Košarka

Petak, 09.09.2022 | 22:06

Košarkaši Crne Gore sjutra veče igraju utakmicu osmine finala Evropskog prvenstva.

Radović: Njemačka jedna od BOLJIH reprezentacija, moramo da budemo AGRESIVNI kao i do sada

Petak, 09.09.2022 | 15:13

Crnogorski košarkaši su iz Tbilisija preselili u Berlin, sjutra ih čeka meč osmine finala Eurobasketa.

Srijeda, 07.09.2022 | 22:06

Košarkaši Crne Gore noćas su pobijedili Gruziju 81:73, i na taj način obezbijedili sebi put za Berlin.

Bečić: Momci, cijela Crna Gora će svim srcem biti sa vama u Berlinu

Srijeda, 07.09.2022 | 21:58

Predsjednik Demokrata Aleksa Bečić čestitao je našim najboljim košarkašima i stručnom štabu na dostojnom reprezentovanju Crne Gore i junačkoj borbi u večerašnjoj utakmici protiv Gruzije i zasluženom prolasku u 1/8 finala Eurobasketa.

Radović: Zaslužena POBJEDA, pokazali smo karakter

Srijeda, 07.09.2022 | 21:40

Selektor crnogorske košarkaške reprezentacije Boško Radović poručuo je da je večerašnja pobjeda protiv Gruzije zaslužena, kao i da su naši košarkaši pokazali karakter, srce i kako se bori za zemlju.

Marković: PONOSNA je Crna Gora

Srijeda, 07.09.2022 | 21:18

Poslanik Demokratske partije socijalista Duško Marković čestitao je našoj košarkaškoj reprezentaciji na zasluženom plasmanu u drugu fazu Euro Basketa 2022, u top 16.

Abazović čestitao košarkašima: "Idemo dalje, Crna Gora je ZEMLJA sporta"

Srijeda, 07.09.2022 | 21:09

Premijer Vlade Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazivić, čestitao je košarkašima Crne Gore, koji su noćas pobijedili Gruziju.

BRAVOOO - Košarkaši SAVLADALI Gruziju - Crna Gora ide u osminu finala

Srijeda, 07.09.2022 | 18:40

Cilj je ispunjen – košarkaši Crne Gore prošli su u osminu finala Eurobasketa, sa čak tri pobjede u grupnoj fazi i potpuno zasluženo će se iz Tbilisija preseliti u Berlin na završnicu kontinentalnog šampionata.

Radović: Najgorih 20 minuta u posljednjih nekoliko godina, moramo da zaboravimo ovo za 10 minuta pred odlučujući meč

Utorak, 06.09.2022 | 20:02

Nakon ubjedljivog poraza od Španije (82:65), selektor košarkaša Crne Gore Boško Radović je istakao da je sve riješeno u prvom poluvremenu.

“SAMLJELI su nas, radili sa nama šta su htjeli"

Utorak, 06.09.2022 | 19:19

Crnogorski košarkaši nisu mogli da pariraju Španiji, poraženi su 82:65 u meču 4. kola Eurobasketa.

EUROBASKET: Crna Gora IZGUBILA od Španije

Utorak, 06.09.2022 | 16:16

Košarkaši Crne Gore izgubili su u Tbilisiju od Španije sa 82:65, u utakmici četvrtog kola A grupe 41. Evropskog prvenstva.

FIBA nema milosti: Trojica sudija SUSPENDOVANA sa Evropskog prvenstva

Ponedjeljak, 05.09.2022 | 19:18

Sudijska trojka utakmice između Litvanije i Njemačka neće ponovo suditi ​​utakmice na Eurobasketu nakon što su suspendovani od FIBA-e zbog nevjerovatnog propusta na pomenutom meču.

SKARIOLO - Crna Gora u Gruziji DOKAZALA da je dobar tim

Ponedjeljak, 05.09.2022 | 12:14

Crna Gora ima dobar tim sa mnogo dobrih igrača, što su i dokazali na Evropskom prvenstvu, ocijenio je selektor španske reprezentacije Serđo Skariolo, uoči sjutrašnje utakmice sa "crvenima" u Tbilisiju.

BRAVOOO: Košarkaši Crne Gore POBIJEDILI Bugarsku - I približili se osmini finala

Nedjelja, 04.09.2022 | 13:29

Crnogorski košarkaši savladali su Bugarsku 91:81 u utakmici treće runde Evropskog šampionata.

Di Bost: Protiv Crne Gore moramo još bolje

Subota, 03.09.2022 | 20:04

Košarkaši Bugarske izgubili su i drugi meč na Eurobasketu, nakon ubjedljivog poraza od Španije poklekli su i protiv Turske 101:87, ali su u dobrom dijelu utakmice bili konkurentni.

Radović: Važna pobjeda, bili smo NERVOZNI zbog značaja meča

Subota, 03.09.2022 | 16:17

Selektor crnogorskih košarkaša Boško Radović kazao je da je njegov tim mogao ranije da riješi meč sa Belgijom, ali da je ekipa zbog važnosti meča bila nervozna. On je istakao da je ovo veoma važna pobjeda, te da će "crveni" i sjutra protiv Bugarske juriti trijumf.