Da li bi iz resora odbrane bili ljubazni da nam odgovore da li je tačno da pomenuti vojnik već sedam mjeseci ne dolazi na posao, upitao je poslanik Evropskskog saveza Nikola Zirojević.
Foto: skupstina.me
On pita kako to da potpukovnik V.B. drži dokumenta u fioci kako postupak nečasnog otpusta, koji je formalno pokrenut, ne bi bio završen?
“Da li je tačno da navedeni službenik, u međuvremenu, dok ne dolazi na posao, radi u turizmu i vozi turističke ture”, upitao je Zirojević.
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="und" dir="ltr">Da li bi iz resora odbrane bili ljubazni da nam odgovore da li je tačno da pomenuti vojnik već 7 mjeseci ne dolazi na posao?<br><br>Kako to da potpukovnik V.B. drži dokumenta u fioci kako postupak nečasnog otpusta, koji je formalno pokrenut, ne bi bio završen? <a href="https://t.co/YbDtkp3OAj">pic.twitter.com/YbDtkp3OAj</a></p>— Nikola Zirojevic (@ZirojevicNikola) <a href="https://twitter.com/ZirojevicNikola/status/2052286746025419192?ref_src=twsrc%5Etfw">May 7, 2026</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
On je u svom obraćanju takođe postavio pitanje “Da li će, u konačnom, zbog ovoga protiv potpukovnika biti pokrenut disciplinski postupak”?
KOMENTARI (0)