Još jednom policijskom službeniku je prestao radni odnos u Upravi policije, kazao je Aleksa Bečić, potpredsjednik Vlade i koordinator BOK-a.
Foto: Vlada Crne Gore, arhiva
“Nakon sprovedenih procedura, još jednom licu je prekinut radni odnos, čiji angažman nije bio u skladu sa zakonom, etikom i interesima države”, istakao je Bečić u izjavi dostavljenoj medijima.
Poručuje da nastavljaju odlučnu i sistemsku borbu za čist bezbjednosni sektor.
“U toku su brojne provjere, unutrašnje kontrole, kontrola imovine i bezbjednosne procjene. Niko neće biti zaštićen. Nema više nedodirljivih. Služba građanima nije privilegija, to je odgovornost. I svako ko je izdao tu odgovornost, izdao je i državu. Ovaj proces nema povratka. Reforme se više ne najavljuju, one se sprovode. Crna Gora je odlučila da stane na stranu prava, reda i integriteta. I to niko više ne može zaustaviti”, navodi Bečić.
KOMENTARI (0)