Košarkaški klub Dubai započeo je formiranje ekipe za narednu sezonu, u kojoj će imati velike ambicije kako u regionalnom takmičenju, tako i u Evroligi.
Foto: YouTube screenshot/ABA Liga j.t.d.
Nakon osvajanja titule u ABA ligi, klub iz Ujedinjenih Arapskih Emirata želi da napravi iskorak na evropskoj sceni i uključi se u borbu za plasman u plej-of Evrolige.
Dubai je saopštio da se rastaje sa petoricom košarkaša koji su prošle sezone bili dio tima. Među njima je i nekadašnji centar Partizana Bruno Kaboklo, a klub su napustili i Nejt Mejson, Taran Armstrong, Met Rajan i Bugi Elis.
Očekuje se da će Dubai u narednom periodu predstaviti nova pojačanja u skladu sa visokim ciljevima za sezonu 2026/27.
KOMENTARI (0)