Košarka

Finale SP: Argentinska bajka ili novo zlato moćne Španije

Nedjelja, 15.09.2019 | 10:10

U finalu Svjetskog prvenstva u košarci u Pekingu od 14 časova igraju jedine dvije neporažene ekipe na turniru, Španija i Argentina.

ODLAZAK POSLIJE PET GODINA: Aleksandar Đorđević više nije selektor Srbije

Subota, 14.09.2019 | 16:50

Utakmica protiv Češke za peto mjesto na Mundobasketu bila je posljednja Aleksandru Đorđeviću kao selektoru košarkaške reprezentacije Srbije.

Srbija pobjedom nad Češkom osvojila peto mjesto u Kini

Subota, 14.09.2019 | 15:43

Košarkaška reprezentacija Srbije pobijedila je Češku 90:81, i time osvojila peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Kini.

Mark Gasol sjutra može da uđe u istoriju košarke: "Ni sekundu neću misliti na to"

Subota, 14.09.2019 | 15:26

Sjajni centar, koji je protiv Australije u polufinalu ubacio 33 poena, mogao bi sjutra da uđe u istoriju košarke, kao tek drugi igrač, koji je u istoj godini osvojio NBA prsten i svjetsku krunu.

Sedmo MJESTO za glavnog FAVORITA - Amerikanci POBJEDOM završili najslabiji Mundobasket!

Subota, 14.09.2019 | 11:53

Košarkaši Sjedinjenih Američkih Država osvojili su sedmo mjesto na Svjetskom šampionatu u Kini.

Dangerous pobjednik turnira u Budvi!

Subota, 14.09.2019 | 23:00

Završen je turnir i u 8. stanici 3x3 VOLCANO turneje. Pobjednik je ekipa Dangerous (Aleksandar Bogojević, Vladan Djukanović, Dušan Gojnić, Nemanja Gavranić). U finalu su pobijedili Griffins Volcano (Miloš Radović, Jovan Ostojić, Nikola Vuković, Petar Raičković).

Meč za ZLATNU MEDALJU: Španci dobili RIVALA za FINALE SVJETSKOG PRVENSTVA!

Petak, 13.09.2019 | 16:30

Predvođeni fantastičnim Luisom Skolom, košarkaši Argentine ubjedljivo su savladali Francusku 80:66 i igraće u nedjelju sa Španijom za svjetsku titulu.

Drama u prvom POLUFINALU Svjetskog prvenstva: Španija nakon dva PRODUŽETKA stigla do FINALA

Petak, 13.09.2019 | 12:47

Španija je poslije 50 minuta velike borbe savladala Australiju 95:88 i plasirala se u finale Svjetskog prvenstva.

Među 12 IMENA našao se i ON - Bogdan Bogdanović u IZBORU za MVP priznanje!

Petak, 13.09.2019 | 12:24

FIBA je skratila listu kandidata za zvanje najkorisnijeg igrača na Svjetskom prvenstvu. Među 12 imena našao se i Bogdan Bogdanović.

Nakon Svjetskog prvenstva u Kini - Đorđević NAPUŠTA poziciju SELEKTORA Srbije?

Petak, 13.09.2019 | 11:40

Đorđević je selektorsko mjesto preuzeo 2013. godine.

Đorđević: Ne vjerujem da sam uvrijedio bilo koga

Četvrtak, 12.09.2019 | 21:28

Selektor reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević je govorio o svojoj ranijoj izjavi o eventualnom susretu sa Amerikom.

Crnogorac na listi 100 NAJBOLJIH NBA KOŠARKAŠA: Vučević DUPLO BOLJI nego prošle godine

Četvrtak, 12.09.2019 | 19:37

Američki magazin "Sports Ilustrejtid" objavio je tracionalnu listu 100 najboljih NBA košarkaša, a na vrhu, prvi put od 2013. godine, nije Lebron Džejms.

Zanimljiv KADAR na meču: U dresu Hrvatske pratio utakmicu sa SRPSKIM navijačima i BODRIO ih protiv SAD!

Četvrtak, 12.09.2019 | 18:13

Zanimljiv kadar uhvaćen je za vrijeme susreta Srbije i SAD-a na Svjetskom prvenstvu u Kini.

Sjajni Bogdanović nakon POBJEDE: "Ne dobija se AMERIKA svaki dan, donijeli smo neku SREĆU..."

Četvrtak, 12.09.2019 | 16:21

Na neki način smo se odužili. Ne može onaj poraz da se ispravi, ali smo makar donijeli neku sreću našem narodu i nama - rekao je Bogdan poslije meča.

Vasa Micić poslije PORODIČNE TRAGEDIJE odigrao HEROJSKI za Srbiju: "U životu se nauči i iz poraza..."

Četvrtak, 12.09.2019 | 15:39

Vasilije Micić jedan je od junaka pobjede nad Amerikancima!

MEČ ZA PAMĆENJE Bogdana Bogdanovića: Srbija POBIJEDILA Ameriku u meču za prestiž

Četvrtak, 12.09.2019 | 15:00

Košarkaši Srbije savladali su Sjedinjene Američke Države 94:89 u meču za plasman od petog do osmog mjesta na Svjetskom šampionatu u Kini.