Ambasador Evropske unije u Crnoj Gori Johan Satler u narednom će periodu obaviti seriju razgovora sa crnogorskim političkim faktorima.
Foto: YouTube screenshot/ MediaBiro (Arhiva)
Kako nezvanično saznaje Portal Analitika, Satler će obaviti razgovore i sa predstavnicima partija većine i sa predstavnicima stranaka opozicije.
Povod je Sporazum između vlasti i opozicije, koji je upravo Satlerovim zalaganjem, potpisan u martu.
Međutim, čini se kako u posljednje vrijeme implementacija pomenutog sporazuma baš i ne ide očekivanim tokom, pa ne bi trebalo da čudi ukoliko i to bude tema razgovora.
Kako smo ranije tokom dana izvijestili, Satler je danas sa predstavnicima Udruženja pravnika Crne Gore razgovarao o temama iz domena vladavine prava.
Odlican sastanak sa delegacijom Udruzenja pravnika Crne Gore, najstarijim strukovnim udruzenjem pravnika ????????. Tokom sastanka, razgovarali smo o pitanjima od znacaja za reforme u oblasti vladavine prava, koja su u sredistu pregovora sa ????????. pic.twitter.com/7hVyrdlGWo
— Johann Sattler (@josattler) July 4, 2025
KOMENTARI (0)