Vaterpolo

Hrvat novo POJAČANJE Jadrana: "Došao sam da pomognem ekipi da zadrži primat u Crnoj Gori"

Utorak, 25.06.2019 | 13:13

Donedavni vaterpolista zagrebačke Mladosti Marino Čagalj, sa kojom je osvojio ovogodišnju Regionalni jigu, novo je pojačanje Jadrana Carine, saopšteno je iz hercegnovskog kluba.

Poruka srpskog VATERPOLISTE: "Hrvatska je naš najveći sportski i prijateljski rival"

Ponedjeljak, 24.06.2019 | 14:22

Srpski reprezentativac Dušan Mandić nazvao je Hrvatsku najvećim sportskim i prijateljskim rivalom.

Nedjelja, 23.06.2019 | 20:58

Finalni meč Svjetske lige u vaterpolu između Srbije i Hrvatske u Beogradu, imao je lijepu uvertiru.

Srbija jača od Hrvatske: 'Delfini' osvojili Svjetsku ligu i obezbjedila učešće na OLIMPIJSKIM IGRAMA

Nedjelja, 23.06.2019 | 18:15

Vaterpolo repezentacija Srbije osvojila je Svjetsku ligu na Tašmajdanu i kaparisala vizu za Olimpijske igre, pošto je u superfinalu bila bolja od Hrvatske 12:11 (1:3, 5:2, 1:3, 5:3).

Vaterpolisti DOMINANTNI: Ajkule nadigrale Grčku na turniru u Potsdamu

Subota, 22.06.2019 | 21:18

Vaterpolisti Crne Gore u drugom kolu turnira u njemačkom Potsdamu savladali su selekciju Grčke 11:7 (1:1, 3:1, 2:0, 5:5). Podsjećamo, “ajkule” su na startu poražene od Italije 8:5, dok je Grčka izgubila od Njemačke 17:16.

Pred odlazak na SVJETSKO prvenstvo: Vaterpolo reprezentacija CG poražena od selekcije Italije

Petak, 21.06.2019 | 18:21

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore na startu turnira u njemačkom Potsdamu poražena je od selekcije Italije 8:4 (3:1, 3:0, 2:1, 0:3).

Petković je produžio ugovor na godinu: Obradović kapicu Jadranovih boja nosiće još dvije sezone

Četvrtak, 13.06.2019 | 12:26

Kapiten Marko Petković i Dimitrije Obradović i naredne sezone igraće u ekipi Jadran Carina, saopšteno je iz hercegnovskog vaterpolo kluba.

VATERPOLO: Poznat PROTIVNIK juniorskih reprezentativaca na Svjetskom prvenstvu

Nedjelja, 09.06.2019 | 11:15

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore će na Svjetskom prvenstvu u Kuvajtu u decembru igrati u C grupi sa domaćinom, Sjedinjenim Američkim Dražavama, Italijom i Iranom.

Dio ELITE: Vaterpolo klub Jadran u LIGI ŠAMPIONA!

Subota, 08.06.2019 | 13:24

Crnogorski prvak u vaterpolu, Jadran Carine, takmičiće se od naredne sezone u Ligi šampiona, jednoglasna je odluka uprave hercegnovskog kluba, koji je prihvatio poziv Evropske Asocijacije vodenih sportova (LEN), za dobijanje Wild Card-a za Ligu Šampiona.

Primorac NAJTUŽNIJA i NAJLJEPŠA priča evropskog VATERPOLA: Od prvaka do beskućnika!

Četvrtak, 23.05.2019 | 10:47

Deset godina od senzacionalne noći u Rijeci - ili 10 godina od utakmice u kojoj je Primorac pokazao da su čuda moguća i napravio jedan od najvećih klupskih uspjeha u crnogorskom sportu.

Mala Crna Gora, veliki USPJEH: Vaterpolisti napadaju NAJVEĆE medalje

Ponedjeljak, 29.04.2019 | 20:25

Crnogorska vaterpolo reprezentacija osvojila je Evropsko prvenstvo 2008. u Malagi.

''Ajkule'' PORAŽENE u Zagrebu: Ništa od završnog turnira Svjetske lige

Petak, 05.04.2019 | 17:12

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore poražena je u četvrtfinalu Evropa kupa u Zagrebu od Mađarske rezultatom 11:7.

Sigurnim koracima prema F8 i Olimpijadi

Petak, 05.04.2019 | 11:20

Jako važna utakmica je pred izabranicima Vladimira Gojkovića. Pobjedom protiv Mađara "Ajkule" bi napravile veliki iskorak ka finalnom turnir Svjetske lige koji se ove godine održava u Beogradu .

Jadran Carine u Marseju piše stranice nove istorije!!!

Subota, 30.03.2019 | 11:47

Vaterpolisti Jadrana Carine će večeras sa početkom od 20 časova igrati u Marseju prvu finalnu utakmicu LEN Euro kupa.

Savladali RUSIJU: Mladi vaterpolisti Crne Gore izborili plasman na EP

Petak, 29.03.2019 | 21:57

Vaterpolisti Crne Gore, igrači do 15 godina, plasirali su se na šampionat Starog kontinenta, pošto su savladali Rusiju 11:9 i zabilježili drugu pobjedu na kvalifikacionom turniru u Podgorici.

"Ajkule" USPJEŠNE: Vaterpolisti POBJEDOM završili kvalifikacije za SVJETSKU LIGU

Utorak, 12.03.2019 | 19:56

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore pobijedila je Francusku u Nikšiću (10:8) u posljednjoj utakmici kvalfikacione grupe C kvalifikacija za Svjetsku ligu.