Imenovanje novog direktora Eko-fonda i dalje je onemogućeno, zbog, kako saznaje naš portal deratizacije ove državne institucije.
Boljević; Foto: arhiva, YouTube screenshot/Center for Climate Change, Natural Resources
Uprkos tome što je konkurs za novog direktora Eko fonda završen, proces izbora još uvijek nije moguć.
Naime, izvršni direktor Eko-fonda Draško Boljević obavijestio je zaposlene o produženju deratizacije prostorija te institucije, zbog čega je Odboru direktora onemogućen ulazak u prostorije Eko fonda.
Kako navodi naš izvor, na ovaj način se opstruira izbor rad Odbora direktora, i to zbog deratizacije, koja se uglavnom obavlja tokom vikenda.
Zaposleni su obaviješteni o produžetku deratizacije, pa i prvog radnog dana u sedmici rade od kuće.
"Shodno članu 1 Odluke o organizovanju rada od kuće zaposlenih u Eko-fondu, koristim priliku da vas informišem da se rad od kuće produžava i na ponedjeljak 28.07.2025.godine, i da budete dostupni nadređenima...", stoji između ostalog u obavještenju.
Foto: privatna arhiva
Podsjećamo, na konkursu za izbor novog direktora Eko-fonda, stigle su četiri prijave.
Od pristiglih prijava, samo ona Ljubiše Konatara bila je potpuna.
KOMENTARI (0)