Vaterpolo

Selektor smiruje EUFORIJU: "Moramo da ostanemo čvrsto na zemlji"

Srijeda, 22.01.2020 | 17:44

Selektor naše vaterpolo reprezentacije Vladimir Gojković smiruje euforiju nakon velike pobjede protiv Italijana.

"Vaš rezultat podsjeća na istorijske PODVIGE...": Marković čestitao vaterpolistima

Srijeda, 22.01.2020 | 17:37

Predsjednik Vlade Duško Marković čestitao je crnogorskim vateprolistima plasman u polufinale Evropskog prvenstva.

Srijeda, 22.01.2020 | 17:34

Crnogorski vaterpolisti pobijedili su Italiju 10:8 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva.

BRAVOOO: "Ajkule" SRUŠILE svjetskog šampiona i izborile POLUFINALE EP!!

Srijeda, 22.01.2020 | 15:15

"Ajkule" sa Italijom: "Sad dolazi ono najljepše, IDEMO BEZ STRAHA..."

Srijeda, 22.01.2020 | 10:17

Aktuelni prvaci svijeta naredni su rival "ajkula" na šampionatu Evrope u Budimpešti.

Ivović pred meč sa Italijanima: "Nadam se dobroj i neizvjesnoj utakmici"

Utorak, 21.01.2020 | 15:34

Aleksandar Ivović smatra da “ajkule” moraju da spriječe golove Italijana iz tranzicije, ako žele da se ravnopravno bore za plasman u polufinale Evropskog prvenstva.

Gojković pred Italiju: Nemamo šta da izgubimo, ulazimo u meč BEZ STRAHA

Utorak, 21.01.2020 | 13:02

Vaterpolisti Crne Gore ispunili su minimalni cilj na Evropskom prvenstvu, plasirali se u četvrtfinale, došli do kvalifikacionog turnira za odlazak na Olimpijske igre.

Kapiten "ajkula": Cilj je OSTVAREN, sad borbeno na moćne Italijane

Ponedjeljak, 20.01.2020 | 16:44

Italija nije nepobjediva, ali kao prvak svijeta mora da ima veliko poštovanje crnogorske vaterpolo reprezentacije - to je poruka kapitena "ajkula" Draška Brguljana.

Gojković nakon POBJEDE: "Ispunili smo PRVI CILJ, slijedi zahtjevan duel sa Italijom"

Ponedjeljak, 20.01.2020 | 16:21

Selektor vaterpolo reprezentacije Vladimir Gojković zna da je Crna Gora plasmanom u četvrtfinale Evropskog prvenstva ispunila najveći cilj - izborila je vizu za kvalifikacioni turnir za Olimpijske igre - ali pravi izazovi u Budimpešti tek slijede.

BRAVOOO: "Ajkule" deklasirale Tursku za ČETVRTFINALE Evropskog prvenstva!

Ponedjeljak, 20.01.2020 | 14:37

Crnogorska vaterpolo reprezentacija pobijedila je Tursku 17:6 i zakazala okršaj sa Italijom u četvrtfinalu Evropskog šampionata u Budimpešti.

EP u vaterpolu: DUEL sa Turskom trening pred OKRŠAJ sa aktuelnim svjetskim prvacima Italijanima

Nedjelja, 19.01.2020 | 18:00

Odličnom igrom i ubjedljivom pobjedom nad Njemačkom, “Ajkule” su završile grupnu fazu Evropskog prvenstva u Budimpešti.

Subota, 18.01.2020 | 20:52

"Ajkule" su slavile rezultatom 10:3.

Lazović nakon POBJEDE: "Lakše nego što smo očekivali"

Subota, 18.01.2020 | 19:14

"Potrebno je da duel sa Turcima shvatimo kao pravi pripremu za četvrtfinale i veliki okršaj sa Italijanima", kaže Đuro Radović.

Gojković: Nismo očekivali ovakvu RAZLIKU, ali bili smo SPREMNI na sve

Subota, 18.01.2020 | 18:56

"Vidjelo se da smo od starta dobro pripremljeni, odbrana je bila odlična, igrači su komunicirali sve vrijeme", rekao je Gojković.

BRAVOOO MOMCI: Ubjedljiva POBJEDA "Ajkula" nad Njemačkom

Subota, 18.01.2020 | 17:25

Vaterpolisti Crne Gore pobijedili su Njemačku 10:3 u posljednjem kolu A grupe Evropskog šampionata u Budimpešti.

"Ajkule" u duelu sa Njemcima: "Bolja smo ekipa, spremnija u svakom smislu"

Subota, 18.01.2020 | 10:49

Crnogorski vaterpolisti danas (17.30) igraju presudan meč za drugo mjesto u grupi, koje bi im u osmini finala Evropskog prvenstva za rivala donijelo Tursku. Neuspjeh vodi na Mađarsku ili Španiju.