Petak, 25.04.2025 | 11:18
IZVOR: cdm.me

Đurašković: Ostavke DPS-a JEFTINA reklama

Današnje ostavke dijela odbornika DPS-a su samo jeftina reklama pred izbore jer građani treba da znaju da se ovaj mandat svakako završava za par mjeseci, kazao je gradonačelnik Cetinja Nikola Đurašković.




Foto: arhiva, Prijestonica Cetinje

“Dakle, ostavka na par mjeseci pred kraj mandata nije ništa drugo nego početak predizborne kampanje”, naveo je Đurašković na Facebooku.

Kako je istakao, umjesto zajedništva, borbe za grad i građane i podrške da zajedno mijenjaju stvari na bolje u Cetinju, još jednom su potvrdili da ih zanimaju jedino izbori i borba za vlast.

“Čudno da cijeli DPS ne podnese ostavku u državnom parlamentu koji je za razliku od cetinjskog i gradske uprave, upravi madležan za bezbjednost u zemlji pa i na Cetinju. Ipak, bez obzira na sve, ponovo pozivam na zajedništvo i borbu za Cetinje kao što sam to radio tokom cijelog mandata. Ruka je pružena, vazda za dobro Cetinja”, poručuje Đurašković.

/// - Odbornici DPS-a na Cetinju PODNIJELI ostavke - Huter: Vraćamo MANDAT građanima

KOMENTARI (3)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.
Baba marta
25.04.2025 12:14

Šta je sa tvojom ostavkom Djuraskovicu

2 0
Njji
25.04.2025 13:46

Oni bar reklamu a ti ni to ne umijes toliko ti naroda izginu al ti fotelju ne das ni za zivu glavu sramoto

1 0
Borba
25.04.2025 15:16

Protiv koga se tačno boriš za Cetinje?Imenuj neprijatelja i peduzmi nešto konkretno više.

0 0

Đoković otkrio - TRI sportska idola koja su oblikovala njegovu karijeru

Četvrtak, 01.01.2026 | 15:43

Srpski teniser Novak Đoković izabrao je trojicu sportskih idola, koji su oblikovali njegovu karijeru.

FOTO: Milatović sa suprugom Milenom na Novogodišnjem koncertu Bečke filharmonije

Četvrtak, 01.01.2026 | 14:21

Predsjednik Crne Gore Jakov Milatović i njegova supruga Milena bili su gosti predsjednika Republike Austrije Aleksandera Van der Belena i prve dame na Novogodišnjem koncertu Bečke filharmonije.

Šćepanović - Botunjani da razgovaraju sa predstavnicima institucija

Četvrtak, 01.01.2026 | 13:35

Direktor Uprave policije Lazar Šćepanović rekao je Radiju Crne Gore da će mještani Botuna sa predstavnicima nadležnih institucija, van Uprave policije, otvoriti novi dijalog o postrojenju za prečišćavanje otpadnih voda u Botunu. Sa druge strane, Bojan Bašanović, stanovnik tog mjesta vjeruje da će se ipak odustati od lokacije koja je zacrtana i da će se naći novo rješenje.

Zdravko Dragaš prvi dan Nove godine u TE „Pljevlja“

Četvrtak, 01.01.2026 | 12:29

Izvršni direktor Elektroprivrede Crne Gore (EPCG), Zdravko Dragaš, prvi dan Nove godine proveo je u Termoelektrani Pljevlja, gde je razgovarao sa inženjerima tog pogona i predstavnicima izvođača radova.

KO SU SUPRUGE CRNOGORSKIH POLITIČARA? Prva dama i misteriozna Tamara

Četvrtak, 01.01.2026 | 12:24

Drugi dio serijala „Ko su supruge crnogorskih političara?“

Mirko bez velikih riječi i obećanja: Da sagnemo glavu, zasučemo rukave i napornim radom vratimo samopozdanje

Četvrtak, 01.01.2026 | 12:17

Motivisan, spreman, pun samopouzdanja – kakav je nekada bio i na terenu – ali bez velikih riječi i obećanja.

Da li znate? Evo šta označavaju BROJEVI i SLOVA na gumama

Četvrtak, 01.01.2026 | 12:09

Na gumama postoji mnogo različitih oznaka, svaka od njih ima određenu funkciju, odnosno svaka je važna na svoj način. Nije naodmet da se podsjetimo...

Novogodišnja noć protekla mirno, registrovano pet krivičnih djela

Četvrtak, 01.01.2026 | 11:43

Glavni policijski inspektor OKC Uprave policije Milan Delić saopštio je da je novogodišnja noć protekla bez većih incidenata, uz manji broj krivičnih djela i saobraćajnih nezgoda.

ASTRO prognoza - Tri znaka ulaze u period MIRA I SREĆE

Četvrtak, 01.01.2026 | 11:22

Za tri horoskopska znaka otvara se period koji ne donosi samo sreću u klasičnom smislu, već ono što je mnogo ređe i dragocjenije - mir, jasnoću i osjećaj da život ponovo ima smislen tok.

Zastave na Cetinju spuštene na pola koplja zbog godišnjice tragedije

Četvrtak, 01.01.2026 | 10:53

Godinu dana je od tragedije koja je zadesila Cetinje, čiji je epilog 13 preminulih, među kojima dvoje djece, dok je troje građana teško ranjeno, saopšteno je iz Prijestonice Cetinje.