsjednik Kluba poslanika SD-a i predstavnik Evropskog saveza Boris Mugoša.

Milatović u Briselu: Sa Koštom o Ugovoru o PRISTUPANJU Crne Gore EU

Četvrtak, 16.10.2025 | 08:09

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović boravi u radnoj posjeti Briselu.

Ovim danom smo NAJNEPRODUKTIVNIJI i pravimo najviše grešaka

Srijeda, 15.10.2025 | 16:06

Za koncept četvorodnevne radne sedmice istraživanja su otkrila veoma pozitivne učinke na zaposlene.

Vukićević: Imamo od drugih prevoznika NAJAVE da bi došli, građani više ne moraju letjeti iz regiona

Srijeda, 15.10.2025 | 15:49

Nakon najave niskobudžetne avio-kompanije Wizz Air da će od marta otvoriti bazu sa dva aviona u Podgorici, Crna Gora bilježi veliko interesovanje i drugih međunarodnih prevoznika, kazala je za Bankar ministarka saobraćaja, Maja Vukićević.