Ponedjeljak, 12.05.2025 | 15:46
IZVOR: nova.rs

Marija Šerifović OTKRILA nepoznate detalje BORBE za potomstvo, pa otkrila: „Verica je operisala karcinom dojke“

Pjevačica je krajem 2023. saopštila da je pomoću surogat majke dobila sina Maria.




Foto: YouTube screenshot/Marija Šerifović 

Šerifovićeva je odlučila da progovori o samom procesu i izazovima sa kojima se susrela, te istakla da se dešavalo da na 36 sati preleti Antlantik kako bi prisustvovala svim kontrolama.

„Sam početak je bio težak na način prihvatanja šta ne može da se desi. A onda kada sam prihvatila da je to jedini, najispravniji i najzdraviji put, sve je išlo za poželjeti. To je jedan put o kom ni sa kim nisam razgovarala i jednom ću ga stvarno ispričati, makar uzela kameru i snimala samu sebe“, počela je priči Marija Šerifović, pa nastavila:

„Pitaju me ljudi da li želim još jedno dijete i iz ovih cipela mi sada to ne pada na pamet. Ali zbog puta, da, opet bih. Znala sam da u ponedjeljak i utorak snimam „Zvezde Granda“, u srijedu da otputujem u Ameriku da bih u četvrtak bila na pregledu, u petak krenula nazad, sletjela u subotu i otišla na koncert. Nisam željela da propustim nijednu kontrolu, a za tih devet mjeseci svi znamo koliko ih ima. U Americi je to daleko delikatnije, tako da sam znala na 36 sati da odem, da budem na svakom ultrazvuku, svakom pregledu“, istakla je pjevačica.

Procedura vađenja jajnih ćelija sama po sebi je komplikovana, a situacija je bila još teža jer je Marija dobila koronu. U tom trenutku najviše se brinula za majku Vericu koja je bila sa njom, a koja je prije toga operisala karcinom dojke.

„U februaru mjesecu odlazim u Ameriku sa mamom, koja je prije toga imala neku svoju mikro operaciju karcinoma dojke. Ona je u oporavku, ali ide sa mnom. Stižem u Los Anđeles, kreće stimulacija, stigao paket ovoliki, šta da radim sa tolikim ljekovima. Ja sam sve to pročitala sa ljekarima, dali su mi instrukcije. Nije mi bilo dozvoljeno 15 sekundi da promašim tada da dajem sebi terapiju. Budila sam se u 2, u 5 ujutru, moj doktor, koji je vodio trudnoću mog sina je mađioničar. To je čovjek koji je porađao od kraljevske porodice u Velikoj Britaniji pa nadalje“, istakla je Marija i nastavila:

Foto: YouTube screenshot/ Zvezde Granda

„Sve je to spremno, ja treba da krenem sa injekcijama. Budim se u pet ujutru, ja spavam u sobi, Verica u dnevnom boravku. Trese me neka zima, ja izmjerim temperaturu, 39.9. Kažem: „Bože, šta radiš ovo? Šta sad radiš, šta si sad smislio?“. Odem da uradim test, imam koronu. Moja Verica ne vjeruje u koronu, ona je išla po Americi i vikala da me je ubila promaja. Ali to nije moj strah najveći (što imam koronu), moj strah je najveći ona. Zato što je ona gotova, ako dobije koronu, obustavljamo odmah sve, možemo samo da idemo da kupimo parcelu. Ja sam jela šta sam stigla, vitamina pila, gutala, radila sam testove na dva sata. To je, hipotetički, ponedjeljak, a sljedećeg ponedjeljka ja moram da idem na zahvat“, rekla je pjevačica.

Nažalost, Verica je dobila koronu, ali je srećom prošla bez većih posledica, iako Marija ovaj period pamti kao vrlo stresan.

„Počinje meni da blijedi test, doktor mi kaže da počnem, ja sam samo rekla: „Bože, pomozi, ubiću se ako budem ovo morala ponovo da radim“. Počela sam sa terapijom, budim se sjutra ujutru, Verica ima koronu. Ja joj kažem: „Majko, izdrži kako znaš“, a pritom žena prošla golgotu, svoj haos. I u svemu tome, u toj muci, ja se nikada više nisam smijala i bila pozitivnija, vedrija. Sjutradan zovem kumu iz Kragujevca koja treba da sleti da bude sa mnom i ona mi kaže da ima koronu. Ja ne znam šta je to, hoću da se ubijem (smijeh). Kuma je stigla, nas tri sjedimo u stanu sa tri korone. I sad mene muči da li će mi korona proći do tog prvog ultrazvuka, jer neće da me puste, radiće mi test. U nedjelju odlazim u prodavnicu, kupujem sve testove, 15 testova. Guram, brišem, svašta. Gledam, nema, pa palim lampu, da vidim da li je sigurno. Ja sam stimulaciju obavila uz koronu“, rekla je Marija Šerifović u „Telcastu“.

KOMENTARI (0)

Ostavi komentar

Ostavite komentar

* Komentari se na portalu objavljuju u realnom vremenu. "Kolektiv.me" se ne može smatrati odgovornim za napisane komentare. Zabranjen je govor mržnje, psovanje, vrijeđanje i klevetanje. Takav sadržaj će biti izbrisan čim bude primijećen, a autori mogu biti prijavljeni nadležnim institucijama.

Vukićević: Dolazak Wizz Aira privlači druge avioprevoznike – spremni smo za infrastrukturne izazove

Srijeda, 15.10.2025 | 08:36

Nakon najave niskobudžetne avio-kompanije Wizz Air da će od marta otvoriti bazu sa dva aviona u Podgorici, Crna Gora bilježi veliko interesovanje i drugih međunarodnih prevoznika, kazala je za Bankar ministarka saobraćaja Maja Vukićević.

EPCG u punom zamahu – počeo transport opreme za VE Gvozd

Srijeda, 15.10.2025 | 12:57

Predsjednik Odbora direktora EPCG Milutin Đukanović poručio da Crna Gora ulazi u novu fazu energetske tranzicije i da će vjetroelektrana Gvozd značajno ojačati proizvodnju iz obnovljivih izvora.

Akreditovan akademski doktorski studijski program Arhitektura i urbanizam

Srijeda, 15.10.2025 | 10:58

Agencija za kontrolu kvaliteta visokog obrazovanja (AKOKVO) odobrila je izdavanje sertifikata o akreditaciji doktorskog akademskog studijskog programa "Arhitektura i urbanizam" na Arhitektonskom fakultetu u Podgorici Univerziteta Crne Gore.

Ishranom PROTIV anemije - Sedam namirnica zbog kojih ćete ZABORAVITI na ljekove

Srijeda, 15.10.2025 | 10:36

Nedostatak ergvožđa u krvi problem je koji muči mnoge.  

Biće RASPISAN javni oglas za izbor DESET kandidata za sudije osnovnih sudova SJEVERNE REGIJE

Srijeda, 15.10.2025 | 10:51

Sudski savjet je na jučerašnjoj sjednici dao saglasnost na upućivanje Krsta Pejovića, sudije Upravnog suda, u Registar Evropskog suda za ljudska prava u Strazburu, počev od 1. februara 2026. godine, na period od godinu dana.

Ovim danom smo NAJNEPRODUKTIVNIJI i pravimo najviše grešaka

Srijeda, 15.10.2025 | 16:06

Za koncept četverodnevne radne sedmice istraživanja su otkrila veoma pozitivne učinke na zaposlenike.

Rožaje: UHAPŠEN državljanin Srbije, OSUMNJIČEN da je švercovao gazirano piće u vrijednosti preko 2.700 eura

Srijeda, 15.10.2025 | 16:01

Uprava policije objavila je na mreži X da je u Rožajama uhapšen E.H. (23) državljanin Srbije zbog sumnje da je švercovao gazirano piće u vrijednosti preko 2.700 eura.

Vukićević: Imamo od drugih prevoznika NAJAVE da bi došli, građani više ne moraju letjeti iz regiona

Srijeda, 15.10.2025 | 15:49

Nakon najave niskobudžetne avio-kompanije Wizz Air da će od marta otvoriti bazu sa dva aviona u Podgorici, Crna Gora bilježi veliko interesovanje i drugih međunarodnih prevoznika, kazala je za Bankar ministarka saobraćaja, Maja Vukićević.

Krapović: Crna Gora će nastaviti da DOPRINOSI očuvanju stabilnosti i promociji dijaloga

Srijeda, 15.10.2025 | 15:32

Ministar odbrane Dragan Krapović poručio je da Crna Gora nastavlja odgovorno da ispunjavanja zadatke sa NATO agende.

Ćulafić: Odnos prema bazenima crvenog mulja biće SLIKA NAŠE EKOLOŠKE i društvene odgovornosti

Srijeda, 15.10.2025 | 15:17

Pitanje sanacije bazena crvenog mulja na lokaciji Kombinata aluminijuma Podgorica više ne može biti tema koja se odlaže iz godine u godinu.

UP - Za deset dana iz Crne Gore prinudno udaljena četiri stranca

Srijeda, 15.10.2025 | 14:26

U sklopu realizacije mjera podizanja nivoa bezbjednosti i unapređenja kontrole nad prisustvom stranih državljana, službenici Sektora granične policije – inspektori za strance, u saradnji sa inspekcijskim službama, realizovali su u prvih 10 dana oktobra, mjere i radnje u okviru operativno-taktičke akcije “Stranac” sa fokusom na nadzor zakonitosti kretanja, boravka i radnog angažmana stranih državljana u Crnoj Gori, saopšteno je iz Uprave policije (UP).

Novi repertoar bioskopa CINEPLEXX

Srijeda, 15.10.2025 | 13:28

Novi filmovi na repertoaru bioskopa Cineplexx.

EPCG u punom zamahu – počeo transport opreme za VE Gvozd

Srijeda, 15.10.2025 | 12:57

Predsjednik Odbora direktora EPCG Milutin Đukanović poručio da Crna Gora ulazi u novu fazu energetske tranzicije i da će vjetroelektrana Gvozd značajno ojačati proizvodnju iz obnovljivih izvora.

Jakšić Stojanović: Uvodimo fleksibilniji model studiranja umjesto dominantnog 3+2+3

Srijeda, 15.10.2025 | 12:30

Poslanici u Skupštini Crne Gore nastavili su Prvu sjednicu Drugog redovnog zasijedanja u 2025. godini. Na dnevnom redu je osam tačaka, među kojima je Predlog zakona o visokom obrazovanju, Predlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o muzejskoj djelatnosti i Predlog zakona o izmjenama i dopunama Zakona o bibliotečkoj djelatnosti.

Nastavljena sjednica Skupštine: Poslanici o Predlogu zakona o VISOKOM obrazovanju

Srijeda, 15.10.2025 | 11:43

Poslanici u Skupštini Crne Gore nastavli su Prvu sjednicu Drugog redovnog zasijedanja u 2025. godini.