Budvanska saobraćajna policija uhapsila je I.L.(33) iz Bijelog Polja koji je oko 15:30 časova na magistralnom putu Cetinje-Budva u mjestu Markovići izazvao saobraćajnu nezgodu kada je došlo do prevrtanja vozila marke Mercedes, budvanskih registarskih oznaka kojim je upravljao.
Foto: Twitter screeenshot/ Uprava policije (Arhiva)
Vozač I.L. je, kako navodi policija na mreži X, ovom prilikom zadobio lakše tjelesne povrede u vidu oguljotina, a isti je prilikom dolaska ekipe HMP odbio ukazivanje ljekarske pomoći.
“Testiranjem je utvrđeno da je vozio pod dejstvom alkohola u koncentraciji od 2,12 g/kg u organizmu zbog čega je uhapšen”, ističe policija.
Budvanska saobraćajna @PolicijaCG je lišila slobode I.L.(33) iz #BP koji je oko 15:30 h, na magistralnom putu #CT-#BD u mjestu Markovići izazvao saobraćajnu nezgodu kada je došlo do prevrtanja vozila marke Mercedes, budvanskih registarskih oznaka kojim je upravljao. ⬇️
— Uprava policije Crne Gore (@PolicijaCG) August 6, 2025
KOMENTARI (0)